کاشت ناخن چقدر دوام دارد

کاشت ناخن چقدر دوام دارد؟

کاشت ناخن چقدر دوام دارد؟ همه بانوان به دنبال ناخن‌های یکدست و زیبا هستند و در تلاشند بهترین حالت ناخن خود را حفظ کنند. یکی از راه‌های همیشه زیبا نگه داشتن ناخن‌ها، کاشت ناخن است که زیبایی ظاهری فوق‌العاده‌ای به ناخن‌ها می‌بخشد. ولی یکی از دغدغه‌های کاشت ناخن مدت زمان ماندگاری آن است. حتی اگر برای کاشت ناخن به سراغ بهترین ناخن‌کاران هم بروید، با رشد ناخن این کاشت نیز رشد کرده و نیاز به ترمیم پیدا می‌کند. گاها برایتان پیش می‌آید که قبل از رسیدن وقت ترمیم ناخن‌ها شکننده شده و یکدستی خود را از دست می‌دهند. در این مطلب درباره پاسخ این سوال که “کاشت ناخن چقدر دوام دارد” صحبت شده است.

در صورت علاقمندی به مطالعه درباره “کاشت ناخن چه عوارضی دارد” به مقاله لینک شده مراجعه کنید.

مدت زمان ماندگاری کاشت ناخن

در صورتی که عادت به کاشت ناخن دارید به خوبی آگاه هستید که کاشت ناخن حدودا 3 الی 4 هفته ماندگاری دارد. این تایم در صورتی است که همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش برود، ناخن کار ماهر باشد، مواد کاشت کیفیت خوبی داشته باشد، مراقبت از ناخن به خوبی انجام شود. بعد از گذشت 3 الی 4 هفته با رشد ناخن، ظاهر ناخن‌ها دستخوش تغییر شده و نیاز به ترمیم دارد. مدت زمان ذکر شده در ناخن‌های دست اتفاق می‌افتد و ناخن‌های پا به زمان بیشتری برای رشد احتیاج دارند. در برخی مواقع ناخن پا بعد از گذشت 6 هفته نیاز به ترمیم پیدا می‌کند.

شاید تصور کنید این مدت زمان برای کاشت ناخن کوتاه است ولی بهتر است بدانید که اگر کاشت نکنید و از لاک معمولی برای ناخن‌های خود استفاده کنید قطعا در یک هفته نیاز به ترمیم لاک و سوهان‌کشی ناخن دارید.

کاشت ناخن چقدر دوام دارد؟

ماندگاری کاشت با پودر

کاشت ناخن چقدر دوام دارد؟ اگر کاشت ناخن با پودر انجام شود بیشترین ماندگاری را خواهد داشت. در این روش از پودر مخصوصی استفاده می‌شود که نیازی به دستگاه uv ندارد و برای خشک شدن نیاز به هوا دارد. این روش کاشت ماندگاری زیادی دارد و برای آب و هوای گرم و خشک بسیار مناسب است. این مدل کاشت ناخن به سختی کنده شده یا شکسته می‌شود و تا وقتی ناخن رشد نکند مشکلی در ظاهرش ایجاد نمی‌شود.

کاشت ناخن با پودر

ارتباط بین کاشت ناخن و کیفیت مواد

اگر هنوز هم به دنبال پاسخ این سوال هستید که کاشت ناخن چقدر دوام دارد؟ باید بدانید که کیفیت مواد کاشت بسیار اهمیت دارد. هر چقدر کیفیت محصولات زیاد باشد، ماندگاری کاشت نیز بیشتر است. امروزه برندهای مختلفی در زمینه تولید مواد کاشت ناخن فعالیت دارند که هر یک کیفیت مخصوص به خود را دارند. اگر کیفیت مواد کاشت خوب نباشد، بعد از مدت کوتاهی شاهد کنده شدن، شکستن و ترک خوردن ناخن خواهید بود. حتما برای کاشت به بهترین سالن مراجعه کنید تا از مواد با کیفیتی برای کاشت ناخن شما استفاده شود.

تاثیر مواد کاشت ناخن بر ماندگاری آن

ارتباط بین کاشت ناخن و تکنیک کاشت

وقتی از ماندگاری کاشت ناخن صحبت می‌کنیم، این میزان ماندگاری به مهارت و تکنیک ناخن کار نیز بستگی دارد. برای مثال این مورد که ناخن کار برای پاک کردن کاشت قبلی شما از چه روشی استفاده می‌کند، موادگذاری جدید به چه صورتی انجام می‌شود، همه در ماندگاری کاشت ناخن موثرند. اگر برای حذف مواد کاشت قبلی بیش از حد سوهان روی ناخنتان کشیده شود، صدف ناخن نازک شده و کاشت بعدی شما دوام زیادی نخواهد داشت.

ارتباط بین کاشت ناخن و عوامل محیطی

کاشت ناخن چقدر دوام دارد؟ عوامل محیطی از دیگر مواردی است که در ماندگاری کاشت ناخن تاثیر زیادی دارد. برای مثال حرارت، میزان استفاده از مواد شوینده، استفاده از مواد شیمیایی، مرطوب ماندن بیش از حد ناخن‌ها همه روی میزان دوام کاشت موثرند. ناخن کاشت حساس است و نیاز به مراقبت دارد تا بهترین عملکرد را داشته باشد. اگر مراقبت از ناخن کاشت به خوبی انجام نشود مدت ماندگاری حتی به 2 هفته هم می‌رسد. پس هنگام کار با مواد شونده یا آب بهتر است از دستکش استفاده کنید.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 0 میانگین: 0]

همچنین ببینید

سایت عمده فروشی لباس ترکیه

سایت عمده فروشی لباس ترکیه

اگر به دنبال معتبرترین سایت عمده فروشی لباس ترکیه هستید این مقاله را مطالعه کنید. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *