کفش برای ست با شلوار دمپا گشاد زنانه

بهترین کفش برای ست با شلوار دمپا گشاد زنانه چیست؟

شاید تاکنون از پوشیدن شلوار دمپا گشاد زنانه خودداری می‌کردید، زیر مطمئن نبودید چه کفشی با آن ست کنید. شما تنها نیستید. بسیاری از خوانندگان ما نیز مانند شما بودند. اما نگران نباشید. ما در این مقاله به شما می‌آموزیم که چگونه برای موقعیت های رسمی و غیر رسمی کفش مناسب شلوار دمپا گشاد زنانه انتخاب کنید.

کفش مناسب شلوار دمپا گشاد زنانه

کفش پاشنه بلند

تعجب نکنید. بسیاری از برندها شلوار دمپا گشاد زنانه را به همراه کفش پاشنه بلند و یا صندل تبلیغ می‌کنند؛ زیرا این همان چیزی است که بسیاری از خانم های  با اعتماد به نفس به آن نیاز دارند.

پوشیدن شلوار دمپا گشاد ممکن است پاهای شما را کمی ‌کوتاه‌تر از حد معمول نشان دهد. بنابراین، اگر اندام باریک و بلندی ندارید، ممکن است در نگاه اول این شلوار کمی ‌شما را کوتاه و عریض نشان دهد. برای رفع این مشکل کفش پاشنه بلند ایده بسیار خوبی است که باعث می‌شود توازن لباس شما حفظ شود. شلوار دمپا گشاد مثل دامن بلند است؛ هر دو با پوشیدن کفش پاشنه بلند زیبا به نظر می‌رسند.

کفش پاشنه‌دار به خصوص اگر با شلوار رسمی دمپا گشاد پوشیده شود، بسیار شیک به نظر می‌رسد. ما در مورد رفتن به سرکار و یا مهمانی عصرانه صحبت می‌کنیم. کفش پاشنه‌دار ظاهر زنانه، زیبا و جذابی به شما می‌دهد.

 

کفش پاشنه بلند
کفش پاشنه بلند

کفش پشت باز لوفر

اگر تمایلی به پوشیدن کفش پاشنه‌دار ندارید، کفش تخت و بدون پشت لوفر را امتحان کنید. در انتخاب این کفش به سراغ جنس چرم و جیر بروید و آن را طوری انتخاب کنید که با رنگ پوست و یا شلوارتان ست باشد. این کار باعث می‌شود پاهایتان کمی ‌بلندتر به نظر برسد.

 

کفش پشت باز لوفر
کفش پشت باز لوفر

 

کفش پاشنه متوسط روباز

گزینه بعدی که می‌توانید آن را با شلوار دمپا گشاد زنانه ست کنید، کفش پاشنه کوتاه است که البته کمی ‌غیر رسمی به نظر می‌رسد. این کفش نسبت به کفش بدون پشت کمتر کشیده است، اما به همراه شلوار دمپا گشاد باز هم عالی به نظر می‌رسد. صندل پاشنه‌دار نیز گزینه راحت و به روزی برای ست با شلوار گشاد است.

 

کفش پاشنه متوسط روباز
کفش پاشنه متوسط روباز

کفش پشت باز و یا اسلاید

کفش دیگری که به زیبایی با شلوار دمپا گشاد زنانه  ست ‌می‌شود، کفش پشت باز و یا اسلاید است. گرچه این کفش کمی ‌غیر رسمی است، اما قد شما را کمی ‌بلند‌تر نشان می‌دهد.

 

کفش پشت باز و اسلاید
کفش پشت باز و اسلاید

 

صندل تخت

در صورتی که شلوار دمپا گشاد شده غیر رسمی مانند شلوار راه‌دار می‌پوشید، از صندل تخت استفاده کنید. با پوشیدن این کفش گویا شما به تعطیلات رفته‌اید و در حال برگشتن از ساحل هستید.

 

صندل تخت زنانه
صندل تخت زنانه

 

 اسنیکر

کفش دیگری که به خوبی با شلوار دمپا گشاد زنانه می‌شود اسنیکر است. اما سعی کنید از کفش اسنیکر سبک وزن استفاده کنید، وگرنه ظاهر شما را ممکن است سنگین و یا ناخوشایند نشان دهد.

 

 بوت

پوشیدن بوت در زمستان، پاییز یا بهار به همراه شلوار دمپا گشاد زنانه همیشه شیک و عالی است. همچنین، پوشیدن بوت پاشنه‌دار نیز راحت‌تر از پوشیدن کفش پاشنه بلند است.

بوت پاشنه ‌دار زنانه
بوت پاشنه ‌دار زنانه

منبع: fabulousafter40

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 1 میانگین: 4]

همچنین ببینید

مدل لباس تو خونه ای زمستانی

انواع مدل لباس تو خونه ای زمستانی دخترانه

در این مقاله با انواع مدل لباس تو خونه ای زمستانی برای بانوان که مناسب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *