راهنمای چه کفشی به مانتو بلند میاد + تصویر آموزشی

چه کفشی به مانتو بلند میاد

آیا می‌دانید چه کفشی به مانتو بلند میاد؟

چه کفشی به مانتو بلند میاد؟ این سوالی است که معمولا خانم ها در هنگام انتخاب این آیتم محبوب می پرسند. مطمئنا هر خانم خوش استایلی به این امر واقف است که کفش ها نقش مهم و تعیین کننده ای در استایل دارند. اهمیت این موضوع در مورد ست کردن با مانتو چند برابر می شود. زمانی که افراد استایل با مانتو بلند را انتخاب می کنند به دلیل بلندی مانتو تمرکز از شلوار به سمت کفش می رود. با توجه به توضیحاتی که در ابتدا گفتیم در صورتی که یک کفش مناسب با مانتو خود ست نکنید این امر به عنوان یک نقص بزرگ در استایل شما دیده می شود. قصد داریم در ادامه به بررسی چه کفشی به مانتو بلند میاد و چگونه بهترین کفش را متناسب با اندام خود انتخاب کنیم بپردازیم.

آشنایی با رازهای تیپ رسمی زنانه با مانتو

راه حل های مناسب برای چه کفشی به مانتو بلند میاد

 

ست کردن مانتو با کفش پاشنه بلند
ست کردن مانتو با کفش پاشنه بلند

یکی از آیتم های جذابی که اغلب خانم های شیک پوش در استایل های مختلف مانند رسمی، نیمه رسمی و کژوال به آن توجه ویژه ای دارند استفاده از کفش های پاشنه دار است. این پیشنهاد یکی از گزینه های فوق العاده برای خانم هایی است که با چالش چه کفشی به مانتو بلند میاد روبرو هستند می باشد. مطمئنا بیشتر خانم ها حداقل در کمد لباس خود یک کفش پاشنه دار دارند.

در صورتی که قصد دارید برای پیاده روی و محل کار کفش های پاشنه دار انتخاب کنید بهتر است انتخاب شما از میان کفش های پاشنه تخم مرغی و کفش هایی با پاشنه های کوتاه باشد. کفش های پاشنه بلند به عنوان دومین آیتم برای این استایل است. پوشیدن کفش های پاشنه بلند در گذشته معمولا برای استفاده در مهمانی ها و مراسمات خاص بود اما امروزه به یک گزینه مناسب برای ست کردن چه کفشی به مانتو بلند میاد است.

چگونه مانتو درست کنیم تا شیک باشد؟

استفاده از این نوع کفش ها در استایل های مختلف هیچ مانعی ندارد. اما در حال حاضر اگر از کارشناسان مد بپرسید که چه کفشی به مانتو بلند میاد؟ مطمئنا بین پیشنهادات آن ها استفاده از کفش های پاشنه بلند برای استایل های کژوال هم مشاهده خواهید کرد. خانم ها می توانند در استایل کژوال از مانتوهای بلند جلو بسته یا جلو باز با کفش های پاشنه بلند بهره بگیرند و به این شکل ظاهری زیبا و جذاب از خود به نمایش بگذارند.

خانم هایی که دارای اضافه وزن هستند یا به عبارتی پلاس سایز می باشند در هنگام پوشیدن مانتو بلند می توانند از کفش های پاشنه بلند همرنگ مانتوی خود استفاده کنند تا به این ترتیب ظاهری کشیده و لاغرتر داشته باشند.

انواع صندل و مانتوی بلند

ست کردن مانتو بلند با صندل
ست کردن مانتو بلند با صندل

با توجه به اینکه در سال های اخیر صندل های فلت و بدون پاشنه بسیار ترند شده اند، برای بیشتر افراد این سوال به وجود آمده آیا صندل ها جزو پاسخ چه کفشی به مانتو بلند میاد؟ هستند یا خیر؟ پاسخ این سوال بله است. صندل ها در کنار خنک نگه داشتن پاها استایل شما را بسیار جذاب می کنند.

راهنمای انتخاب انواع کفش زنانه و مکان مناسب برای استفاده

صندل ها بسیار متنوع هستند و در مدل ها و رنگ های گوناگونی ارائه می شوند افراد می توانند برای ست کردن مانتوی بلند خود از میان مدل های مختلف یک مورد مناسب را انتخاب کنند. صندل های بنددار یکی از بهترین مدل هایی است که افراد می توانند برای ست کردن با شلوارهای گشاد و مانتوهای بلند استفاده کنند. این نوع صندل دارای بندهایی است که تا مچ یا ساق پا را پوشش می دهد.

در صورتی که یک مانتوی بلند مجلسی را انتخاب کرده اید می توانید آن را با یک صندل کیتن یا صندل های پاشنه دار ست کنید.

استفاده از بوت و نیم بوت برای ست کردن با مانتوهای بلند

ست کردن پالتو بلند با بوت
ست کردن پالتو بلند با بوت

قطعا این مدل کفش ها را برای روزهای سرد زمستانی و پاییزی پیشنهاد می دهند. ممکن است برای داشتن یک استایل زمستانه مناسب این سوال را از خود بپرسید به مانتو بلند چه کفشی میاد؟ در این جا انتخاب بوت و نیم بوت های مناسب به کمک شما می آیند.

معرفی انواع کفش زنانه جدید

این حرف به معنای محدودیت استفاده از نیم بوت ها در روزهای بارانی فضل بهار و حتی تابستان نیست. هنگام پوشیدن بوت و نیم بوت باید نهایت دقت را به خرج داده و با کنار هم قرار دادن آیتم های مناسب یک استایل قابل قبول برای خودتان بسازید. با توجه به این مورد افراد باید نکاتی را مد نظر داشته باشند . با توجه به اینکه بلندی بوت ها در اندازه های مختلفی وجود دارد باید به بلندی آن وشلوار توجه کنید.

یکی از بهترین گزینه ها برای ست کردن بوت ها با شلوار مدل های جذب است. این شلوارها بدون هیچ مزاحمتی درون بوت های شما قرار می گیرند. شلوارهایی که برای ست کردن با نیم بوت ها پیشنهاد می شود بوت کات، راسته و جذب است. در صورتی که شما جزو طرفداران شلوارهای گشاد هستید می توانید برای ست کردن بارانی های بلند با نیم بوت از شلوارهای کوتاه و گشاد بهره بگیرید.

انواع کتانی و مانتو های بلند

ست کردن مانتو بلند با کتانی
ست کردن مانتو بلند با کتانی

یکی دیگر از آیتم های پیشنهادی برای چه کفشی به مانتو بلند میاد؟ کتانی است. این نوع کفش ها بسیار راحت هستند و در نزد خانم ها از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. کتانی ها به عنوان اولین گزینه برای استایل های اسپرت هستند. می توانید در هنگام ست کردن مانتو بلند با کتانی از شلوارهای ورزشی، جین و اسلش کمک بگیرید.

مانتوهای فصل بهار

کفش کالج و مانتوی بلند

ست کردن مانتو بلند با کالج
ست کردن مانتو بلند با کالج

این نوع کفش ها در همه ی دنیا مورد توجه قرار گرفته است. اگر به دنبال یک استایل راحت هستید این نوع کفش را برای ست کردن با مانتوهای بلند استفاده کنید. به جز راحتی یکی دیگر از ویژگی های کفش های کالج این است که قابلیت استفاده در هر نوع استایلی اعم از اداری، کژوال و… را دارند. می توانید کفش های کالج را با انواع مانتوهای بلند و کوتاه بپوشید. یکی از مهم ترین مزیت هایی که کفش کالج دارد این است که شما می توانید آن را با هر نوع شلواری اعم از جین و پارچه ای بپوشید. بنابراین لازم است که هر خانم شیک پوشی در کمد خود یک جفت کالج داشته باشند.

کفش زنانه چیست و انواع آن

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 1 میانگین: 5]

About مجله کادای

مجله کادای حاصل کار چند ساله یک تیم جوان و خلاق است که از سال 98 گرد هم آمده‌اند و در یک محیط دوستانه و حرفه ای با هدف آموزش، آگاهی‌سازی و ترویج خوش‌پوشی، خوش استایلی و زیبایی شروع به کار کرد. کادای در تمامی دسته بندی های خود با هدف پوشش دادن مد و فشن و سبک زندگی، به تهیه مقالات آموزشی می‌پردازد. رسالت تیم مجله کادای، بر آن است تا در عین صداقت، زیبایی را به شما هدیه دهد.

View all posts by مجله کادای →

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *