کاشت ناخن چقدر زمان میبرد

کاشت ناخن چقدر زمان میبرد؟

کاشت ناخن چقدر زمان میبرد؟ در صورتی که شما جزو آن دسته از بانوانی هستید که برای هر کاری وقت مخصوصی را تعیین می‌کنید، قطعا سپری کردن زمان زیاد در سالن‌های آرایشی را دوست ندارید. یکی از سوالاتی که افراد حساس به وقت و زمان در مورد کاشت ناخن برایشان پیش می‌آید این است که کاشت ناخن چقدر زمان میبرد و هر نوع کاشتی نیاز به چقدر زمان دارد؟ بهتر است بدانید که این زمان در هر سالن زیبایی متفاوت است و مهم‌ترین عامل در تعیین زمان لازم برای کاشت مهارت ناخن‌کار است.

قطعا اگر ناخن کار شما مهارت و سرعت زیادی در کاشت داشته باشد زمان کمتری صرف شده و اگر ناخن کار، سرعت دست کمی داشته باشد این زمان طولانی‌تر خواهد شد. بهتر است بدانید که زمان لازم برای کاشت ناخن با ترمیم ناخن متفاوت است. در ادامه با انواع مدل کاشت و مدت زمان لازم برای هر یک آشنا می‌شوید.

مدت زمان لازم برای کاشت ناخن

در حالت کلی نمی‌توان به صورت دقیق گفت که کاشت ناخن چقدر زمان میبرد. این مسئله کاملا بستگی به نوع کاشت و سرعت عمل ناخن کار دارد. هرگز زمان کاشت ناخن خود را با دیگران مقایسه نکنید. از آنجایی که نحوه کار با مواد کاشت و ظریف کاری ناخن کار بسیار مهم است، سعی کنید برای انجام کاشت به بهترین سالن‌ها مراجعه کنید تا کاشت شما از نظر کیفیت و سرعت عمل قابل قبول باشد. همانطور که می‌دانید با انجام کاشت بی‌کیفیت و بی‌سلیقه هم سلامت ناخن‌هایتان به خطر می‌افتد و هم دچار قارچ ناخن می‌شوید.

کاشت ناخن چقدر زمان میبرد

زمان کاشت ناخن پودری

کاشت ناخن پودری چقدر زمان میبرد؟ یکی از مدل‌های کاشت ناخن که بسیار پر طرفدار است کاشت با پودر است. از مزیت‌های این روش می‌توان به ماندگاری بیشتر و طرح بهتر اشاره کرد. در این روش از پودرهای اکریلیک و مایع لیکوئید استفاده می‌شود که از طریق فرم دهی، ناخن را به شکل دلخواه شما در می‌آورند. این روش جزو روش‌های ساده کاشت است که نیازی به دستگاه UV ندارد و در معرض قرارگیری هوا سریعا خشک می‌شود.

کاشت ناخن پودری

در این روش کاشت ناخن از آنجایی که نیازی به نگه داشتن دست در زیر دستگاه uv نیست، لذا زمان کمتری نیاز است و ناخن سریعا خشک می‌شود. در حالی که در روش‌های دیگر کاشت شما باید دستتان را در زیر دستگاه قرار دهید تا ناخن خشک شود و همین امر نیاز به زمان بیشتری دارد. در روش کاشت با پودر حدودا 1 الی 1.5 ساعت زمان نیاز است، البته در صورتی که ناخن کار ماهر باشد.

زمان کاشت ناخن ژله‌ای

کاشت ناخن چقدر زمان میبرد؟ اگر به دنبال کاشت ناخن ژله‌ای هستید، باید بدانید که این روش به علت ظاهر بسیار طبیعی و بافت سبک‌تری که دارد، دارای طرفداران بسیار زیادی است. امروزه کاشت ناخن ژله‌ای جایگزین کاشت پودری شده است. در این روش کاشت، سطح ناخن را با استفاده از لایه‌هایی از ژل می‌پوشانند و این کار را در سه مرحله انجام می‌دهند. هر بار که ژل را روی ناخن قرار می‌دهند، یک بار انگشتتان را زیر دستگاه uv قرار دهید تا خشک شود.

بعد از این که سه مرحله تمام شد ناخن را سوهان می‌کشند و بعد لاک ژل مد نظر شما را روی ناخن می‌زنند. در این روش به علت نیاز به قرارگیری ناخن در زیر دستگاه uv در هر مرحله، مدت زمان بیشتری نیاز است. حدودا 1 الی 2 ساعت در این روش کاشت لازم است و با عجله نمی‌شود کاشت ژلیش با کیفیت و تمیزی داشت.

کاشت ناخن ژله‌ای

در صورت علاقمندی به مطالعه درباره “کاشت ناخن چقدر دوام دارد” به مقاله لینک شده مراجعه کنید.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 0 میانگین: 0]

همچنین ببینید

سایت عمده فروشی لباس ترکیه

سایت عمده فروشی لباس ترکیه

اگر به دنبال معتبرترین سایت عمده فروشی لباس ترکیه هستید این مقاله را مطالعه کنید. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *