استایل با کمربند برای خانوم ها

استایل با کمربند

استایل با کمربند به دور از کاربرد، کاملاً سودمندانه می توانند ظاهر نهایی شما را زیبا کند. ظاهر شما را کامل و صیقل می بخشد. اضافه شدن کمربند می تواند، معادل افزودن یک دوره به انتهای جمله باشد. علاوه بر این ، کمربند می توانند کمک به بهبود تناسب لباس اضافه کند. مطمئناً ، مانند هر لوازم جانبی دیگر ، عوامل و عناصری وجود دارند که برای موفقیت در کشیدن و ادغام کمربند در ظاهر شما نقش دارند.

انواع استایل با کمربند

داشتن دانش در مورد انواع استایل با کمربند موجود ، هنگامی که می خواهیم بفهمیم کدام یک را برای موارد خاص انتخاب می کنیم. یا اینکه آیا سبک کمربند خاصی با سبک شخصی و نوع بدن شما متناسب است ، بهتر تجهیز می شود. دانستن اطلاعات در مورد کمربند، می تواند برای خرید و یافتنِ همان چیزی که به دنبال آن می گردید را برای شما آسان کند.

استایل با کمربند کلاسیک

چه در رنگ سیاه باشد و چه در رنگ قهوه ای ، استایل با کمربند کلاسیک یکی از موارد ضروری در کمد لباس هر زن است. این کمربند یک قطعه همه کاره است که از عملی بودن آن فراتر می رود. سادگی این کمربند با یک طراحی و سگک ساده باعث می شود تا با مجموعه ای از موارد سازگار شود. این کمربند هنگامی که از چرم باکیفیت باشد ، به محل کار شما و جین شما جلای اضافه می کند.
اما در اینجا متوقف نشوید. چرا کمربندهای رنگ روشن را امتحان نمی کنید؟ آنها گزینه مناسبی برای دیدن یا ظاهری عمدتا تک رنگ هستند. به کمربندهای نئون بروید و کمی جوان و جذابیت مد روز را به ظاهر کلاسیک اضافه خواهید کرد. اگر می خواهید مورد توجه واقع شوید ، یکی از لوازم جانبی ، مثلا کیف یا روسری را با رنگ کمربند خود مطابقت دهید.
مرحله بعدی تسمه فلزی است. اگر می خواهید جلوه ظاهری به جلوه خود بیفزایید ، به دنبال کمربند فلزی بروید و درخشش فوری خود را تماشا کنید. چه کمربند نازک و چه فلزی گسترده ای را انتخاب کنید ، قابلیت انعطاف پذیری این کمربند ثابت است. خرید کمربند با یک قطعه فلزی در جلو، شما را به سمت مد روز می برد. این نوع کمربند فلزی ساختار بیشتری به ظاهر کلی شما می بخشد.

"<yoastmark

استایل با کمربند بافته شده

کمربند چرمی بافته شده به طور معمول از لوازم جانبی بوهو (boho) به سبک های سنتی تر عبور کرده است. چرم با توجه به مفاهیم سبک خاکی آن ، ماده معمول انتخابی برای این نوع کمربند است. با این حال ، سهولت مدل سازی این کمربند باعث شده است که شیک پوشان بتوانند از آن عبور کنند. حتی به ظاهر ظاهری خود بپردازند. به نظر من ، این کمربند هنگام پوشیدن روی تاپ های تونیک و لباس های ماکسی و همچنین قطعات صیقلی بیشتر مانند دامن های مدادی و لباس های غلاف ، بهترین ظاهر را دارد.

"<yoastmark

 کمربند بیانیه

این کمربند مخصوصاً در مجالس شب مناسب است و می توان برای ایجاد تأثیر عمده به آن اعتماد کرد. از کمربندی که برای ملکه های پر زرق و برق می درخشد ، تا کمربند گل میخ دار. اگر دختر هیجانی و اگر یک دختر چشمگیر هستید از چاپ حیوانات استفاده کنید ، انتخاب ها بی پایانی در انتظار شما هستند.
نکته کلیدی در اینجا یافتن سبکی است که متناسب با سبک شما باشد تا بتوانید با اطمینان آن را بپوشید.

"<yoastmark

کمربند باریک

کمربندهای لاغر لوازم جانبی ظریفی هستند که به راحتی می توانند لباس شما را صنوبر کنند و کامل به نظر برسند. همچنین بازی با رنگ های رنگارنگ و چاپهای جسورانه تر آسان تر است. زیرا عرض آن باعث کم توجهی می شود.
هنگام سبک دادن به این کمربند ، توجه داشته باشید از آنجا که کمربند بسیار لاغر است ، آن را با شلوار جین یا دامن هایی که مناسب تر است بپوشید. قطعات شل و روان کمربند را غرق کرده و جذابیت شیک خود را از دست می دهد.

"<yoastmark

استایل با کمربند پهن

کمربندهای عریض نوع دیگری از کمربندهای بیانیه ای است. از یک کمربند سبک Obi و افزودن کمی عطر و طعم شرقی به سبک یک سبک ارسی کلاسیک می توانید استفاده کنید. هر یک بیانات منحصر به فردی را ارائه می دهد. کمربند پهن مناسب برای ایجاد یک شکل شگفت انگیز ساعت شنی است و برای اکثر کمرها معجزه خواهد کرد.
اگر می خواهید هنگام پوشیدن لباس های شیفت بدون شکل یا تکه های کمر امپراتوری، کمر خود را محکم کنید ، بهترین برای شما استایل با کمربند پهن است. روی کمربند عریض و خنثی سرمایه گذاری کنید که می توانید گزینه های مختلف را با آن سبک، ست کنید.

برای شبهایی که کمی خنده دارتر هستید روی یک نسخه سرگرم کننده و مرسوم سرمایه گذاری کنید.
اخیراً در حضور باندهای مد شیو Japanese الهام گرفته از ژاپن جهش رو به افزایشی مشاهده شده است. چندین فصل می گذرد و محبوبیت و برجستگی کمربندهای ابدی با جهشی رشد می کند. آنچه سبک اوبی را متمایز می کند این است که یک پایه گسترده وجود دارد که به عنوان پایه برای بسته شدن بندهای نازک تری که در جلو بسته می شوند ، عمل می کند. کمربندهای سبک اوبی در حال حاضر روند داغی دارند و مطمئناً یک لباس مناسب برای کمد لباس شما است. همچنین استایل با کمربند سبک اوبی بسیار جذاب است.

لطفا مطالعه کنید: بهتر کردن استایل با کمربند پهن

"<yoastmark

استایل با کمربند طنابی

بستن یک طناب به دور کمر خود ، سبک بدون دردسر را به شما می گوید. آنها راهی آسان برای افزودن ساختار و شکل به ظاهر راحت تر شما هستند. می توانید کمربند طناب خود را به چند روش گره بزنید ، یا در قسمت جلوی وسط ، عقب یا حتی نامتقارن در یک طرف. این فقط یک روش منحصر به فرد برای به پایان رساندن یک نگاه است. این کمربند طناب مخصوصاً در ماههای گرم با ساختهای سبک تر کارایی خوبی دارد. حتی می توانید با نوع تصمیم گیری برای گره زدن این نوع کمربند را حتی بیشتر شخصی سازی کنید.

"<yoastmark

کمربند کِشی

کمربندهای الاستیک می توانند تمایل به نگاه کردن به دهه 80 داشته باشند ، به خصوص اگر از سگک تزئینی استفاده کنند. با اطمینان از اینکه کمربندهای الاستیک شما به عنوان یک جز یکپارچه از ظاهر شما به جای نقطه کانونی عمل می کنند ، با آن مبارزه کنید. اگر تصمیم دارید کمر زیبا و کمربند الاستیک خود را در مرکزدید قرار دهید ، بقیه ظاهر خود را ساده نگه دارید و اجازه دهید توجه به کمربند باشد.

"<yoastmark

استایل با کمربند پارچه ای

کمربند پارچه ای یا کمربند ارسی یکی دیگر از روندهای داغی است که امسال از سبک خیابانی ظهور کرد. روسری هایی که به عنوان کمربند استفاده می شوند ، یا از ناحیه کمر بسته می شوند و یا از ناحیه باسن پایین می آیند ، بهترین مدل یک دختر باحال و پر هیجان است. این ترفند یک ظاهر طراحی شده به شما احساس خاصی در ویرایشگر مد می دهد.

"<yoastmark

انتخاب کمربند مناسب برای شما

اگر پاهای بلند و کمر بلند هستید

هدف شما این است که کمربندهای باریک و / یا کمربندهایی که زیر کمرتان قرار دارند ، از نظر بصری طولانی شود و بهترین راه برای این کار است. شما همچنین می توانید:
الف – یک رنگ بالا و پایین کمر و کمربند باریک به همان رنگ بپوشید.
ب- طول بصری تنه خود را با پوشیدن کمربندی به رنگ قسمت بالا ادامه دهید.
ج- یک رنگ بالا و پایین کمر خود را بپوشید و سپس کمربند باریکی به کمر خود اضافه کنید.
د- کمربند هیپستر بپوشید.

"<yoastmark

اگر کمر و پا کوتاه دارید

شما تنه زیادی دارید که می توانید انواع کمربندها را با سبک های متوسط تا گسترده بهترین انتخاب کنید. از کمربند زدن خیلی پایین خودداری کنید زیرا این امر به تنه بلند شما کمک می کند.
الف- کمربندهایی متناسب با شلوار خود ببندید تا طول پا را گسترش دهید.
ب – کمربندهای گشاد.
ج – کمربندهای متضاد.
D. کمربندهای سبک اوبی استفاده کنید.

کمر و پای کوتاه
کمر و پای کوتاه
اگر کمر باریکی دارید

هدف در اینجا ایجاد توهم کمر خواهد بود. این را می توان با استفاده از موارد زیر بدست آورد:
الف – بستن کمربند عرض متوسط و باریک به رنگ تیره تر از لباسی که می پوشید.
ب – بستن کمربند به رنگ متناسب با تاپ یا لباس.
ج- با كمربندي كه از روي ژاكت يا ژاكت باز به بيرون مي رسد ، توجه خود را به كمر خود جلب كنيد.
د- کمربند زدن با بالا و پایین با حجم برای ایجاد توهم کمر.

"<yoastmark

اگر نیم تنه بزرگی دارید

غالباً نیم تنه شما پایین تر می نشیند و ظاهری کمر کوتاه و بدون تعریف کمر دارد. می توانید با این موارد مقابله کنید:
الف) استایل با کمربند با عرض متوسط و باریک به همان رنگ یا تیره تر از لباسی که می پوشید و قرار دارید.
ب- کمربندهایی که روی باسن می نشینند.
C. کمربندهایی که از زیر کت های باز بیرون می آیند.

اگر کمر پهنی دارید

شما دارای کمر پهن هستید ، بنابراین کمربندها وسیله خوبی برای نشان دادن شکل بدن و بهبود تناسب بسیاری از لباس ها هستند. با این حال ، آنها همچنین می توانند به اندازه باسن و باسن شما تأکید کنند. بهترین کمربندهای شما عبارتند از:
الف) کسانی که کمی بالاتر از کمر طبیعی شما قرار دارند.
ب – سبک های همرنگ شلوار یا دامن.
ج – کمربندهای زیر کت و جلیقه های باز.

بایدها و نبایدهای بستن کمربند

فکر می کنید اکنون آماده زدن استایل با کمربند هستید؟ قبل از اینکه با دانش جدید خود استایلی طراحی کنید. در اینجا برخی از بایدها و نبایدها وجود دارد که باید بخاطر بسپارید:
• همان رنگ کمربند لباس خود را بپوشید. این باعث می شود استایل شما ساده تر شود.
• کمربندهای خود را به خوبی نگهداری و به درستی تمیز کنید. کمی دقت در ماندگاری لوازم جانبی شما کمک زیادی می کند.
• با استفاده از کمربند میتوانید به کمر شکل و منحنی ایجاد کنید.
• هنگام خرید کمربند رنگارنگ و جسور شوید. این یک روش عالی برای وارد کردن شادی و هیجان به زندگی اصلی شما است.
• کمربند خود را نشان دهید توجه را به لوازم جانبی عالی و شکل شگفت انگیز خود جلب کنید.
• کمد خود را شسته و رفته و کمربندهای “خارج از مد” را هر سال عوض کنید.
• هنگام نگهداری کمربندهای خود را جمع نکنید و آنها را محکم حلقه نکنید.
• تک تک لوازم جانبی را با رنگ کمربند خود مطابقت ندهید.
• کمربند خود را خیلی تنگ نپوشید.
• از بستن کمربند خود روی ژاکت کش باف و ترسیدن نترسید. این یک روش شیک و با طراوت برای افزودن شکل در هنگام پوشیدن لباس بیرونی است.
• کمربند بیانیه را با سایر لوازم جانبی بزرگ و یا برجسته تحت الشعاع قرار ندهید.
• در فصول سردتر از کمربندهای سبک (پارچه ، طناب) استفاده نکنید. چرم را می توان در تمام طول سال پوشید.
• از نشان دادن شخصیت سرگرم کننده خود با کمربندی به همان اندازه سرگرم کننده و افسوس نترسید.
• هرگز از استایل با کمربند نترسید. دیگر از کمربند هراسی برای شما خبری نیست!

منبع: styleclinic

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *