چگونه شلوار را زخمی کنیم تا به روز شود؟

زخمی کردن شلوار

بیایید تا به شما بگوییم چگونه شلوار را زخمی کنیم تا یک شلوار سبک جدید داشته باشیم. اگر شلوار جین شما کاملا از مد افتاده و  مناسب شما نیست یا آنها کاملاً فرسوده شده اند اما فوق العاده راحت هستند. نگران نباشید ما به شما آموزش می دهیم که یک شلوار جدید در کمد خود داشته باشید. هنگامی که شلوار مورد نظر خود را پیدا کردید ، ایده ای هوشمندانه است که در چند رنگ مختلف و رنگ های مورد علاقه سرمایه گذاری کنید. تقریباً برای هر مناسبت، جین مناسب داشته باشید. با ناراحتی این کار را انجام ندهید. مطمئن باشید بعد از زخمی کردن شلوار عاشقش می شوید. یک یا دو جفت شلوار جین مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

این کار نه تنها کاملاً با سلیقه شما قابل تنظیم است. بلکه انجام آن نیز ساده و آسان است. یک جفت شلوار جین سبک تا متوسط ​​را در یک برش کلاسیک بگیرید. سپس با استفاده از این آموزش ساده چند سوراخ و سوراخ به آن اضافه کنید تا به شیک پوشی ای که پس از آن می خواهید برسید، بپردازید.

آنچه شما نیاز دارید

  • موکت بر
  • سنجاق قفلی
  • 1 جفت شلوار جین
  • گچ سفید
  • سمباده
وسایل مورد نیاز
وسایل مورد نیاز

دستورالعمل ها

از تمیز بودن شلوار جین خود اطمینان حاصل کنید

شلوار جین انتخاب شده خود را بشویید و خشک کنید . در صورت لزوم آنها را بخارپز یا اتو کنید. اطمینان حاصل کنید که چاقوی کاردستی شما به اندازه کافی تیز است که بتواند جین را برش دهد . گچ شما به اندازه ای سبک باشد که روی پارچه خودنمایی می کند.

لطفا مطالعه بفرمایید: شلوار جین را با چه مدل کفش ست کنیم؟

برش دلخواه خود را علامت گذاری کنید

شلوار جین خود را امتحان کنید ، و جایی که پای شلوار به زانوی شما برخورد می کند ، با گچ چند علامت ایجاد کنید. چهار خط تیره کوتاه برای علامت گذاری یک مستطیل خشن این کار را انجام می دهد. اگر می خواهید مناطق دیگر را زخمی کنید ، آنها را نیز با گچ علامت گذاری کنید. یک سوراخ زانو و یک پارگی شکسته کوچکتر در جیب ران مقابل ، هم طراح و هم متعادل به نظر می رسد.

علامت گذاری برش دلخواه برای زخمی کردن شلوار
علامت گذاری برش دلخواه برای زخمی کردن شلوار

سطح را برای برش آماده کنید

برای محافظت از لایه زیرین جین در مقابل ابزارهای تیز خود ، یک مقوا محکم را به سمت پایه شلواری که قصد برش آن را دارید فشار دهید. مقوا قراضه ای در دست نیست؟ یک ژورنال ضخیم یا یک پارچه دسته ای را امتحان کنید. هر چیزی از سطل بازیافت شما باعث می شود تیغه ای به قسمت زیرین شلوار بریده نشود و کاملا تمیز و مرتب انجام شود.

سطح را برای برش اماده کنید
سطح را برای برش اماده کنید

چندین برش را برش دهید

با استفاده از چاقوی کاردستی خود (یا یک قیچی بسیار تیز) داخل علامت های گچ خود یک سری برش های افقی ایجاد کنید . در حالی که به سمت بالا و پایین حرکت می کنید ، آنها را باریک کنید. در نهایت ، پنج تا هفت برش ایجاد کنید که به شکل مستطیلی در می آیند و فقط برش میانی تا مارک های گچ کناری امتداد دارد.

چند برش انجام دهید
چند برش انجام دهید

با استفاده از سنجاق شلوار را زخمی کنید

یک سنجاق  را باز کنید و از انتهای تیز آن استفاده کنید تا جین را با دقت از زانو باز کنید. نقطه را از لبه برش خورده وارد کرده و نخ سفید را به آرامی باز کنید. باید هر بار یک نخ را باز کنید و با کشیدن سنجاق ایمنی خود به آرامی ، آن را از بافت پارچه شل کنید. نخ های عمودی کوچک آبی رنگ در حالی که نخ های سفید بیشتری را باز می کنید ، شروع به آزاد شدن می کنند. بنابراین آنها را با نوک انگشتان یا مجموعه ای از موچین های تمیز به آرامی بکشید.

کار از وسط سوراخ مورد نظر خود به سمت بالا و سپس پایین ، به حفظ شکل اشک کمک می کند. این کار خطر شکستگی نخ کمی دارد. لطفا به آرامی و با دقت کار کنید. بسیاری از نخهای سفید شکسته ممکن است کثیف به نظر برسند و باعث شود یکپارچگی شلوارهای جین شما از بین برود. این روشی آسان برای جواب سوال شما است که چگونه شلوار را زخمی کنیم.

با استفاده از سنجاق شلوار را زخمی کنید
با استفاده از سنجاق شلوار را زخمی کنید

لبه ها را با کاغذ سنباده خشن کنید

با استفاده از کمی کاغذ سنباده با شماره پایین ​​، لبه های سوراخ تازه ایجاد شده را خراش دهید. اگر قصد دارید زخم های دیگری ایجاد کنید یا سایر مناطق جین را زخمی کنید ، مواد محافظ خود را حرکت دهید. با گچ علامت گذاری کنید و با دقت برش دهید. اگر شلوار جین شما می تواند از طریق ماشین لباسشویی و خشک کن عبور کند ، آنها را در یک چرخه سریع قرار دهید تا کمی از بین برود. اگر شلوار جین خود را نمی شوید ، گچ را با یک ورق خشک کن استفاده نشده لکه دار کنید.

لبه را سمباده بزنید
لبه را سمباده بزنید

شلوار جین جدید خود را بپوشید

جین تازه ناراحتی را تبدیل به شادی می کند. حتما دیگر متوجه شده اید چگونه شلوار رازخمی کنیم؟ آسانترین روش برای زخمی کردن شلوار است. می توانید شلوار مورد علاقه خود را  برای ظاهری کاملاً شیک در آخر هفته بپوشید. یا یک بلیز و کفش پاشنه دار پا را امتحان کنید تا از کنار هم قرار دادن ست شیک زنانه، استایلی زیبا پیدا کنید. مهم نیست که چگونه شلوار جین جدید خود را می پوشید ، هنگام کشیدن آن مراقب باشید. انگشت شست پا که در سوراخ زانو هنگام پوشیدن شلوار گرفتار شده می تواند آن رشته های سفید مهم  که باعث زیبایی شده را بشکند یا آن را خیلی پاره کند.

لطفا مطالعه بفرمایید: کفش مناسب انواع شلوار جین کدام‌ها هستند؟

شلوار جین جدید را بپوشید
شلوار جین جدید را بپوشید

اگر زخمی شلوار خراب شد چه کنیم؟

اگر حین شستشو و سایش منظم شما سوراخ ها بیشتر باز شد ، از سوزن و نخ معمولی استفاده کنید تا چند بخیه پهن به طول سوراخ اجرا کنید . تا نخ های سفید باقیمانده تقویت شود. یا به دنبال ظاهری زیركانه تر و استفاده از نخ گلدوزی رنگی متضاد باشید. روش های بی شماری وجود دارد که می توانید حتی پس از زخمی کردن دستی جین خود را به دلخواه خود در آورید. بنابراین یک شلوار جین مورد علاقه خود را بازنشسته نکنید تا اینکه کاملا مجبور شوید. یاد بگیرید که چگونه شلوار را زخمی کنیم و شلوارهای خود را به روز کنید . حتی می توانید جین خود را رنگ بزنید و کلا دشلوار جدید خلق کنید.

منبع: thesprucecrafts

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *