چگونه خوشتیپ باشیم تا جذاب تر دیده شویم

چگونه خوشتیپ و جذاب باشیم

برای اینکه بدانیم چگونه خوشتیپ باشیم، یک سبک زندگی سالم در واقع می تواند ظاهر فیزیکی شما را تقویت کند. هدف قرار دادن همه چیز ، از رنگ پوست صورت ، تا پوست زیر چشم ، تا براق شدن موهای شما  برای خوشتیپ بودن مهم است. چرا بچه ها می خواهند یاد بگیرند که چگونه خوشتیپ باشند  و جذاب به نظر برسند.

علاوه بر افزایش اعتماد به نفس ، به نظر می رسد بچه های خوش چهره فقط همه چیز دارند. چارلز فنگ از دانشگاه استنفورد در ژورنال محققان جوان توضیح می دهد: در جامعه ، افراد جذاب و خوشتیپ تمایل به هوشمندی ، تنظیم بهتر اندام و محبوبیت بیشتری دارند. تحقیقات نشان می دهد افراد جذاب و خوشتیپ موفقیت شغلی و تجربه دوست یابی بیشتری نسبت به بقیه دارند.

خوشبختانه ، فهمیدن اینکه چگونه خوشتیپ باشیم  به نظر  آنقدرها هم که فکر می کنید دشوار نیست. و آنچه که من یافتم خبر بسیار خوبی برای پسرانی است که خود را به طور سنتی خوش تیپ نمی دانند. در واقع تعدادی از حرکات آسان برای اجرا وجود دارد که شما ، من و هر شخص منظم به نظر می رسیم. می توانید برای زیبایی و جذابیت بیشتر به نظر برسید. حتی اگر فک مربع شکل یا پر مو نیستید.

چگونه زیبا و جذاب به نظر برسیم

در این پست من 15 مورد از موثرترین استراتژی ها را به اشتراک می گذارم که هر کسی تعجب می کند چگونه زیبا و جذاب به نظر برسد می تواند از سبک خود استفاده کند و بهترین چهره خود را به جلو ارائه دهد. یک آغازگر مفید در تبدیل شدن به یک مرد جذاب تر تبدیل شوید و متوجه می شویم چگونه خوشتیپ باشیم.

برای خوشتیپ شدن ریش خود را بزنید

در مطالعه ای که در Journal of Evolutionary Biology منتشر شد ، زنان در حالت های مختلف  وقتی ریش تراشیده تا تمام ریش ، چهره مردی را نشان دادند زیر نظر گرفته شدند. خب نتیجه چه بود؟ جالب اینجاست که برای روابط طولانی مدت ریش کامل از جذابیت بیشتری نسبت به کوتاه برخوردار است . منظور از ریش تراشیده این است که از ریشه تراشیده نشود و ته ریشی برای جذابیت باقی بماند.

از موبر مخصوص ریش یا ریش تراش استفاده کنید که مقداری ریش بر جای بگذارد. علاوه بر اینکه خود زیبا و براق به نظر می رسید ، هر بار مقدار زیادی  ریشه از خود برجای می گذارد ، بدون سوختگی و تیغ زدن.

برای خوشتیپ بودن ریش خود را بزنید
برای خوشتیپ بودن ریش خود را بزنید

2. از شر موهای نامناسب بدن خلاص شوید

گرچه اگر ریش داشته باشید و خوب نگهداری شده باشد ممکن است به شما برای خوشتیپ شدن کمک کند، اما هیچ کس تا به حال گفته است واو ، به همه موهای پشت گردن او نگاه کن چقدر زیباست؟

در مناطقی از بدن که به احتمال زیاد از زیر یقه یا آستین شما بیرون می آیند ، خود را کاملاً مرتب نگه دارید. اگر در یک آب و هوای گرم زندگی می کنید یا به تعطیلات محدود به ساحل می روید ، این قانون به هر قسمت از بدن که هنگام باز کردن پیراهن دیده می شود ، اعمال می شود

. شانه ها ، بازوها ، پایین کمر و غیره را فکر کنید. برای از بین بردن موهای نامطبوعِ شانه ، پشت و گردن از تیغ و مقداری کرم اصلاح می توانید استفاده کنید. اگر ترجیح می دهید با چیزی برقی همراه شوید ، توصیه می کنم از ابزاری متفاوت از ابزاری که برای صورت خود استفاده می کنید ، برای موهای بدن خود استفاده کنید.

برای خوشتیپی موی بدن خود را بزنید.
برای خوشتیپی موی بدن خود را بزنید.

3. ابروی خود را مرتب کنید

این یکی از مواردی است که سبک شناسان هالیوود می دانند اما یک فرد معمولی اغلب به آن فکر نمی کند. ممکن است زیاد به ابروهای خود فکر نکنید.  اما ظاهراً خانم ها فکر می کنند. هافینگتون پست مد و زیبایی ، دانا الیور ، می نویسد: “ابروهای شما یکی از اولین چیزهایی است که ما متوجه می شویم ، علاوه بر آن لبخند شگفت انگیز. ابروهای ما؟ چه کسی می دانست اینقدر در خوشتیپ بودن تاثیر گذار است.

ما تمرکز خود را بر اقدامات اساسی تر نظافت مانند مسواک زدن و شانه زدن مو قرار می دهیم ، اما همانطور که مشخص شد برای خوشتیپ شدن باید به جزئیات توجه کرد.

هنگامی که از میزان تأثیر ابرو بر جذابیت آگاهی پیدا کردید ، متوجه خواهید شد که مردان واقعا خوش تیپ مثلاً مردان برجسته هالیوود، تقریباً همیشه  ابرو بی عیب و نقصی دارند.

4. دندانهای خود را سفید کنید

چگونه خوشتیپ باشیم؟ یکی از اصول زیبایی در چهره بعد از لبخند دندان های زیبا و تمیز است. صحبت از ترفندهای نظافتی که ممکن است فکرش را هم نکنید. فراموش کردن مسواک و رسیدگی به دندان آسان است. اما هر کس دهان خود را باز می کند دیگران دندانهای شما را می بینند. بنابراین به نفع شما است که آنها را تمیز کنید. مواظبت و حداقل نزدیک به سایه سفید نگه دارید.

تاثیر دندان در خوشتیپ بودن
تاثیر دندان در خوشتیپ بودن

روش سفید کردن دندان مناسب شما را پیدا کنید.

من شخصاً دوست دارم از خمیردندان های سفید کننده برای مقابله با سیلاب روزانه قهوه زردرنگ دندان که دهانم را در معرض آن قرار دارد استفاده کنم. برای دستیابی به بهترین نتیجه ، با دندانپزشک خود مشورت کنید که کدام روش برای شما بهتر جواب خواهد داد.

5. برای خوشتیپ بودن یک مدل موی جدید بزنید

مردان موجودات عادت هستند و این امر در هیچ کجا به وضوح بالاتر از بالای سر ما مشهود نیست. اکثر بچه ها برای سالها و حتی دهه ها تغییراتی در مدل موی خود نمی دهند. و مدل موی یکسان دارند و در مورد یکی از بارزترین ویژگی های ما کمی فکر می کنند. اما با نادیده گرفتن موهایتان ، یک فرصت طلایی برای جلوه دادن به ظاهر خود و خوشتیپ بودن را از دست می دهید. یک ظاهر خوب و خوش استایل در قسمت بالا می تواند جلوه ای زیبا  را در کنار هم به وجود بیاورد و شما را خوشتیپ کند.

نقش مو در خوشتیپی
نقش مو در خوشتیپی

6. از محصولات  مو کمتر استفاده کنید

آرایشگر شما قطعا می تواند کارهای زیادی انجام دهد. هنگامی که موهای زائد مناسب خود را پیدا کردید ، شما می توانید آن را به طور صحیح حالت دهید. در مقابل ، بیایید نگاهی دقیق به موهای دوست خوش تیپ خود از تصویر بنر این پست در بالا بیندازیم: آیا موادی به موهایش زده بود؟

7. ناخن های خود را ببندید

اغلب می پرسند چگونه خوشتیپ شویم ؟  رعایت نکات ریز به شما کمک خواهد کرد. ناخن های مرتب و یکسانی داشته باشید. همراه با ناخن گیر  می توانید ناخن خود را کوتاه کنید.

هیچ بهانه ای برای نادیده گرفتن وظایف خود در مورد اصلاح ناخن وجود ندارد. هیچ کس نمی گوید شما باید مانیکور بگیرید. (گرچه اگر این کار را انجام دهید ، هیچ کس قصد ندارد شما را به خاطر آن قضاوت کند شما این کار را برای مرتب بودن و سلامت دست خود انجام می دهید.)

8. اجازه ندهید پوست شما دهیدراته شود.

اکثر بچه ها وقت زیادی برای پوست نمی گذرانند و این به ضرر سلامتی و زیبایی است. از نظر سلامتی ، پوست شما بزرگترین اندام بدن شماست. بنابراین سالم و شاد نگه داشتن پوست شما نقشی اساسی در طول عمر دارد. اما هنگامی که به زیبایی شما می رسد ، پوست نیز نقش بسیار مهمی دارد. داشتن پوستی صاف ، سالم و جوان قطعاً به جذابیت کلی مرد کمک می کند.

اما حتی وقتی پوست شما 10/10 عالی است ، ممکن است مردم هنوز هم در تشخیص علت زیبایی شما مشکل داشته باشند. چه شما آکنه داشته باشید ، چه در اثر آفتاب آسیب دیده و یا چروک های زودرس دارید. رفع یک مشکل پوستی موجود بسیار دشوارتر از آن است که در وهله اول از بروز آن جلوگیری کنید. خوشبختانه اتخاذ رژیم روزانه مراقبت از پوست که باعث می شود پوست شما سالم و جوان به نظر برسد آسان تر است. تا زمانی که محصولات مناسب را انتخاب کنید. استفاده از آنها هر روز 30 ثانیه بیشتر طول نمی کشد. اما می تواند به یکی از سالم ترین و خوش تیپ ترین عادت هایی تبدیل شود که تاکنون پذیرفته اید. متوجه شده اید که چگونه خوشتیپ باشیم ؟ نکاتی طلایی برای جذابیت که بسیار مهم است.

رسیدگی پوست
رسیدگی پوست

9. برنزه کنید

این مورد به لطف مایکل کورس ، پادشاه دنیای مد ، که در سال 2013 به GQ گفت: برنزه کردن باعث می شود که سالم به نظر برسید. راز من مرطوب کننده خود برنزه کننده است. فقط کمی رنگ به شما می دهد. منظور اصلا استفاده از سولار و خوابیدن زیر آفتاب نیست چون این اشعه­ها هم باعث پیری پوست می شود. منظور استفاده از مرطوب کننده های برنزه است.

10. پیراهن های خود ولباس خود را مرتب کنید

لباس ها همیشه باعث خوشتیپی و جذابیت نمی شوند. اما با لباس می توان خود را بهتر نشان داد. اکنون که این سوال را حل کردیم که چگونه از منظر آرایش زیبا به نظر برسیم ، بیایید چند تغییراتی را که می توانید در کمد لباس خود ایجاد کنید ، بررسی کنیم تا ظاهر کلی شما بهتر شود. تا حد زیادی موثرترین کاری که می توانید بدون خرید چیز جدید برای به روزرسانی کمد لباس فعلی خود انجام دهید این است که پیراهن ها ، شلوارها و سایر قطعات اصلی کمد لباس خود را متناسب تهیه کنید.

اشتباه نکنید انتخاب رنگ مناسب کت و شلوار مهم است. من ترجیح می دهم کت و شلوار 100 دلاری متناسب با یک دستکش داشته باشم تا کت و شلوار 10000 دلاری که از روی شانه هایم می افتد ، مچ پا را می بندد یا اصلا سایز بدن من نیست.

لطفا مطالعه بفرمایید: لباس رسمی مردانه-اکسسوری‌-اورکت |یک مدل ویژه از پوشش رسمی مردانه

11.آستین خود را لول کنید

اکنون که پیراهن شما  متناسب است ، وقت آن است که یاد بگیرید چگونه آن را با استایل بپوشیدو یک مرد خوشتیپ شوید. فرو بردن پیراهن در شلوار خود، به خصوص پیراهنی که به خوبی برش خورده است. بلافاصله باعث می شود که جلا بیشتری  به شما دهد و جذاب تر به نظر برسید. این پیام را به شما می دهد که شما وظیفه شناس هستید و به ظاهر خود اهمیت می دهید . هر دو به جذابیت شما کمک می کنند.

در همین حال ، آستین بالا زدن ، باعث می شود کمی آرام تر به نظر برسید ، و این بدان معنا است که در حالی که تلاش می کنید ظاهر خوبی داشته باشید ، اما خیلی گرفتار نیستید. و دیگران احساس می کنند شما فرد خونسرد و آرامی هستید.

لول کردن آستین
لول کردن آستین

12. کراوات بپوشید

روزهایی که انتظار می رفت یک مرد هر کجا که می رود کت و شلوار بپوشد و کراوات بزند ، گذشته است. گرچه این مورد برای افراد متعصب لباس مردانه مانند من ناامید کننده است . خبر خوب این است که همچنین متمایز شدن از زیبایی در میان مردم را بیش از هر زمان دیگری آسان می کند. شما می توانید بدون پوشیدن کت شلوار از کراوات استفاده کنید.

اگر شلوارهای شما سفیداست. کفش های شما براق تر و لباس های شما بهتر به نما می آیند. شما با یک حضور فرماندهی اعتماد به نفس برقرار می کنید کراوات را متناسب با لباس خود انتخاب کنید تا شخص جذاب و ثروتمندی به نظر برسید. شما دارید این پیام را پخش می کنید که خودتان مسئول هستید تا جذاب دیده شوید .دفعه بعدی که در موقعیتی قرار گرفتید که یک پیراهن لباس (کاملاً متناسب و کاملاً جمع شده) کفایت می کند. سعی کنید کراوات بزارید تا ظاهر حتی بیشتر جلوه کند. مطمئن باشید با این سبک دیگران به سمت شما می آیند و می پرسند که ما چگونه خوشتیپ باشیم؟

با کراوات می دانیم چگونه خوشتیپ باشیم
با کراوات می دانیم چگونه خوشتیپ باشیم

13. تک کت

کت و ژاکت ورزشی را نباید با پسر عموی خود اشتباه گرفت. در واقع کت ژاکت ، کت و شلوار با تناسب راحت تری است. این سبک راحت تر است و می توانید با ست کردن یک بلوز جذاب خوشتیپی خود را حتی با یک ژاکت بیشتر کنید.

14. کفش مناسب

اگر می حواهید بدانید چگونه خوشتیپ باشیم و واقعا به جزئیات اهمیت می دهید ، پس باید مطمئن شوید که نگاه شما از سر تا پا کاملاً مشخص است. یک جفت کفش مناسب می تواند کل ظاهر شما را ایجاد یا از بین ببرد.

به همین دلیل است که من به شدت توصیه می کنم که برای یک جفت کفش تیز و خوش ساخت سرمایه گذاری کنید.

لطفا مطالعه بفرمایید : 7 اشتباه رایج مردان در انتخاب کفش تابستانه مردانه

15. اعتماد به نفس را با زبان بدن خود منتقل کنید

اطمینان از اینکه لباس و آراستگی شما در بدن مشخص است را چک کنید. کمک زیادی به زیبا جلوه دادن و خوشتیپی شما می کند. اما برای اینکه واقعاً برجسته شوید ، باید قد بلند بایستید  یعنی خمیده نایستید تا سرحال به نظر بیایید. روش های زیادی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از زبان بدن به طور موثر اعتماد به نفس ، قدرت و جذابیت خود را انتقال دهید. ورزش در استایل شما واقعا تاثیر گذار است. بعد از اندام مناسب، لباس ها بیشتر به بدن شما می آید و شما را خوشتیپ تر نشان می دهد.

همانطور که می بینید ، روش های مختلفی وجود دارد  تا بدانیم چگونه خوشتیپ باشیم . می توانید با استفاده از آنچه در دست دارید و هر چیزی که در کمدلباس خود دارید کار کنید تا  خود را زیبا و جذاب تر جلوه دهید.

منبع: irreverentgent

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 4 میانگین: 3.3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *