اگر چسب ناخن نداشتیم چه کنیم

اگر چسب ناخن نداشتیم چه کنیم؟

اگر چسب ناخن نداشتیم چه کنیم

اگر چسب ناخن نداشتیم چه کنیم؟ افرادی که عادت به استفاده از چسب ناخن دارند، قطعا با دردسرهای آن نیز آشنا هستند. برای مثال اگر کیفیت چسب ناخن خوب نباشد، بعد از چند روز بلافاصله کنده شده و تمامی زحمات شما به باد می‌رود. برعکس اگر قدرت چسبانندگی چسب ناخن خیلی زیاد باشد، دیگر نمی‌توانید به راحتی ناخن مصنوعی را بکنید و ناخن خودتان به راحتی آسیب می‌بیند. حال تصور کنید که در مواقعی قصد چسباندن ناخن مصنوعی را دارید ولی چسب ناخن ندارید. قطعا این سوال در ذهنتان ایجاد می‌شود که اگر چسب ناخن نداشتیم چه کنیم؟ آیا می‌توان بدون چسب ناخن، ناخن مصنوعی را چسباند؟

در پاسخ به این سوال ممکن است تصور کنید چسباندن ناخن بدون چسب ناخن امری غیر ممکن است. ولی با استفاده از راهکارهایی که در ادامه معرفی شده است به راحتی می‌توانید ناخن مصنوعی خود را بچسبانید و هیچ نیازی به چسب ناخن ندارید. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به چسب ناخن حساسیت نشان می‌دهید و یا ناخن‌هایتان آسیب می‌بیند، دیگر نگران نباشید. این مشکل را به راحتی با استفاده از سایر چسب‌های بی‌ضرر یا موادی با خاصیت چسبندگی استفاده کرد.

استفاده از نوار دو طرفه برای چسباندن ناخن مصنوعی

اگر چسب ناخن نداشتیم چه کنیم؟ جالب است بدانید که تولیدکنندگان ناخن مصنوعی نیز از مضر بودن چسب ناخن و عدم تمایل بانوان به استفاده از آن آگاه هستند. در نتیجه برخی نوارهای دو طرفه تولید شده‌اند که خاصیت چسبندگی دارند. به جای چسب ناخن از این نوارهای دو طرفه خریداری کنید و ناخن مصنوعی خود را به راحتی بچسبانید.

نوار چسبی ناخن مصنوعی

مزیت این نوارها این است که به راحتی می‌توانید آن‌ها را از روی ناخن بکنید و هیچ نیازی به مراجعه به سالن آرایشی نیست. برای استفاده از مواقع یا مجالس ضروری می‌توانید بلافاصله از این نوارها برای زیبا کردن ناخن‌هایتان استفاده کنید. بعد از تمام شدن مراسم نیز بدون نیاز به ابزار یا فرد کار بلد، به راحتی می‌توانید نوار و ناخن مصنوعی را جدا کنید بدون این که آسیبی به ناخن‌هایتان وارد شود. برای استفاده از این نوار طبق مراحل زیر پیش بروید:

تمیز کردن دست و مرتب کردن ناخن‌ها

قبل از چسباندن نوار دو طرفه و ناخن مصنوعی لازم است تا ناخن‌ها و دستتان را بشویید تا تمیز شود. می‌توانید از لاک پاک‌کن‌های دارای روغن گیاهی استفاده کنید.

یک لایه لاک بی‌رنگ بزنید.

این مرحله کاملا جلوی بروز حساسیت ناخن نسبت به نوار را می‌گیرد. با این که این محصول نسبت به چسب ناخن مضر نیست ولی همیشه احتمال اسیب وجود دارد. با یک لایه لاک بی‌رنگ جلوی هر احتمالی را بگیرید.

نوار را به اندازه ناخن برش داده و روی ناخن قرار دهید.

نوار ناخن به صورت دو طرفه و رول بلند در بازار وجود دارد. آن را به قطعات کوچکتر تقسیم کرده و روکش پشتی آن را جدا کنید. سپس نوار را آرام روی ناخن بچسبانید. اگر زیر نوار حباب وجود دارد از یک تکه دیگر نوار دو طرفه استفاده کنید.

ناخن مصنوعی را بچسبانید.

اکنون قسمت رویی نوار را بکنید و ناخن مصنوعی را بچسبانید.

چسباندن ناخن مصنوعی با لاک شفاف

استفاده از لاک بی‌رنگ برای چسباندن ناخن مصنوعی

اگر چسب ناخن نداشتیم چه کنیم؟ یکی از روش‌های چسباندن ناخن مصنوعی در مواقعی که چسب ناخن ندارید، استفاده از لاک شفاف است. برای این کار کافیست طی مراحل زیر پیش بروید:

ناخن را تمیز کنید.

در اولین گام بهتر است ناخن و دست‌ها را بشویید. سپس از اسپری دهیدراتور ناخن استفاده کنید تا کثیفی و چربی ناخن از بین برود. این محصول در واقع مانند استون عمل می‌کند.

لاک شفاف بزنید.

از لاک شفاف یا بی‌رنگ در مواقع عدم دسترسی به چسب ناخن می‌توان استفاده کرد. برای این کار لاک شفاف را چند بار به پشت ناخن مصنوعی بزنید. هرگز به سراغ لاک‌های رنگی نروید. زیرا رنگش از زیر ناخن مصنوعی دیده می‌شود. در این مرحله یک لایه از لاک شفاف را روی ناخن‌های خود نیز بزنید. 15 الی 30 ثانیه صبر کنید تا خشک شود. دقت کنید لاک نباید خیلی ضخیم باشد. در صورت ضخیم بودن لاک شفاف بهتر است آن را با یک پنبه آغشته به پاک کننده نازک‌تر کنید.

ناخن مصنوعی را بچسبانید.

چسباندن ناخن مصنوعی

پس اگر این سوال برایتان بوجود آمد که اگر چسب ناخن نداشتیم چه کنیم، این روش را امتحان کنید. اگر لاک شفاف چسبندگی دارد ناخن مصنوعی را بچسبانید و کمی فشار دهید. 60 ثانیه منتظر شوید تا کامل بچسبد و خشک شود.

در صورت علاقمند بودن به مطالعه درباره “اگر ناخن نداشتیم چه میشد” به مقاله لینک شده مراجعه کنید.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 0 میانگین: 0]

همچنین ببینید

سایت عمده فروشی لباس ترکیه

سایت عمده فروشی لباس ترکیه

اگر به دنبال معتبرترین سایت عمده فروشی لباس ترکیه هستید این مقاله را مطالعه کنید. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *