شلوار دمپا گشاد مردانه را چگونه بپوشیم؟

شلوار دمپا گشاد مردانه

از زمانی که شلوار دمپا گشاد مردانه وارد دنیای شلوار شد، به یک سبک اصلی در مد مردانه تبدیل شد. آقایان امروزه عاشق شلوارهای راحت‌تر، با کیفیت‌تر و گشاد‌تر هستند. از آنجا که شلوار دمپا گشاد در انواع پارچه‌های پشمی، ‌نخی و استایل کمر کشی و دکمه‌ای موجود است، به راحتی می‌تواند با دیگر لباس‌های مردانه مانند لباس‌های بیرونی بلندتر و گشادتر ست شود. شلوار دمپا گشاد بیش از هر زمان دیگر مورد استقبال قرار گرفته است. اجازه دهید در ‌این مقاله در مورد شلوار دمپا گشاد مردانه و انواع آن صحبت کنیم.

جنس پارچه شلوار دمپا گشاد

بسته به فصل و موقعیت‌های مختلف، جنس شلوار دمپا گشاد مانند شلوار اندامی ‌و تنگ می‌تواند سبک وزن یا ضخیم باشد. به عنوان یک قاعده کلی، شلوار دمپا گشاد مردانه باید محکم و مقاوم باشد و شل و نازک نباشد. به همین خاطر به دنبال شلوار پشمی‌ باشید که کمی وزن به شلوار بدهد و از طرفی هم در تابستان و هم زمستان قابل پوشش باشد و به خوبی شسته شود.  اگر به دنبال شلوار سبک‌تری هستید، پارچه‌ای از جنس پنبه خالص یا ترکیب پنبه و پارچه موهر انتخاب کنید.

 رنگ شلوار

اگر تاکنون شلوار دمپا گشاد مردانه به تن نکرده‌اید، شاید انتخاب رنگی که مناسب و هماهنگ با لباس‌تان باشد کمی‌ دشوار به نظر برسد. به طور کلی، شلوار دمپا گشاد مردانه خود را سعی کنید از رنگ‌های تیره مانند مشکی، خاکستری سرمه‌ای و حتی رنگ‌های طبیعی مانند کرمی، خاکی و شتری انتخاب کنید. رنگ‌های خنثی  همیشه راحت‌ترین رنگ‌هایی است که می‌توانید آن را با رنگ‌های مختلف دیگر به راحتی ست کنید.

نحوه ست کردن شلوار دمپا گشاد

بسته به میزان رسمی بودن، شلوار دمپا گشاد مردانه می‌تواند تا بالای کمر را بپوشاند. اگر ‌اینطور است شلواری انتخاب کنید که از قسمت زانو تا قوزک پا مخروطی باشد و حدود چند سانتی متر لبه پایین آن تا بخورد. در ‌این صورت می‌توانید آن را به خوبی به همراه جوراب، کفش کتانی کم ارتفاع و یا کفش تخت ست کنید.

همچنین، انتخاب ‌ایده آل دیگر شلوار پلیسه است که در قسمت جلو سجاف و یا یک پلیسه دارد.‌ این شلوار در مواقعی که لباس داخل شلوار جمع شود و بدون کمربند استفاده شود، فرم کمر شما را بسیار زیبا نشان می‌دهد.

چه نوع شلوار دمپا گشاد‌ی بپوشیم؟

  • اگر شلوار دمپا گشاد مردانه انتخاب می‌کنید، باید تناسب آن را با بالا تنه حفظ کنید. برای ‌اینکار می‌توانید یک کت اسپرت و خوش دوخت و یا یک ژاکت برش خورده و کوتاه با آن ست کنید.
  • برای ‌اینکه ظاهر بروزتری داشته باشید، دم پای شلوار را کوتاه و برش خورده انتخاب کنید.
  • برای ست با شلوار دمپا گشاد مردانه، بهترین کفش،کفش پاشنه کوتاه مانند دربی و یا کفش کتانی است.

در ادامه ۵ نوع از بهترین شلوار‌های راحتی مردان را از رسمی به غیر رسمی معرفی می‌کنیم:

شلوار دمپا گشاد پشمی

شلوار دمپا گشاد پشمی مردانه
شلوار دمپا گشاد پشمی مردانه

شلوار دمپا گشاد مردانه پشمی ‌ترکیبی از یک شلوار خوش دوخت و در عین حال راحت است. در زمستان به دنبال رنگ‌های خاکستری و سرمه‌ای باشید و در تابستان شلوار پشمی و  موهر استفاده کنید.

همچنین به شما توصیه می‌کنیم مثل بقیه شلوارها، شلوار دمپا گشاد خود را به یک خیاط بدهید تا آن را متناسب با قد شما تنظیم کند.

بهترین انتخاب برای ست با شلوار پشمی، ‌لباس یقه دار و یا کت اسپرت است. اما به یاد داشته باشید از کمربند استفاده نکنید؛ زیرا باعث می‌شود توجه‌ها به جای لباس و شلوار، به کمر بند جلب شود. در محیط‌های رسمی مانند سرکار می‌توانید شلوار را به همراه کفش بروگ براق ست کنید و برای تعطیلات آخر هفته آن را به همراه کفش کتانی تمیز و ساده به تن کنید.

شلوار دمپا گشاد جانتی جاگر

شلوار گشاد جاگر مردانه
شلوار گشاد جاگر مردانه

شلوار جاگر در اصل برای ورزش ساخته شده است، اما تنها به ورزش محدود نمی‌شوند و مناسب دویدن‌های آهسته یا پیاده‌روی نیز هستند. این شلوارها به دلیل مناسب بودن با استایل‌های راحتی مانند کژوال از ترندهای روز مد به حساب می‌آیند و برای مواقعی که می‌خواهید رسمی به نظر برسید و هم راحت باشید، گزینه خوبی به حساب می‌آیند. ‌این شلوارها در قسمت کمر دارای کش، در قسمت میانی گشاد و در قسمت پایین تنگ هستند. جنس پارچه برای شلوار جاگر مردانه اغلب جین، لینن کتان و ابریشمی ‌است.

این نوع شلوار تقریبا برای هر نوع اندام و استایل مردانه مناسب است. اگر در تابستان آن را با یک تیشرت ست کنید شک نکنید که انتخاب فوق‌العاده‌ای انجام داده‌اید.  قسمت کشدار را بالای قوزک پایان قرار دهید تا استایل شما جلوه زیباتری بدست آورد.

شلوار پلیسه دار نخی پشمی

شلوار پلیسه دار نخی پشمی مردانه
شلوار پلیسه دار نخی پشمی مردانه

در تابستان انتخاب شلوار گشاد نخی و سبک که آزاد و خنک باشد بهترین انتخاب است. در انتخاب شلوار گشاد پلیسه و سجاف جلو نیز به دنبال رنگ‌های طبیعی باشید.

یک پیراهن گلدار ابریشمی ‌و یا لباس یقه‌دار و یا لباس نخی سفید و کت نخی خوش دوخت ترکیب فوق العاده‌ای با شلوار گشاد در فصل بهار ‌ایجاد می‌کند. همینطور، استفاده از کفش لوفر و یا کفش کتانی پاشنه کوتاه به همراه جوراب نیز ترکیب ‌ایده آلی است. برای ‌اینکه پلیسه‌های جلوی شلوار را به نمایش بگذارید، سعی کنید لباس تان را در شلوار جمع کنید. استفاده از یک کمربند چرمی ‌زیبا نیز می‌تواند تیپ شما را بیشتر جلوه دهد.

شلوار جین آزاد

شلوار جین آزاد مردانه
شلوار جین آزاد مردانه

شلوار جین آزاد یکی از بهترین انتخاب‌ها (به عنوان شلوار دمپا گشاد مردانه ) برای استایل مردانه است. رنگ آبی معمولاً رنگ مورد علاقه بسیاری از آقایان است. شلوار جین آزاد نه خیلی تنگ و نه خیلی سنگین است که پوشیدن آن دشوار باشد. یک شلوار بگی بلند را می‌توان ۲ الی ۳ بار در قسمت دم پا تا زد. از کثیف شدن آنها نترسید، به راحتی آن را به تن کنید و حتی در خواب نیز آن را بپوشید و اصلا نگران چروک شدن آن نباشید.

شلوار گشاد کارگو

شلوار گشاد کارگو
شلوار گشاد کارگو

اگر می‌خواهید امسال خاص و منحصر به فرد به نظر برید به سراغ شلوار کارگو بروید. شلوار گشاد کارگو در قسمت باسن گشاد و راحت و از زانو به پایین حالت مخروطی دارد. علاوه بر ‌این می‌تواند دارای چند جیب باشد. بهترین رنگ برای انتخاب شلوار گشاد، رنگ خاکی، مشکی، سرمه‌ای خاکستری و زیتونی است. معمولا ‌این شلوار از جنس پنبه چروک خورده است که در تابستان و زمستان پاهای شما را خوش فرم نشان می‌دهد. ‌این شلوار را با یک تیشرت و کفش اسپرت ست کنید تا استایل کژوال و راحتی به دست آورید.

کلام آخر

در این مقاله که برگرفته از وبسایت dmarge است، با انواع شلوار دمپا گشاد مردانه آشنا شدیم و دانستیم که چه تسپ و استایلی را متناسب با شلوار خود داشته باشیم تا به صورت امن خوش تیپ به نظر برسیم. اما در رابطه با انواع استایل مناسب برای شلوار های جین خود چه می‌دانید؟

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 2 میانگین: 3]

About مجله کادای

مجله کادای حاصل کار چند ساله یک تیم جوان و خلاق است که از سال 98 گرد هم آمده‌اند و در یک محیط دوستانه و حرفه ای با هدف آموزش، آگاهی‌سازی و ترویج خوش‌پوشی، خوش استایلی و زیبایی شروع به کار کرد. کادای در تمامی دسته بندی های خود با هدف پوشش دادن مد و فشن و سبک زندگی، به تهیه مقالات آموزشی می‌پردازد. رسالت تیم مجله کادای، بر آن است تا در عین صداقت، زیبایی را به شما هدیه دهد.

View all posts by مجله کادای →

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *