گشاد کردن کفش تنگ در پا
گشاد کردن کفش تنگ در پا

راهکارهایی برای گشاد شدن کفش تنگ در پا

طبیعی است که با پوشیدن کفش نو کمی‌ در قسمت پنجه احساس تنگی کنید و یا در قسمت پاشنه پایتان سایید شود. دلیل این امر این است که رویه چرم کفش یک ماده طبیعی است که برای هم سایز شدن با پای شما کمی‌ کشیده می‌شود. بنابراین هر کفش نو به یک دوره آماده سازی نیاز دارد. این یک رویه استاندارد برای هر نوع کفش با کیفیت است که در بلند مدت می‌تواند راحتی و رضایت شما را تامین ‌کند. مدت زمان گشاد شدن کفش تنگ در پا بستگی به استایل کفش، زیره کفش، رویه چرمی ‌و همینطور ترجیحات شخصی شما دارد. معمولا بین سه الی چهار هفته به طول می‌انجامد تا کفش در پای شما گشاد شود. از آن جا که راحتی شما برای ما از هر نظر اهمیت دارد، در این مقاله قصد داریم به شما بیاموزیم چگونه کفش تنگ را گشاد کنید.

گشاد شدن کفش تنگ در پا

  1. یک روز در میان به مدت ۲ ساعت کفش را به پا کنید. با این کار هم باعث گشاد شدن کفش تنگ در پا می‌شوید و هم بین فواصل آن به پا و کفشتان استراحت می‌دهید. پا به طور طبیعی در طول روز متورم می‌شود. بنابراین اطمینان یابید که کفش‌های نو خود را هم در هنگام صبح و هم در بعد ازظهر امتحان کنید.

در ابتدای پوشیدن کفش ممکن است کمی ‌احساس تنگی کنید و حتی دچار تاول شوید. اما به یاد داشته باشید که  قرار نیست همیشه این حالت ماندگار باشد.

روش‌های جلوگیری از تاول زدن پا در کفش

  1. هر دو روز یک بار کفش را به پا کنید و هر هفته مدت راه رفتن با آن را افزایش دهید. بسته به ضخامت کفی و رویه چرم کفش، کم کم احساس راحتی را در پایتان احساس می‌کنید.

در پایان هفته سوم احساس خواهید کرد که کفش اندازه پای شما شده است و دوره آماده سازی تقریباً به پایان رسیده است.

  1. تا این نقطه پا و کفش با یکدیگر تطبیق پیدا کرده‌اند و کفش در پای شما همان حس دستکش در دست را دارد. اکنون می‌توانید با خیال راحت کفشتان را به پا کرده و به پیاده روی بروید.

منبع: undandy

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 1 میانگین: 4]

همچنین ببینید

کتونی تولید ملی

بهترین تولیدی‌ های کفش کتانی ایرانی کدامند؟

بهترین کفش کتانی ایرانی را از کدام فروشگاه می‌توان تهیه کرد؟ آیا فروشگاه‌هایی را می‌شناسید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *