ازدواج مرد دی ماهی و زن مرداد ماهی

0 752

آیا مرد دی ماهی و زن مرداد ماهی می‌توانند با یکدیگر ازدواج موفقی را تجربه کنند؟ در ادامه مطلب درباره ازدواج مرد دی ماهی با زن مرداد ماهی و بررسی خصوصیات هر یک از این دو نفر پرداخته شده است. در حالت کلی گفته می‌شود که ازدواج مرد دی و زن مرداد متوسط است، نه خوب و نه بد. زنان مرداد ماهی دارای ویژگی‌های خوب و بارز زیادی هستند. برای مثال بهترین ویژگی اخلاقی زنان مرداد ماهی شیک پوشی، ریاست طلبی، با شخصیتی، تجمل گرایی، باهوشی، جذابیت و گرم بودن است. از بین این خصوصیات خوب، یک ویژگی زنان مرداد ماهی است که قطعا در کنار مرد دی ماهی به مشکل می‌خورد و آن ریاست طلبی می‌باشد.

ازدواج زن دی ماهی و مرد مرداد ماهی خوب است؟

ریاست طلبی یکی از خصوصیات اصلی مردان دی ماهی نیز است. هر دوی متولدین دی و مرداد ماه عاشق بهترین جایگاه و مقام هستند. آن‌ها پول و ثروت را دنبال نمی‌کنند، بلکه بیشتر به دنبال رئیس بودن و بهترین مقام در زمینه شغلی خود هستند. این ویژگی در هر دوی این افراد می‌تواند در خانه نیز حاکم شده و آرامش زندگی را بین مرد دی ماهی و زن مرداد ماهی بهم بزند. زن متولد مرداد می‌داند که چه رفتاری در موقعیت‌های مختلف از خود بروز دهد تا وجهه و پرستیژ اجتماعی خود را در حد بسیار بالایی حفظ کند. این ویژگی در مردان دی ماهی نیز وجود دارد و آن‌ها در هر شرایطی با توجه به محیط رفتار و عملکرد خود را تعیین می‌کنند.

سازگاری مرد دی ماهی و زن مرداد ماهی

زنان مرداد ماهی معمولا نسبت به محیط اطراف خود بی اهمیت و بی توجه نیستند. آن‌ها تا حد ممکن سعی می‌کنند تا معاشرت اجتماعی خود را در سطح بالایی حفظ کنند. این خصوصیات در مردان دی ماهی نیز دیده می‌شود. آن‌ها افراد اجتماعی با روابط بالایی هستند. این ویژگی در بین مرد دی ماهی با زن مرداد ماهی مشترک است و در آن تفاهم دارند.

ذات و طبیعت زنان مردادی این است که خود را بالا تر از همه بدانند. بنابر این نباید آن‌ها را به خاطر غروری که گهگاهی از آن‌ها سر می‌زند سرزنش کنید. اما همین غرور باعث ایجاد اختلاف و بحث در زندگی مشترک با مردان دی ماهی می‌شود. زیرا مردان دی ماهی نیز بسیار مغرور هستند و خشک و جدی بودن از خصوصیات اصلی مردان دی ماهی محسوب می‌شود. مردان دی ماهی در هنگام دعوا انتظار پیش قدم شدن از طرف همسرشان را دارند. ولی زنان مرداد ماهی به دلیل غرورشان اینکار را انجام نمی‌دهند و همین امر باعث می‌شود به مرور سردی در بین این زوج حاکم شود. زن مرداد ماهی مردی را دوست دارد که مثل خودش در اجتماع فعال باشد و محبوب و مورد تحسین دیگران قرار بگیرد و از آنجایی که طالب تعریف و تمجید است در مقابل نیز دوست دارد آن مردی که خیلی بیشتر از او تعریف و تمجید می‌شود را وارد زندگی خود بکند. این ویژگی عینا در مردان دی ماهی نیز وجود دارد و ویژگی مشترک این دو نفر محسوب می‌شود.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 10 میانگین: 4]
Leave A Reply

Your email address will not be published.