ست شلوار جین با لباس
ست شلوار جین با لباس

شلوار جین را با چه مدل کفش ست کنیم؟

شلوار جین یکی از اجزای اصلی کمد لباس مردانه و جزو شلوارهای شگفت انگیز و همه کاره است. چه برای صرف نوشیدنی به یک بار بروید و یا به تعطیلات آخر هفته و یا یک مهمانی، این مدل از شلوار همیشه می‌تواند یک انتخاب عالی باشد. شلوار جین را می‌توان در موقعیت‌های مختلف و با سبک‌های مختلف ست کرد. برای ‌اینکه به جین تنوع بیشتری ببخشید، می‌توانید آن را با انواع سبک‌های کژوال (راحت)، اسمارت کژوال (رسمی و راحت) و نیمه رسمی ست کنید. اما همیشه انتخاب کفش مناسب برای این مدل از شلوارها ضروری است. هر کفشی که انتخاب کنید، چه آن بوت باشد و یا کفش قایقی، تاثیر زیادی بر ظاهر کلی شما دارد. بنابراین، اطمینان یابید که ترکیب درستی انتخاب می‌کنید. در ‌این مقاله می‌آموزیم که چطور می‌توان کفش را با شلوار جین در موقعیت‌های مختلف ست کرد.

چه نوع کفشی با شلوار جین ست کنیم؟

انتخاب کفش ‌ایده‌آل برای ست با شلوار جین می‌تواند چالش برانگیز باشد. از انتخاب سبک مناسب گرفته تا رنگی که ظاهر شما را تکمیل کند، ‌ایجاد یک ترکیب عالی همیشه آسان نیست. خوشبختانه، در ‌اینجا ما نکات و راهکارهایی داریم که به شما کمک می‌کند تا ست دلخواه خود را‌ ایجاد کنید. در ‌این مقاله می‌آموزیم که چطور انواع کفش از جمله کفش ترینر، بوت، کفش آکسفورد، کفش دربی، اسنیکر و کفش قایقی را با شلوار جین ست کنید. همچنین به شما نشان می‌دهیم که چطور، چه وقت و کجا آنها را به همراه جین ست کنید.

 کفش ترینر با جین 

ست کفش ترینر یا مربی با شلوار جین ظاهر ورزشکارانه‌ای به شما می‌دهد. چنین ترکیبی در عین حال هم کژوال و هم راحت است. اگر به دنبال ظاهر ساده‌ هستید، از کفش کتانی سفید و یا مشکی ساده استفاده کنید. اما اگر به دنبال ظاهر جسورانه و برجسته‌تری هستید، به جای آن رنگ‌های جسورانه انتخاب کنید. در ‌این میان، دیگر اجزای لباس خود را فراموش نکنید. شلوار جین و کفش ترینر به خوبی با تیشرت و ژاکت ست می‌شود. همچین ‌این دو را می‌توان در موقعیت‌های کژوال اسمارت به همراه پیراهن یقه‌دار و کت اسپرت پوشید.

ست جین با کفش ترینر
ست جین با کفش ترینر

بوت و شلوار جین

یکی دیگر از گزینه‌های عالی برای ست با شلوار جین بوت است. تنها کاری که باید انجام بدهید یافتن استایل مناسب مطابق با نیاز شما است. بنابراین، اگر به دنبال ظاهر کژوال و شهری هستید سعی کنید سبک‌هایی مانند پوتین (Chunky) یا بوت پیاده‌روی انتخاب کنید. اما اگر می‌خواهید ظاهرت اسمارت کژوال داشته باشید، بوت چوکا و چلسی را در نظر بگیرید. همچنین به رنگ و بافت کفش نیز توجه کنید. کفش قهوه‌ای و جیر ظاهر راحت‌تر و زبرتری دارند، در حالیکه کفش چرمی ‌مشکی براق‌تر و رسمی‌تر به نظر می‌رسد.

ست بوت با جین
ست بوت با جین

 کفش دربی و جین 

برای داشتن ظاهر اسمارت کژوال و یا نیمه رسمی شلوار جین را با کفش دربی ست کنید. کفش رسمی می‌تواند ظاهر نیمه ‌رسمی شلوارتان را کمی‌ متعادل‌تر کند. بهترین ترکیب می‌تواند ست کفش دربی با شلوار جین تیره، پیراهن آکسفورد و کت اسپرت باشد. در انتخاب کفش دربی خلاقیت به خرج دهید. کفش دربی قهوه‌ای و مشکی جزو سبک‌های کلاسیک به حساب می‌آیند، در حالی که خاکستری و سرمه‌ای جز رنگ‌های خنثی هستند.

ست کفش دربی و جین
ست کفش دربی و جین

کفش لوفر و جین

کفش لوفر یک انتخاب‌ ایده‌آل برای ‌ایجاد ظاهر راحت و در عین حال شیک است. کفش لوفر با شلوار جین یک ترکیب عالی‌ ایجاد می‌کند، به خصوص اگر برای موقعیت‌های نیمه رسمی و اسمارت کژوال انتخاب شود. برای ‌اینکه ظاهر سنتی‌تری داشته باشید، یک جفت کفش لوفر چرم کلاسیک انتخاب کنید. ست کفش لوفر کلاسیک، ظاهری عالی و در عین حال زیبا‌ ایجاد می‌کند. از طرف دیگر، سبک‌های جیر، منگوله‌ای و طرح‌دار نیز زیبایی بیشتری به ‌این مجموعه اضافه می‌کند.

ست کفش لوفر با جین
ست کفش لوفر با جین

 کفش قایقی و جین 

آیا تصور می‌کنید فقط کفش قایقی خود را می‌توانید با شلوارک چینو آن هم روی قایق تفریحی بپوشید؟ مجدداً فکر کنید. کفش قایقی چه برای موقعیت‌های ساده تابستانی و یا بازی چوگان به خوبی با شلوار جین ست می‌شود. کفش قایقی را می‌توانید با دیگر لباس‌های تابستانه به همراه جین ست کنید. شلوار جین پاچه‌دار به همراه پیراهن آبی و عینک آفتابی و کفش قایقی ظاهر راحت و اسمارت کژوالی به تیپ به شما می‌بخشد.

ست کفش قایقی با جین
ست کفش قایقی با جین

کفش آکسفورد و جین

کفش آکسفورد به همراه جین در موقعیت‌های رسمی مناسب است. برای ‌اینکه شلوار جین را از حالت کژوال و راحتی به یک ست شیک تبدیل کنید، کفش آکسفورد بهترین گزینه است. تنها به یاد داشته باشید که به سبک‌های سنتی مانند رنگ قهوه‌ای، سرمه‌ای و مشکی پایبند باشید. همچنین کفش آکسفورد با طرح بروگ را فراموش نکنید. سوراخ‌های تزیینی کفش بروگ ظاهر منحصر به فردی به کفش می‌دهد و یک انتخاب عالی برای موقعیت‌های اسمارت کژوال به حساب می‌آید.

ست کفش آکسفورد با جین
ست کفش آکسفورد با جین

ست کردن کفش و شلوار جین با توجه به موقیت

 کژوال

شلوار جین بهترین گزینه برای موقعیت‌های کژوال یا راحتی است. این مدل از شلوارها به علت پارچه سنگینی که در دوخت آن به کار رفته است ظاهر غیر رسمی و آزادی دارد. از ‌این رو، می‌توانید آن را با انواع لباس‌های راحت و آزاد دیگر به خوبی ست کنید. وقتی صحبت از کفش ‌ایده‌آل برای ست با شلوار جین می‌شود سعی کنید کفش راحتی مانند اسنیکر و بوت انتخاب کنید.

اسمارت کژوال 

شلوار جین یک گزینه عالی برای موقعیت‌ها و مراسم اسمارت کژوال است. اسمارت کژوال موقعیتی است که در آن هم رسمی لباس بپوشید و هم احساس راحتی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید ‌این است که تعادلی بین لباس کژوال و رسمی بودن ‌ایجاد کنید. به عنوان مثال، می‌توانید جین را با تیشرت و کت اسپرت و یا پیراهن دکمه‌دار و جلیقه ست کنید. برای داشتن ظاهر شیک و در عین حال راحت می‌توانید بوت چوکا و یا کفش لوفر انتخاب کنید. در چنین موقعیتی کفش اسنیکر هم مناسب است. تنها اطمینان یابید که بقیه اجزای لباس خود را طوری انتخاب کنید که ظاهر کمتر غیر رسمی داشته باشد.

 موقعیت نیمه رسمی

شلوار جین نیز می‌تواند در موقعیت‌ها و مراسم غیر رسمی استفاده شود. تنها اطمینان یابید که بقیه اجزای لباستان طوری انتخاب شود که ظاهر نیمه رسمی‌تان حفظ شود. به عنوان مثال، پیراهن خود را با کت اسپرت، جلیقه و یا کت و شلوار ست کنید. کفش خود را نیز می‌توانید از میان کفش‌های آکسفورد، دربی و لوفر انتخاب کنید.

چه کفشی با شلوار جین ست کنیم؟

  • در موقعیت‌های غیر رسمی، جین را با کفش ترینر ست کنید.
  • بوت چلسی و چوکا برای موقعیت‌های اسمارت کژوال مناسب‌تر است.
  • کفش لوفر می‌تواند ظاهر شیک و در عین حال نیمه‌رسمی و اسمارت کژوال به شما بدهد.
  • کفش دربی و آکسفورد را به همراه جین، پیراهن یقه‌دار و کت اسپرت در موقعیت نیمه‌رسمی بپوشید.
  • برای ‌این که ظاهر تابستانی خود را حفظ کنید، از ست کفش قایقی با شلوار سفید و پیراهن آبی روشن استفاده کنید.

کلام آخر

در این مقاله هدف ما بر این بود که شما با توجه به کفشی که دارید یک مدل از شلوار جین را انتخاب و یا تهیه کنید. علاوه بر این نحوه ست کردن شلوار جین و کفش را در موقعیت های مختلف کژوال، اسمارت کژوال و موقعیت های نیمه رسمی بررسی کردم. اما در صورتی که شلوار جین خاصی دارید و تمایل دارید که برای آن کفشی منسب را تهیه کنید،

منبع: thetrendspotter

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 1 میانگین: 4]

همچنین ببینید

بهترین مدل لباس پاییزی پسرانه

بهترین مدل لباس پاییزی پسرانه مدل 2022

در این مقاله بطور کامل با بهترین مدل لباس پاییزی پسرانه که ترند سال 2022 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *