سنگ مرداد ماهی
سنگ مرداد ماهی

انگشتر ماه تولد مرداد و سنگ‌های مرداد ماه چیست؟

آیا می‌دانید انگشتر ماه تولد مرداد چیست؟ یا کدام سنگ‌ها برای متولدین ماه مرداد خوب و خوش یمن است. در این مقاله به بررسی انگشتر ماه تولد و مرداد و یا مهم‌ترین سنگ متولدین مرداد ماه پرداخته شده است. سنگ اصلی ماه مرداد که بسیاری از متولدین این ماه نسبت به ساخت انگشتر این سنگ اقدام می‌کنند، سنگ زبرجد است که در ادامه بطور کامل با این سنگ آشنا می‌شوید. اونیکس (عقیق سیاه)، عقیق سلیمانی سیاه، الماس، تورمالین، ساردونیکس، کارنلین، کوراتز، توپاز طلایی، در کوهی و گارنت دیگر سنگ‌های ماه تولد مرداد می‌باشند. همچنین در ادامه این مطلب درباره انواع سنگ متولدین مرداد ماه و فوایدی که برای مردادی‌ها دارند توضیحات کاملی ارائه شده است.

منبع اصلی سنگ‌های متولدین هر ماه مباحث ستاره شناسی و طالع بینی است که در بسیاری از جوامع به فرهنگ آن جامعه نیز بستگی دارد. امروزه هر سنگی مانند سنگ متولدین مرداد ماه نمادی از یک سال را نشان می‌دهد. جالب است بدانید که هر ماه دارای یک نگین اصلی و چند نگین فرعی است که این نگین‌ها بر پایه ستاره شناسی و بر اساس خصوصیات ذاتی متولدین هر ماه تعیین می‌شود.

اصلی‌ترین سنگ متولدین مرداد ماه: سنگ زبرجد

بسیاری از مردم انگشتر ماه تولد مرداد را با استفاده از سنگ زبرجد می‌سازند. زبرجد را با نام پریدوت نیز می‌شناسند که به عنوان مهم‌ترین سنگ مرداد ماهی‌ها شناخته می‌شود. زبرجد یک نگین بسیار قدیمی است که به وفور در خاورمیانه دیده می‌شود و از آن انگشتر متولدین مرداد را تهیه می‌کنند. درخشش و زیبایی این سنگ مانند شیشه است و به علت وجود آهن در این سنگ، ساختار بلوری دارد. رنگ این سنگ می‌تواند بین زرد به زیتونی تا سبز قهوه‌ای نیز متغیر باشد. سختی سنگ زبرجد بین ۶٫۵ تا ۷ درجه مو است و با ارزش‌ترین نمونه این سنگ نمونه سبز زیتونی پر رنگ است. رنگ مخصوص این سنگ آن را در نزد متولدین مرداد ماه خاص و زیبا کرده است.

در گذشته این سنگ را با نام سنگ شانس و یا توپاز نیز می‌شناختند و در برخی منابع آن را به عنوان سنگ زنان متولدین مرداد می‌شناسند. ولی امروزه گفته می‌شود که این سنگ زن و مرد ندارد و تمامی متولدین مرداد ماه می‌توانند نسبت به تهیه انگشتر ماه تولد مرداد از سنگ زبرجد اقدام کنند. حدود سیصد سال قبل فرانسوی‌ها این گوهر را “پریدوت” نام نهادند. تعداد بسیار زیادی از زبرجد در منطقه Mogok میانمار (برمه) پیدا می‌شود. در موزه واشنگتون یکی از با ارزش‌ترین زبرجدها حدود ۳۱۰ قیراط وزن دارد.

سنگ زبرجد

خواص سنگ زبرجد برای متولدین مرداد ماه

1- اگر از این سنگ در انگشتر یا گردندبند خود استفاده کنید، باعث ی‌شود تا در چاکراهای سوم و چهارم تعادل برقرار شود.

2- این سنگ برای مرداد ماهی‌ها نماد شادی و سرزندگی است.

3- این سنگ می‌تواند امواج منفی را از شما دور کند.

4- سنگ زبرجد نوعی الهام بخش و برکت دهنده در زندگی متولدین مرداد محسوب می‌شود.

5- استفاده از این انگشتر ماه مرداد باعث تقویت ستون فقرات، بافت‌ها و شبکه خورشیدی در بدن می‌شود.

6- احساسات و جریان خود را با این سنگ متعادل کنید.

7- این سنگ از لخته شدن خون جلوگیری می‌کند.

8- به افراد متولدین مرداد ماه شجاعت خاصی می‌دهد.

9- سنگ زبرجد سبب بهبود نفخ، ناراحتی‌های قلبی، افسردگی و تورم لوزه‌ها می‌شود.

10- با این سنگ دچار رفتارهای نشاط آوری خواهید شد.

11- موثر در معالجه بیماری‌های پوستی مثل اگزما و آکنه است.

12- سیستم‌های عصبی را فعال می‌کند.

13- استفاده از خواص سنگ مرداد از پیر شدن سلول‌ها جلو گیری می‌کند و سرعت ساخت سلول‌های جدید را افزایش می‌دهد.

اونیکس و عقیق سلیمانی سیاه

اونیکس نیز یکی دیگر از سنگ‌های ماه مرداد است که در انگشتر ماه تولد مرداد بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سنگ دومین سنگ ماه تولد مرداد می‌باشد که نام اونیکس از زبان یونانی گرفته شده است و به معنای نوکس nux یعنی “ناخن” می‌باشد که احتمالا به علت شفافیت ضعیف این گوهر بوده است. ممکن است بعضی افراد این سنگ را بعنوان سنگ ماه تولد مرداد زن بشناسند اما توجه داشته باشید این سنگ ماه تولد مرداد مرد و زن ندارد و استفاده از خواص آن برای همه یکسان است. در بازار نگین موجود در انگشتر عقیق سیاه و اونیکس را یکی می‌دانند که البته تفاوت‌های جزئی بسیار کمی دارند. هم عقیق سیاه و هم اونیکس دارای نوارهای سفیدی هستند اما این دو گوهر بدون نوارهای سفید و به شکل سیاه خالص بیشتر مورد پسند واقع شده است.

سنگ اونیکس

سنگ عقیق سلیمانی نیز به عنوان سنگ متولدین مرداد ماه شناخته می‌شود که بر روی خود دارای نوار و طرح‌های راه راه است و به همین شکل در بازار به فروش می‌رسد. از سنگ اونیکس معمولا در حکاکی سنگ‌های قیمتی و برجسته کاری‌ها استفاده می‌شود. زیرا لایه‌های موجود در این سنگ می‌تواند برای نمایش کنتراست رنگ بین طراحی و پس زمینه برش داده شده و استفاده شود. معادن اونیکس بیشتر در هند و آمریکای جنوبی می‌باشد. نام این نگین توسط رومی‌ها برای گونه‌های مختلف مانند مرمر سفید، کلسدونی مورد استفاده قرار می‌گرفت، که امروزه آن را به عنوان عقیق سیاه مرمری می‌شناسند.

خواص سنگ اونیکس برای مرداد ماهی‌ها

1- استفاده از این سنگ در انگشتر انگشتر ماه تولد مرداد سبب ایجاد تعادل در چاکرای اول می‌شود.

2- این سنگ را با نام نگین نیرو بخش نیز می‌شناسند.

3- با استفاده از این سنگ در انگشتر خود می‌تواند حسا شجاعت و قدرت بیشتری کنید.

4- این سنگ اعتماد به نفس را در میان مردان و زنان مرداد ماهی افزایش می‌دهد.

5- انگشتر باباقوری که نوعی عقیق سلیمانی است قادر می‌باشد چشم نظر و امواج منفی را نابود کند.

6- این سنگ در تصمیم گیری شما در زندگی کمک زیادی می‌کند.

7- این سنگ سبب محکم شدن استخوان بدن شما خواهد شد.

8- استفاده از این سنگ ماه مرداد زنانه و مردانه عادت‌های بد را از شما دور می‌کند.

9- این سنگ قادر است بیماری‌های پوستی را درمان کند.

10- با این سنگ زخم بدن سریعا ترمیم می‌شود.

11- سنگ اونیکس غم را از زندگی شما دور نگه می‌دارد.

12- این سنگ شادی و نشاط را برای شما به ارمغان می‌آورد.

13- این سنگ برای سلامتی دهان و دندان موثر است.

14- این سنگ قادر است میل جنسی را کنترل کند.

15- سنگ اونیکس سبب تغییر عادت بد خوابی و بهبود این شرایط می‌گردد.

16- اگر در زندگی استرس زیادی را متحمل می‌شوید بهتر است از این سنگ در انگشتر خود استفاده کنید.

17- این سنگ مناسب افرادی است که دمدمی مزاج می‌باشند.

18- بهبود آفتاب سوختگی نیز از دیگر خواص این سنگ تولد ماه مرداد می‌باشد.

سنگ گارنت (لعل) برای مرداد ماهی‌ها

از دیگر سنگ‌های مرداد ماهی‌ها که می‌توان از آن در انگشتر ماه تولد مرداد استفاده کرد، گارنت می‌باشد. این نگین دارای ساختار بلوری و به شکل مکعب است و سختی آن 6.5 الی 7.5 در مقیاس موس می‌باشد. وجود انواع عناصر متفاوت در این سنگ باعث شده است تا سنگ گارنت دارای ترکیبات رنگی متفاوتی باشد. منظور از لعل همان بلورهای سرخ از نوع آلماندین و پیروپ می‌باشد. نگین سنگ گارنت عموما در سنگ دگرگونی ساخته می‌شود که در برابر هوازدگی فیزیکی و شیمایی بسیار مقاوم است.

سنگ گارنت

خواص سنگ گارنت برای متولدین مرداد ماه

1- این سنگ قادر است چاکراهای چهارم و هفتم را کنترل و تنظیم کند.

2- این سنگ را با نام گوهر عشق می‌شناسند.

3- سبب ایجاد و افزایش افکار مثبت می‌شود.

4- این سنگ می‌تواند تاثیر مثبتی در افزایش اعتماد به نفس افراد و گرفتن تصمیم‌های صحیح در زندگی داشته باشد.

5- سنگ گارنت قادر است سبب موفقیت در کسب و کار شود.

6- وجود این سنگ در انگشتر ماه تولد مرداد می‌تواند خواب بد را از زنان و مردان مرداد ماهی دور کند.

7- این سنگ سبب افزایش مهر و محبت بین شما و اطرافیان خواهد شد.

8- در بهبود افسردگی موثر است.

9- تاثیر مثبتی در تداوم دوستی دارد.

10- قادر است امواج منفی و بد را از بدن شما دور کند.

11- در افزایش عملکرد قلب موثر است.

12- این سنگ نماد عشق و محبت است.

13- سنگ گارنت در قاعدگی زنان بسیار موثر عمل می‌کند.

14- سبب ایجاد تعادل در سیتم بدن می‌شود.

15- این سنگ در بهبود سرطان بسیار موثر است.

16- موثر بودن در دریافت مال و ثروت یکی دیگر از خواص سنگ گارنت برای متولدین ماه مرداد می‌باشد.

سنگ کوهی برای متولدین مرداد ماه

از دیگر سنگ‌های محبوب مرداد ماهی‌ها که در انگشتر ماه تولد مرداد مورد استفاده قرار می‌گیرد، در کوهی است. این سنگ یا کریستال اگر خالص باشد باید به رنگ آب بی‌رنگ باشد که این نمونه به بلور کواترز معروف است. سنگی سنگ گوهی 7 درجه مو است و یکی از رایج‌ترین نگین‌ها در سرتاسر جهان محسوب می‌شود. از این نگین در ابتدا به منظور ابزار و سلاح استفاده می‌شد ولی اخیرا در همه جای جهان در ساعت، لوازم و فناوری‌های مختلف از آن استفاده می‌شود.

این سنگ، به طور جداگانه یا به شکل گروهی ساخته می‌شود و با توجه به درجه حرارت در هنگام تشکیل آن‌ها، شکل‌های متفاوتی را می‌گیرد. این نوع سنگ شانس مرداد ماهی شفاف و به رنگ‌های متفاوت یافت می‌شود و معمولا در شکاف کوه‌ها ساخته می شود. سنگ در کوهی را با استفاده از شیشه نمی‌توان خراش داد و معمولا خاک آن سفید است. شفاف بودن این سنگ می‌تواند مانند شیشه صاف یا کدر باشد. این سنگ در کوه‌های خالص و شفاف ممکن است کاملا ذوب شود ولی در اثر حرارت نترکد. در حالی که نوع سلیکات دار این سنگ در اثر حرارت سریعا می‌ترکد. بلور کواترز قادر است پرتوهای ماورا بنفش را از درون خود عبور دهد. در ساخت شیشه‌ها، چینی و جواهرات از این سنگ استفاده می‌شود. کریستال کوارتز شفاف در نقاط مختلف ایران مانند طالقان، کوه‌های سبلان، کوه‌های زاگرس و غیره وجود دارد.

خواص سنگ در کوهی برای متولدین مرداد ماه

1- این سنگ سبب تعادل در چاکرای هفتم می‌شود.

2- رساندن انرژی به سر تا سر بدن

3- باعث آرامش روح و روان می‌شود.

4- در افزایش عملکرد ذهن موثر است.

5- باعث نابودی سحر و جادو می‌شود.

6- در برقراری ارتباط با دنیای متافیزیک موثر است.

7- افزایش سیستم ایمنی بدن

8- آسودگی خیال ذهن

9- مفید در زمینه مدیتیشن

10- این سنگ نماد قدرت است.

11- می‌تواند انرژی‌های مثبت را جذب کند.

12- مفید برای تقویت حافظه کوتاه مدت

13- قادر به از بین بردن انرژی منفی

14- از بین برنده درد بدن و خستگی فرد

15- موثر در افسردگی

سنگ الماس

از دیگر سنگ‌های متولدین مرداد ماه که بسیاری از مردم آن را در انگشتر ماه تولد مرداد استفاده می‌کنند، الماس است. الماس جزو دسته‌بندی‌های نگنی قیمتی قرار دارد، نه تنها سر سخت است بلکه جزو سخت‌ترین کانی‌های دنیا با سختی 10 می‌باشد. الماس دارای دخشش و بازتاب فوق‌العاده‌ای است که آن را به یک نگین ارزشمند در جهان تبدیل کرده است. این سنگ جزو گران‌نترین سنگ‌های ماه تولد مرداد است. تنها معایبی که سنگ الماس دارد، این است که بسیار کمیاب است و همین امر سبب بالا رفتن قیمت آن شده است.

ینگ الماس جزو سنگ‌های محبوب و پر طرفدار در میان انواع سنگ متولدین مرداد ماه می‌باشد. جالب است بدانید که قیمت الماس با توجه به 4 ویژگی تعیین می‌شود: 1- برش و تراش 2- شفافیت و صاف بودن آن 3- رنگ الماس 4- اندازه الماس. اگر الماس مورد نظر شما هر 4 ویژگی ذکر شده را داشته باشد دارای قیمت و ارزش مادی بالاتری خواهد بود. این الماس‌ها در فشار و دمای بسیار زیادی در عمق بیش از 70 کیلومتری سطح زمین ساخته می‌شوند. در سال ۱۸۷ میلادی، آفریقای جنوبی بیشترین تولید کننده الماس شد، اما امروزه استرالیا منبع اصلی الماس جهان می‌باشد.

سنگ الماس

خواص الماس برای متولدین مرداد ماه

از خواص الماس می‌توان به این موضوع اشاره کرد که اگر در انگشتر ماه تولد مرداد مورد استفاده قرار گیرد، می‌تواند انرژی منفی را دور کند. این الماس سبب افزایش اعتماد به نفس متولدین مرداد ماه و عشق و محبت خواهد شد. الماس قادر است تمامی مشکلات عاطفی فرد را از بین ببرد. الماس را عموما سنگی مردانه می‌دانند ولی خواص آن برای مردان و زنان مرداد ماهی یکسان است. در حالت کلی الماس سبب افزایش عمر، فراوانی، شادی و نشاط شده و دشمن اصلی حسادت محسوب می‌شود. الماس می‌تواند تمامی فکرهای منفی و احساسات منفی را از فرد دور کرده و فکر فرد را تقویت کند و در نهایت سبب افزایش شجاعت فرد شده و اعتماد به نفس را بالا ببرد.

بر اساس سختی و قدرت این سنگ و ارتباطی که با خورشید دارد، از آن برای نابودی سحر و جادو استفاده می‌کنند. الماس را سالیان سال است با نام سنگ محافظت شهرت می‌شناسند. اگر الماس را به صورت شش گوشه تراش دهند می‌تواند سبب طول عمر و زندگی خوشبخت برای صاحب الماس شود.

سنگ تورمالین مخصوص متولدین مرداد ماه

از دیگر سنگ‌هایی که انگشتر ماه تولد مرداد از آن ساخته می‌شود، سنگ تورمالین است. سنگ تورمالین بلورهای بلند و خاک بی‌رنگی دارد. ممکن است وسط این سنگ صورتی به همراه سبز باشد که به این نمونه، تورمالین هندوانه‌ای گفته می‌شود. اگر رنگ سنگ تورمالین تیره باشد، به وضوح می‌توان دو رنگ صورتی و سبز را در آن مشاهده کرد. سنگ تورمالین رنگ‌های مختلفی دارد که شامل سیاه، سبز زمردی، صورتی، آبی، آکروئیت بیرنگ، قهوه‌ایی و بنفش می‌باشد. اگر سنگ تورمالین را تحت فشار یا حرارت قرار دهید، بار الکتریکی آن‌ها زیاد می‌شود و می‌تواند سبب جذب گرد و خاک بر روی سنگ شود. در صخره‌های پگماتیتی ماداگاسکار، انواع تورمالین‌ها در رنگ‌های قرمز و یا بی‌رنگ وجود دارند. در برزیل نیز نمونه این سنگ در رنگ سبز، آبی و قرمز، در سریلانکا ترمالین را در رنگ‌های زرد و قهوه‌ای می‌توان یافت. نمونه سبز این سنگ نیز در نامیبیا یافت می‌شود.

تورمالین

خواص تورمالین

1- تقویت احساس عشق و از خودگذشتگی

2- تاثیر در ایجاد تعادل درونی و قلب انسان

3- جهت دهی به اهداف و تقویت ذات خالص

4- موثر در مشکلات و بیماری‌های قلبی

5- بهبود مشکلات تنفسی و فشار خون

6- آرام سازی و متعادل کردن ذهن از طریق سیستم عصبی

7- افزایش قدرت جوانی و افزایش امید به زندگی در بدن

8- افزایش آرامش روح و روان

9- منجر به آرامش ذهن و افزایش قدرت تصمیم‌گیری و حل بسیاری از مشکلات می‌شود.

10- از بین برنده ناراحتی، درد، غم و نا امیدی در انسان

سنگ ساردونیکس مخصوص متولدین مرداد ماه

از دیگر سنگ‌های مهم برای ساخت انگشتر ماه تولد مرداد، سنگ ساردونیکس است. این سنگ نسبت به سایر سنگ‌های ذکر شده قیمت کمتری دارد و از نظر تخصصی نوعی از سنگ اونیکس محسوب می‌شود. در این سنگ ترکیب سارد و اونیکس باعث بوجود آمدن سنگی قرمز دارای نوارهای سیاه یا سفید شده است که سبب معروفیت این رنگ‌ها به سه رنگ باستانی الهه سه گانه شده است. مطابق با نظر کارشناسان، بهترین نمونه این سنگ زیبا در کشور هند وجود دارد که بر روی آن سایه‌های قرمز به همراه نوارهای سفید و سیاه وجود دارد. بطور کلی کشورهای برزیل، چین، آلمان و ایالات متحده آمریکا دارای معادنی از این سنگ هستند. سنگ ساردونیکس، از لایه‌های انیسکس (سنگ شفاف کننده) و یک ماده معدنی به نام سارد (یا کارنلین) مخلوط به وجود می‌آید.

خواص سنگ ساردونیکس

در قدیم رومیان از این سنگ به منظور افزایش شجاعت، بزرگی و اعتماد به نفس استفاده می‌کردند. این سنگ را به عنوان محافظ و یک سنگ قدرتمند می‌شناسند که می‌تواند ضرر و شر را از انسان دور کند. برخی معتقدند که با استفاده از این سنگ یا نگهداری آن در منزل می‌تواند خانه خود را از شیطان و ارواح در امان نگه دارید. این سنگ همچنین می‌تواند سیستم عصبی بدن را تقویت کند.

سنگ ساردونیکس قادر است با خصوصیات خاص خود، احساسات و درک انسان را بالا ببرد و مستقیما بر روی چاکرای پنجم تاثیر بگذارد. البته ناگفته نماند که این سنگ برای چاکرای اول و ششم نیز بسیار مفید است و می‌تواند امواج منفی را از شما دور کرده و به شما قدرت و انرژی ببخشد.

سنگ کارنلین

این سنگ ماه مرداد نارنجی رنگ بوده و به علت وجود آهن ممکن است با رنگ سرخ نیز دیده شود. سنگ کارنلین از خانواده سنگ یمانی می‌باشد و جلایی بسیار براق و درخشان دارد بصورتی که عموم مردم به آن عقیق قرمز می‌گویند اما از نظر فیزیکی و خواص متفاوت است. این سنگ هنگام قرار گرفتن در دمای بالا و یا زیر نور خورشید رنگ روشن و یا دارای رنگ سفید یا زرد خواهد شد. مهم‌ترین معادن این سنگ در کشورهای مصر، هند، چین و برزیل، اسکاتلند، آلمان، ژاپن، کامبوج و آمریکا یافت می‌شود.

کارنلین

خواص سنگ کارنلین برای متولدین مرداد

سنگ کارنلین که در انگشتر ماه تولد مرداد مورد استفاده قرار می‌گیرد، نمادی از حیات، زندگی و انرژی مثبت است. این سنگ ارتباط قوی با خاک و ریشه دارد و قادر است انرژی را مستقیما به بدن شما وارد کند. با استفاده از این سنگ می‌توانید ضرر و زیان را از خود دور کرده و پیروزی را از آن خود کنید. بسیاری از مردم معتقدند با استفاده از این سنگ می‌توان جلوی صرع یا خونریزی را گرفت. سنگ کارنلین می‌توانید قوای جنسی را در فرد افزایش دهد و سبب سلامتی بدن فرد شود. از دیگر توانایی این سنگ می‌توان به افزایش طول عمر اشاره کرد که تمامی افراد می‌توانند از این ویژگی خاص بهره ببرند.

سنگ توپاز طلایی

از دیگر سنگ‌های ماه مرداد سنگ توپاز طلایی است که شبیه به رنگین کمان است و در آن رنگ‌های قرمز و صورتی وجود دارند که بسیار با ارزش و کمیاب هستند. این مدل توپاز به توپاز امپراتوری شهرت دارد و نمونه آبی این سنگ جزو معروف‌ترین سنگ‌ها می‌باشد. معدن این سنگ در کشورهای برزیل، روسیه، آلمان، زیمبابوه و نیجریه قرار دارد. علت نامگذاری این سنگ که بسیار محکم و سفت است، هنوز مشخص نیست. برخی از مردم اعتقاد دارند که در زبان سانسکریت، معنای توپاز آتش است و به همین دلیل این نام را بر روی سنگ گذاشته‌اند. سنگ توپاز به عنوان سنگ ماه تولد مرداد، فروردین، آذر و آبان نیز شناخته شده است.

سنگ توپاز طلایی

1- این سنگ، سنگی محافظ و قدرتمند است که از بروز فتنه، مرگ ناگهانی، بیماری و ضرر جلوگیری می‌کند.

2- این سنگ ماه تولد مرداد باعث دوری حسادت، سحر، جادو و طلسم می‌شود.

3- در از بین بردن افسردگی بسیار موثر است.

4- این سنگ ماه تولد مرداد خشم، حرص و طمع را کنترل می‌کند.

5- ترس را از بین می‌برد.

6- استفاده از آن هنگام خواب بعنوان نگین دستبند سنگ ماه تولد مرداد و یا انگشتر ماه مرداد سبب رهایی از کابوس‌های شبانه و بی‌خوابی می‌شود.

7- موثر در هضم راحت و کمک به دستگاه گوارش می‌باشد.

8- تسکین تنش‌ها و ایجاد آرامش از دیگر خواص این سنگ ماه تولد مرداد می‌باشد.

9- انرژی‌ها منفی و تنش‌ها را دور می‌کند و حس شادی و امید را در فرد افزایش می‌دهد.

10- موثر در درمان اختلالات خونی و خونریزی

11- درمان نقرس و بازسازی بافت‌ها

12- باعث دوری از کج خلقی و افکار بد می‌شود.

13- تقویت کننده غده تیروئید و افزایش‌دهنده متابولیسم بدن است.

خصوصیات مرداد ماهی‌ها

در زمینه طالع بینی و ستاره شناسی متولدین مرداد، این افراد در ماه اسد یا همان شیر قرار دارند. مردادی‌ها به شدت افرادی شاد و پر نشاط هستند. با وجود اینکه این افراد ویژگی‌های شیر گونه دارند ولی بسیار دل پاک و مهربان می‌باشند و تا وقتی که عصبانی نشده‌اند، بیشتر ویژگی‌شان شبیه به گربه است تا شیر! مردادی‌ها از زندگی یکنواخت و تکراری زود خسته می‌شوندو اغلب در زندگی به دنبال کارهای جدید و کنجکاوی‌های مختلف هستند. به دلیل خصوصیت شیر این افراد تمایل به ریاست و حکومت کردن بر دیگران دارند، بنابراین سنگ ماه تولد مرداد بر اساس خصوصیات این اشخاص است.

متولدین مرداد ماه بسیار با هوش عمل می‌کنند و در کارهای خود همیشه خلاق می‌باشد. مردادی‌ها اغلب تنبل هستند و ترجیح می‌دهند کارهای خود را حرف انجام دهند و یا از دیگران برای انجام کارها کمک بگیرند. این افراد در زمینه سیاست، تدریس و امور مربوط به فن بیان بسیار مهارت دارند. این افراد بدون هیچ واسطه‌ای از دیگران انتقاد می‌کنند ولی خودشان اصلا انتقادپذیر نیستند. متولدین مرداد بسیار احساساتی و عاشق می‌باشند اما ممکن است این حس را زیاد بروز ندهند. سریع عاشق می‌شوند و زود ازدواج می‌کنند و به علت عجول بودنشان اگر شکست بخورند به سرعت افسرده می‌شوند. اما شکست خود را آشکار نمی‌کنند و ناراحتیشان را بروز نمی‌دهند.

متولدین مرداد ماه مانند شیر بسیار حساس و شدیدا مسئولیت‌پذیر هستند. بدن این افراد مقاوت بسیار بالایی دارد و عادت به استراحت در زمان بیماری ندارند. مردان متولد مرداد با اینکه شبیه به شیر رفتار می‌کنند ولی برخی مواقع نیاز به حمایت همسر خود نیز دارند و دلشان می‌خواهد به همسرشان تکیه کنند. این افراد در مقابل تقاضای مالی شما جواب رد خواهند دارد ولی ممکن است خودشان به شما پول قرض بدهند. این افراد را اغلب در دو حالت مشاهده می‌کنید، یا بسیار تمیز و فعال هستند و یا کاملا تنبل و شلخته و این وضع بستگی به حالت روحی متولدین مرداد دارد. روز یکشنبه و پنج شنبه روز شانس متولدین مرداد است و عضوهای حساس بدن این افراد ستون فقرات، روماتیسم و قلب می‌باشد. بهترین افراد برای متولدین مرداد، اسفند، تیر، فروردین، خرداد، مرداد، بهمن و اردیبهشت است.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 3 میانگین: 4]

همچنین ببینید

شناخت خصوصیات دختر آذر ماهی - کادای

بهترین و بدترین خصوصیات دختر آذر ماهی

اگر شما نیز به دنبال شناخت خصوصیات دختر آذر ماهی هستید، بهتر است مقاله زیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *