کوتاهی مو در خانه با کش

کوتاهی مو در خانه با کش

کوتاهی مو در خانه با کش به چه شکلی قابل انجام است؟ تا به حال به فکر کوتاه کردن مو در خانه افتاده‌اید؟ حتما درباره کوتاهی مو با استفاده از کش سر شنیده‌اید و به دنبال یادگیری این مدل کوتاهی بی‌دردسر هستید. گاهی اوقات شرایطی پیش می‌آید که بی‌حوصله هستید و یا به علت مشکلات مالی قصد رفتن به سالن آرایشگاه را ندارید. همچنین ممکن است از رفتن به آرایشگاه تجربه خوبی نداشته باشید و آرایشگر اصلا به مدل درخواستی شما توجهی نکرده و مدل مورد نظر خود را روی موهایتان پیاده کند. در این مواقع است که آشنایی با فوت و فن کوتاهی مو در خانه به کمکتان می‌آید.

همانطور که می‌دانید کوتاهی مو با مدل‌های مختلف قادر است چهره افراد را تا حد زیادی دستخوش تغییر کند. در صورتی که قصد دارید خودتان در منزل این کار را انجام دهید و متحمل هزینه گزافی نشوید، حتما تکنیک‌هایی را که در ادامه شرح داده شده، مورد استفاده قرار دهید. در ادامه مطلب به طور کامل با کوتاهی مو در خانه با کش آشنا می‌شوید و به راحتی می‌توانید در منزل کوتاهی مد نظر خود را انجام دهید.

کوتاهی مو در منزل

استفاده از کش برای کوتاه کردن مو

برخی از بانوان ممکن است از کش سر برای کوتاه کردن موهایشان در منزل استفاده کنند. برای انجام این کوتاه در منزل باید طبق مراحل زیر پیش بروید:

  • آماده کردن مو: اگر قصد دارید از کش برای کوتاه کردن مو استفاده کنید، اطمینان حاصل کنید که موهایتان کامل خشک باشد. همچنین مو را به خوبی شانه کنید تا هیچ گونه گرهی نداشته باشد. در صورتی که موهایتان مرطوب باشد باید آن را خشک کرده و سپس از این روش کوتاهی استفاده کنید.
  • تقسیم‌بندی مو: در این مرحله باید تعیین کنید که موهایتان تا چه حد کوتاه شود؟ سپس از کش سر استفاده کرده و قد مو را به میزان دلخواه تغییر دهید. بعد کش سر را مرتبا از ریشه تا انتهای مو بکشید تا جایی که دلتان می‌خواهد مو کوتاه شود.
  • ترازبندی: برای ترازبندی و هم اندازه بودن همه موها، باید کش سر را در زاویه 45 درجه نگه داشته و مو را نیز به همان اندازه بکشید.
  • کوتاه کردن مو: از قیچی تیز استفاده کنید و موهای زیر کش را به صورت صاف کوتاه کنید.
  • تحلیل نتیجه: بعد از این که هر قسمت از مو را کوتاه کردید، نتیجه را تحلیل کنید. اطمینان حاصل کنید که به طول مورد نظر خود در کوتاهی رسیده‌اید.
  • تمیز کردن: بعد از این که کار کوتاهی مو در خانه با کش تمام شد، موهای ریخته شده را کاملا از روی لباس یا بدن خود تمیز کنید.
مراحل کوتاهی مو در خانه با کش
مراحل کوتاهی مو در خانه با کش

نکات مهم در کوتاهی مو در منزل با استفاده از کش سر

در طول انجام کوتاهی در منزل باید دقت لازم را به عمل آورید و همیشه از ابزارهای تیز و تمیز استفاده کنید. با این کار هیچ آسیبی به پوست و موهایتان وارد نمی‌شود. دقت کنید که کوتاهی مو در خانه با کش ممکن است نیاز به مهارت و تمرین داشته باشد. قبل از انجام کوتاهی بهتر است از یک فرد با تجربه یا یک آرایشگر حرفه‌ای مشورت بگیرید تا کار کوتاهی موهایتان به خوبی پیش رود.

استفاده از ابزار تیز در کوتاهی مو

برخی از بانوان از ابزارهای دیگری به جای قیچی مانند ماشین اصلاح یا موزر و قیچی مخصوص مو برای کوتاهی مو استفاده می‌کنند. از مزیت این ابزارها می‌توان به عملکرد دقیق آن‌ها اشاره کرد. همچنین با این ابزارها احتمال بریدن پوست و آسیب‌های احتمالی پوست کاهش می‌یابد. با استفاده از این ابزارها به طور دقیق می‌توان اندازه مو را تنظیم کرده و با دقت بیشتری موها را کوتاه کرد. در هر صورت از هر ابزار یا وسیله‌ای برای کوتاهی موهایتان استفاده می‌کنید حتما دقت لازم را به عمل آورید و ابزارتان مناسب و تیز باشد. با این کار نتیجه کوتاهی نیز رضایت بخش بوده و مو و پوست آسیبی نمی‌بیند.

در صورتی که علاقمند به مطالعه درباره “بهترین شامپو خشک” هستید حتما به مقاله لینک شده مراجعه کنید.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 0 میانگین: 0]

همچنین ببینید

سایت عمده فروشی لباس ترکیه

سایت عمده فروشی لباس ترکیه

اگر به دنبال معتبرترین سایت عمده فروشی لباس ترکیه هستید این مقاله را مطالعه کنید. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *