کاشت ناخن چند ساعت طول میکشه

کاشت ناخن چند ساعت طول میکشه؟

کاشت ناخن چند ساعت طول میکشه؟ همانطور که می‌دانید امروزه تقریبا 90 درصد بانوان برای زیباتر کردن دست و انگشتان خود به سراغ کاشت ناخن می‌روند. اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به دلایل ژنتیک ناخن‌های ناهمواری دارید و یا به دلیل کار زیاد نمی‌توانید ناخنتان را بلند نگه دارید، کاشت ناخن بهترین انتخاب است. با کاشت کردن ناخن همواره ناخن‌هایی یکدست و زیبا دارید که برای مدت طولانی دست شما را زیبا نگه می‌دارد. ولی بهتر است بدانید که هر 3 الی 4 هفته یک بار باید زمانی را صرف ترمیم کنید که این زمان کاملا بستگی به نوع کاشت و طراحی دلخواه شما دارد. در صورتی که قصد دارید برای اولین بار به سراغ کاشت ناخن بروید و برایتان سوال است که “کاشت ناخن چند ساعت طول میکشه” حتما این مقاله را مطالعه کنید.

کاشت ناخن و مدت زمان مورد نیاز کاشت

همچنین می‌توانید به مقاله “کاشت ناخن چقدر زمان میبرد” مراجعه کرده و درباره مدت زمان کاشت انواع مدل‌ها مطالعه کنید.

زمان کاشت ناخن قالبی

در مقاله قبلی درباره زمان کاشت پودری و ژله‌ای که تقریبا بین 1 الی 2 ساعت زمان نیاز دارد، صحبت شده است. از دیگر روش‌های کاشت ناخن که زیاد مورد توجه قرار ندارد، کاشت قالبی است. در این مدل کاشت از قالب‌های مخصوص ناخن استفاده می‌شود که دقیقا اندازه ناخن طبیعی هستند. استفاده از این مدل قالب‌ها به ناخن کار کمک می‌کند تا سرعت عملش در کاشت بالا رفته و مدت زمان کاشت نیز کاهش یابد. ولی این روش کاشت معایبی هم دارد که سبب شده در سالن‌های زیبایی زیاد مورد استفاده قرار نگیرد. دوام و ماندگاری این روش کاشت ناخن بسیار کم است . امکان دارد ناخن بلند شود و یا هوا بکشد.

کاشت ناخن قالبی

در حالت کلی این روش کاشت ناخن برای خشک شدن نیازی به دستگاه uv ندارد. همچنین در این روش هیچ نیازی به سوهان کشی نیست و در سریع‌ترین زمان ممکن ناخن روی انگشت شما قرار می‌گیرد. اگر زمان کافی برای صرف وقت برای انجام کاشت پودری یا ژله‌ای در سالن ندارید، به سراغ این مدل کاشت بروید. در غیر این صورت بهتر است از روش پودری یا خصوصا ژله‌ای برای کاشت ناخن استفاده کنید که محبوبیت زیادی دارد.

مهارت ناخن کار و زمان مورد نیاز برای کاشت ناخن

کاشت ناخن چند ساعت طول میکشه؟ برای تعیین زمان مورد نیاز کاشت ناخن، مهارت ناخن کار اهمیت زیادی دارد. بعد از این که روش کاشت مورد نظر خود را انتخاب کردید، مهارت ناخن کار است که در پروسه کاشت ناخن مهم است. ناخن کاری که در این زمینه ماهر و حرفه‌ای باشد، قادر است بدون تلف کردن وقت کاشت یا ترمیم ناخن شما را انجام دهد. این افراد هم با ظرافت کامل طراحی ناخن شما را انجام داده و هم سرعت عمل بالایی دارند تا در زمان کوتاهی ناخن دست و پای شما را زیبا کنند. بر عکس اگر ناخن کار در زمینه کاشت سرعت عمل پایینی داشته باشد و دارای مهارت کافی نباشد، نیاز به زمان بیشتری برای کاشت دارد. در نهایت هم ممکن است کاشت را آنطور که باید با ظرافت و طبیعی بودن تحویل ندهد.

کاشت ناخن چند ساعت طول میکشه

در حالت عادی کاشت ناخن 1 الی 1.5 ساعت طول می‌کشد که اگر ناخن کار حرفه‌ای نباشد ممکن است به 2.5 یا 3 هم بکشد که این زمان زیادی برای کاشت است. پس سعی کنید ناخن کار را با دقت و حساسیت انتخاب کنید. توجه به کیفیت مواد کاشت نیز بسیار مهم است.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 0 میانگین: 0]

همچنین ببینید

سایت عمده فروشی لباس ترکیه

سایت عمده فروشی لباس ترکیه

اگر به دنبال معتبرترین سایت عمده فروشی لباس ترکیه هستید این مقاله را مطالعه کنید. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *