تاثیر کرونا ویروس بر روی کفش
تاثیر کرونا ویروس بر روی کفش persiahandicraft.com

تاثیر کرونا ویروس بر روی تولید کفش چرمی

تولید کفش چرمی 75 سانتی برای رعایت فاصله اجتماعی

کفاش رومانیایی کفش هایی به طول 75 سانتی‌متر برای ایجاد فاصله اجتماعی تولید کرد. گریگور لوپ (Grigore Lup) در حدود سی و نه (39) سال است که در شهر ترانسلووانی کلوژ (Transylvanian city of Cluj) در رومانی، به تولید کفش چرمی مشغول است. این مرد خوش ذوق رومانیایی پس از این‌که متوجه شد مردم با وجود همه گیری‌های کرونا ویروس از راهنمایی‌های ایمنی پیروی نمی‌کنند ، کفش چرمی با طول پنجه‌ای به اندازه 75 سانتی‌متر (به عنوان راهی برای استفاده کنندگان برای ایجاد مسافت اجتماعی) تولید کرده است.

به گزارش رویترز ، هنگامی که این بیماری همه گیر شد، کفش فروشی ، که مغازه‌اش “به ساخت سفارشی تئاترها و خانه‌های اپرا در سراسر کشور و همچنین مجموعه های سنتی رقص عامیانه متکی است” ، گفت که تجارت وی تحت تأثیر قرار گرفته است. با این حال، هم زمان با این‌که محدودیت ها در اروپا کاهش می یابد، کفاش لوپ فهمید که مردم مسافت اجتماعی را جدی نمی گیرند. بنابراین او با کفش‌های بلند به عنوان راهی برای حفظ فاصله‌ی اجتماعی از راه رسید.

لوپ به این خبر گزاری رویترز گفت: “شما می توانید عدم رعایت فاصله اجتماعی را در خیابان ببینید ، مردم به قوانین فواصل اجتماعی احترام نمی گذارند.” وی گفت: “وقتی من برای خرید نهال برای باغ خود به بازار رفتم. افراد زیادی در آن‌جا نبودند ، اما همان افراد نیز از همیشه به هم نزدیک‌تر می‌ایستادند! برای همین هم به فکر تولید این مدل از کفش‌ها افتادم. حال آن‌که اگر دو نفر این کفش را بپوشند و روبرو یکدیگر قرار بگیرند، تقریباً یک و نیم متر بین آن‌ها فاصله وجود خواهد داشت.”

تولید کفش‌های 75 سانتی برای رعایت فاصله اجتماعی توسط کفاش رومانیایی persiahandicraft.com
تولید کفش‌های 75 سانتی برای رعایت فاصله اجتماعی

کفش‌های مورد نظر ، اقتباسی از مدل قبلی کفاش لوپ هستند که برای بازیگران ساخته شده بودند، طول پنجه‌ی این کفش‌ها 75 سانتی‌متر است و تقریباً به یک متر مربع چرم احتیاج دارند. لوپ از اولین زمان تولید این کفش‌ها در عرض 10 روز، پنج سفارش برای کفش‌های 115 دلاری خود دریافت کرده است، ساخت هر کدام از این کفش‌ها برای او، دو روز زمان می‌برد.

رسانه‌های اجتماعی

اما اگر سری به رسانه‌های اجتماعی بزنیم و این کفش را از نظر آن‌ها بررسی کنیم، باید بگوییم که در رسانه‌های اجتماعی این کفش‌های منحصر به فرد با شوخی‌های افراد رو به رو شدند و بسیاری آن‌ها را با نردبان مقایسه می‌کند. تویت هایی همچون:

  • “این کفشی درخشان و پوچ است”
  • “به نظر می رسد مانند باله های غواصی است.”
  • و …

برگرفته از سایت خبر گزاری رویترز

تولید کفش چرمی خاص برای کرونا persiahandicraft.com
تولید کفش چرمی خاص برای کرونا

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 0 میانگین: 0]

همچنین ببینید

کتونی تولید ملی

بهترین تولیدی‌ های کفش کتانی ایرانی کدامند؟

بهترین کفش کتانی ایرانی را از کدام فروشگاه می‌توان تهیه کرد؟ آیا فروشگاه‌هایی را می‌شناسید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *