همه چیز در مورد كيف و كفش هرمس

کیف و کفش هرمس

كيف و كفش هرمس يك برند سوپر لوكس است كه با قيمت دلار حال حاضر (دلار امروز در سال ٩٩برابر ٢٥٧٠٠تومان است) محصولات آن قيمتي در بازه ١٢٠ ميليون تومان تا ١٢ميليارد است. (جايي مناسب براي سرمايه گذاري😉)
خريد كيف و كفش هاي اين برند سوپر لوكس با نام هرمس به اين آساني هم نيست. حتي اگر آنقدر پولدار باشيد كه توانايي خريد اين محصول را داشته باشيد بايد سال ها (مثلا ٦سال) در صف خريد قرار بگيريد. يعني همان صف خريدي كه كيم كارداشيان و ويكتوريا بكام ٦سال در آن هستند.
پس وقتي قرار است كه خريد محصولات كيف و كفش هرمس اصل را تجربه كنيد، به دنبال خريد محصولات ٥الي٦ ميليوني آن نباشيد.
طراحي داخلي فروشگاه هاي كيف و كفش هرمس با توجه به فرهنگ و مشتريان و موقعيت جغرافيايي هر منطقه متفاوت است. اين بدان معني است كه تمام فروشگاه ها به يك شكل طراحي نشده اند. با وجود اين خوب است بدانيد كه برند هرمس با يك سري ديزاينر هاي محدود همكاري ميكنند. طراحي هاي فروشگاه هاي هرمس به معناي واقعي فاخر و جذاب است. ويترين هاي تعاملي و اينتراكشن فروشگاه هاي كيف و كفش هرمس در كل دنيا بسيار معروف است.
با تشكر از آقاي اردشير فرضي به دليل ويدئوي خوبي كه در زمينه اين برند تهيه كرده اند و براي ما ايده‌اي جذاب به وجود آوردند.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 1 میانگین: 5]

About مجله کادای

مجله کادای حاصل کار چند ساله یک تیم جوان و خلاق است که از سال 98 گرد هم آمده‌اند و در یک محیط دوستانه و حرفه ای با هدف آموزش، آگاهی‌سازی و ترویج خوش‌پوشی، خوش استایلی و زیبایی شروع به کار کرد. کادای در تمامی دسته بندی های خود با هدف پوشش دادن مد و فشن و سبک زندگی، به تهیه مقالات آموزشی می‌پردازد. رسالت تیم مجله کادای، بر آن است تا در عین صداقت، زیبایی را به شما هدیه دهد.

View all posts by مجله کادای →

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *