شلوارجین با انواع کفش
شلوارجین با انواع کفش

کفش مناسب انواع شلوار جین کدام‌ها هستند؟

از قدیم گفته‌اند که تیپ یک شخص را از روی کفش‌هایش بشناس. بنابراین کفش می‌تواند ظاهر یک فرد را بسیار شیک و یا زشت جلوه دهد. به همین ‌ترتیب، کسانی که به دنبال بهترین کفش هستند باید بهترین شلوار را نیز برای آن انتخاب کنند. متاسفانه، وقتی صحبت از شلوار جین می‌شود یافتن کفش مناسب برای آن کمی ‌دشوار است؛ چرا که شلوار جین طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی دارد؛ بنابراین همه نوع کفشی متناسب با هر سبکی نیست. خوشبختانه، ما ‌اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم راز یافتن کفش مناسب برای ست با شلوار جین را بیابید.

چه کفشی با شلوار جین اسکینی یا اندامی بپوشیم؟

با توجه به مطالب آورده شده در وبسایت thetrendspotter امروز تقریبا همه آقایان دارای شلوار جین اسکینی یا اندامی هستند. چرا‌ اینطور نباشد؟ شلوار جین اسکینی مدرن، به‌روز و کاملاً شیک است. تنها چیزی که می‌تواند ظاهر شیک ‌این شلوار را خراب کند، انتخاب کفش نامناسب است. هنگام ست جین باید بدانید که هر نوع کفشی با ‌این نوع سبک متناسب نیست، به خصوص کفش‌های ضخیم و گشاد که باعث می‌شود پاهای باریک‌تان به طرز ناخوشایندی بزرگ به نظر برسد.

بنابراین، بهتر است در رابطه با کفش مناسب شلوار جین به سبک‌های ساده و ظریف روی آورید. بوت چلسی به دلیل ظرافت و باریک بودن انتخاب مناسبی برای ست با جین اندامی است. در‌ این میان، رنگ چرم قهوه‌ای و مشکی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. کفش آکسفورد نیز یک گزینه ‌ایده‌آل برای ست با جین در موقعیت‌های رسمی‌تر است. از طرف دیگر، کفش اسنیکر بهترین گزینه برای موقعیت‌های کژوال و یا غیر رسمی است. تنها چیزی که باید در نظر آورید ‌این است که یک جفت کفش ظریف انتخاب کنید تا شبیه دلقک به نظر نرسید.

ست جین اندامی با کفش
ست جین اندامی با کفش

چه کفشی با شلوار جین تنگ بپوشیم؟

جالب است بدانید که در زمینه کفش مناسب انواع شلوار جین ، شلوار جین تنگ با انواع کفش ست می‌شود. با‌ این حال به یاد داشته باشید که تعادل بین شلوار تنگ و کفش ظریف را حفظ کنید. به ‌این منظور از پوشیدن کفش‌های زمخت مانند بوت‌های بنددار بپرهیزید و کفش سبک‌تر و ظریف‌تر انتخاب کنید. در این میان، کفش لوفر یک انتخاب ‌ایده‌آل به نظر می‌رسد. ‌ترکیب کفش لوفر با شلوار جین تنگ ‌ترکیبی زیبا متعادل و شیک است. کفش دیگری که با شلوار جین تنگ به خوبی ست می‌شود، کفش کتانی و یا کفش‌ دربی است. کفش کتانی مناسب موقعیت‌های کژوال و کفش دربی مناسب موقعیت‌های بیشتر رسمی است. تنها اطمینان یابید که کفشی مناسب و شکیل انتخاب کنید. با ‌اینکه نسبت به شلوار جین اسکینی می‌توانید کفش‌های سنگین‌تری برای ست با شلوار جین تنگ انتخاب کنید، اما باز هم باید ظاهر متعادل و زیباشناختی کفش را حفظ کنید. با ‌این حال اگر کفش ضخیم و یا عریض انتخاب می‌کنید، سعی کنید رنگ آن تیره و حداقل المقدور مشکی باشد.

ست جین تنگ با کفش
ست جین تنگ با کفش

چه کفشی با شلوار جین دمپا گشاد ست کنیم؟

از آنجا که جین دمپا گشاد از زانو تا لبه شلوار دوخت گشاد‌تری دارد، به خوبی با بوت ست می‌شود. در ‌این میان تنها باید انتخاب کنید که چه نوع بوتی بپوشید. می‌توانید سبکی انتخاب کنید که با ظاهر کلی شما تناسب داشته باشد. به عنوان مثال، اگر تیپ اسمارت کژوال یا نیمه رسمی انتخاب می‌کنید، بوت چلسی بهترین گزینه است. اما اگر تیپ کژوال مد نظر شما است بوت بنددار گزینه بهتری است.

متناوباً، اگر دوست‌دار بوت نیستید، به جای آن کفش دربی انتخاب کنید. تنها چیزی که باید در نظر آورید حفظ تعادل با قسمت عریض شلوار است. به ‌این منظور کفشی انتخاب کنید که دارای کفی ضخیم و پنجه گرد باشد. همینطور، اطمینان یابید که شلوار قوزک شما را می‌پوشاند، اما حداقل بخشی از بند کفش شما را نشان می‌دهد.

ست جین دمپا گشاد با کفش
ست جین دمپا گشاد با کفش

چه کفشی با شلوار جین راسته بپوشیم؟

شلوار جین راسته نوعی سبک کلاسیک است که هر جنتلمنی باید یک دست از آن را داشته باشد. ‌این شلوار همیشه مد و به‌روز است و هرگز کسل کننده نمی‌شود. شلوار جین راسته را می‌توان در موقعیت‌های کژوال و اسمارت کژوال (موقعیتی که در آن هم می‌توان رسمی بود و هم راحت لباس پوشید) به تن کرد. تنها چیزی که نیاز دارید انتخاب کفش و پیراهن مناسب با آن است تا ظاهر شیک و به‌روزی را به نمایش بگذارید.

هنگام انتخاب کفش به دنبال کفشی باشید که راحت و در عین حال شیک باشد. در چنین موقعیتی کفش بروگ (سوراخ‌دار)، بوت، کفش کتانی و کفش لوفر هرکدام‌ ترکیبی عالی با شلوار جین راسته ‌ایجاد می‌کنند.

ست جین راسته با کفش
ست جین راسته با کفش

چه کفشی با شلوار جین مخروطی بپوشیم؟

شلوار جین مخروطی ما بین سبک شلوار جین راسته و شلوار تنگ است. همانطور که از نام آن پیداست، ‌این نوع شلوار در قسمت ران گشادتر و در نزدیکی مچ پا تنگ‌تر است. با توجه به‌ این شکل، مهم است کفشی انتخاب کنید که به تعادل ظاهر شما کمک کند. کفش‌های گشادتر و کفش‌هایی که از قوزک پا بالاتر می‌روند، به قسمت لاغر پایین پاها کمی ‌وزن اضافه می‌کنند و باعث تعادل با قسمت بالا می‌شوند.

ست جین مخروطی با کفش
ست جین مخروطی با کفش

در هنگام انتخاب کفش مناسب شلوار جین اگر تمایل دارید دمپا شلوار جین را تا بزنید، کفش عریض و کوتاه مانند کفش کتانی چرمی‌ و یا کفش دربی انتخاب کنید. انتخاب کفش دربی جیر به جای چرم، بافت و وزن بیشتری به ظاهر شما می‌بخشد. اگر قصد ندارید مچ پای خود را نمایان کنید، کفش کتانی بلند یا چکمه چیکا انتخاب کنید تا به ظاهری شیک و متعادل برسید.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 2 میانگین: 3.5]

همچنین ببینید

بهترین مدل لباس پاییزی پسرانه

بهترین مدل لباس پاییزی پسرانه مدل 2022

در این مقاله بطور کامل با بهترین مدل لباس پاییزی پسرانه که ترند سال 2022 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *