چه کفشی مده امسال؟ (زنانه + مردانه)

کفش مد خانم های و آقایان

امسال چه کفشی مده

افرادی که پیرو مد هستند معمولا یکی از آیتم های مهم مد نظرشان برای داشتن یک استایل فوق العاده این است امسال چه کفشی مده ، علت این امر نیز این است که کفش ها تاثیر زیادی در استایل افراد می گذارند. اینکه چه کفشی مد شده و شما آن را انتخاب کنید یک گزینه خوب است درست است که داشتن استایل امروزی و مد روز بسیار مهم است اما مهم تر این است که شما کفشی را انتخاب کنید که با استایل شما هارمونی داشته باشد.

سال 2021 طراحی کفش ها به سمت راحتی رفته و بیشتر از طرح های کلاسیک الهام گرفته شده است. در میان ترندهای امسال بیشتر صندل ها و کفش های فلاپی و دمپایی های انگشتی مشاهده می شود. صندل های رومی و صندل های پاشنه دار یکی از پرطرفدار ترین مدل های کفش در سال 2021 است. کفش هایی که حالت نوستالژی دارند مانند صندل هایی که با پاشنه های طرح چوب ارائه شده اند. یکی دیگر از ویژگی هایی که می توانیم کفش های مد امسال مشاهده کنیم پاشنه های بلند است. برندهای معتبر کفش هایی با این ویژگی را روانه بازار کرده اند.

با توجه به اینکه خانم ها بیشتر از آقایان به کفش در استایل خود اهمیت می دهند قصد داریم ابتدا به بررسی چه کفشی مده در سال 2021 بپردازیم.

امسال برای خانم ها چه کفشی مده

انواع مختلفی از کفش زنانه وجود دارد. اما همه آن ها در طول یک سال مد یا ترند نمیشوند. در ادامه به بررسی کفش هایی میپردازیم که امسال مد هستند. در ادامه با ما همراه باشید.

صندل پاشنه دار

صندل پاشنه دار
صندل پاشنه دار

صندل های پاشنه بلند: یکی از کفش های بسیار مورد توجه که در سال 2021 مد است صندل های پاشنه دار هستند این صندل ها بسیار جذاب هستند و استایل شما را فوق العاده می کنند. صندل های پاشنه دار می توانند دارای تسمه هایی باشند که تا روی مچ یا ساق پای شما می رسند. این کفش ها را می توانید در بهار و تابستان بپوشید. به جز صندل های پاشنه دار ما در میان ترندهای کفش امسال صندل های تخت و رومی را نیز مشاهده می کنیم.

بوت

بوت
بوت

بوت های تا بالای زانو: با توجه به اینکه همیشه بیم بارندگی است طراحان مد در سال 2021 بوت هایی را طراحی کرده اند که معمولا تا بالای زانو را پوشش می دهد.

کفش باله

کفش باله
کفش باله

کفش های باله از نوع کفش ها دارای طراحی کلاسیک هستند و برای هر تیپی مناسب است. می توانید آن را با دامن، شلوار های جین و هر شلوار دیگری بپوشید.

کفش های پشت باز

کفش های پشت باز
کفش های پشت باز

کفش های پشت باز: در ادامه چه کفشی مده می توانیم به معرفی یک نمونه ی دیگر از کفش های ترند 2021 بپردازیم که مدت هاست فراموش شده بودند کفش های پشت باز که با یک تسمه در بالای پاشنه تثبیت می شوند این کفش ها  با کفی تخت و مسطح عرضه شده اند. این نوع کفش ها بسیار راحت هستند.

کفش پاشنه ویرگولی

کفش پاشنه ویرگولی
کفش پاشنه ویرگولی

کفش های پاشنه ویرگولی: امسال چه کفشی مده در پاسخ باید بگوییم کفش های پاشنه ویرگولی اگر می خواهید یک استایل جسورانه داشته باشید می توانید از کفش های پاشنه ویرگولی به رنگ صورتی استفاده کنید این نوع کفش ها متناسب مجالس و مهمانی ها می باشد و برای محیط های رسمی کاربردی ندارد.

پاشنه گرافیکی

پاشنه گرافیکی
پاشنه گرافیکی

کفش های پاشنه گرافیکی: این کفش ها را می توانید با استایل های مختلف به همراه انواع شلوار و دامن ها بپوشید در کل ترند کفش ها در سال 2021 از کفش های بسیار راحت تشکیل شده است. این نوع کفش در امسال بسیار مورد توجه ستارگان قرار گرفت به حدی که حتی برخی از آن ها این کفش را برای فرش قرمز انتخاب کردند.

 

امسال برای آقایان چه کفشی مده

کتانی سفید

کتانی سفید
کتانی سفید

کتانی های سفید: در پاسخ به آقایان به سوال امسال چه کفشی مده ؟ کفش های کتانی سفید یک گزینه ی فوق العاده که امکان ست شدن با انواع مختلف استایل ها را دارد. این مدل کفش گزینه ی مناسبی برای استایل های رسمی و نیمه رسمی همچنین استایل های کژوال به شمار می رود. این کفش قابلیت ست شدن با انواع شلوارهای کوتاه و بلند و شلوارک ها را دارد.

کالج

کالج
کالج

کالج: این کفش ها بسیار راحت هستند و گزینه ی مناسبی برای روزهای گرم تابستانی و خنک نگه داشتن پاهای افراد است. این کفش ها گزینه ی مناسبی برای استفاده در کنار ساحل است می توانید آن را با یک پیراهن و شلوار کتانی سفید بپوشید و تمام روز را حس راحتی داشته باشید.

چگونه جوراب کالج درست کنیم ؟

کتانی بافتنی

کتانی بافتنی
کتانی بافتنی

کفش های کتانی بافتنی: این کفش ها بسیار محبوب بوده و مهم ترین ویژگی آن ها امکان تنفس پای افراد است. این نوع کفش ها امکان ست شدن با شلوار جین و… را دارد. این مدل کفش را می توانید در طرح ها و رنگ های مختلف مشاهده کنید.

کفش مخمل جیر

کفش مخمل جیر
کفش مخمل جیر

کفش های مخمل جیر: این نوع کفش را می توانید در تمام فصول سال بپوشید و با انواع استایل ها ست کنید. قابلیت پوشیدن در مجالس رسمی و تیپ های کژوال را دارند. این کفش را معمولا با استایل های رسمی می پوشند. شما نمی توانید یک جفت کفش مخمل جیر را با شلوارک یا شلوارهای کوتاه بپوشید چون ظاهر نامطلوبی دارد.

مهم ترین موضوعی که در انتهای مطلب امسال چه کفشی مده ؟ باید بگوییم مهم ترین گزینه در انتخاب کفش راحتی پای افراد است و تناسبی که کفش مورد نظر با استایل شما خواهد داشت.

صندل چرم مردانه

صندل چرم مردانه
صندل چرم مردانه

صندل های چرم: در ادامه بحث چه کفشی مده؟ می توانیم به صندل های چرم مردانه اشاره کنبم. می توانید این صندل ها را در روزهای گرم تابستان، در کنار ساحل و جاهای دیگر بپوشید. این صندل ها را می توانید با شلوارک ها و پیراهن های گلدار و پلوشرت ها ست کنید.

لوفر

لوفر
لوفر

کفش های لوفر را تقریبا در همه جا می توانید بپوشید از محل کار گرفته تا مهمانی های رسمی، حتی زمانی که یک استایل کژوار دارید لوفرها گزینه ی خوبی به شمار می روند.

امسال (سال 2021) چه کفشی مده ؟

کفش پلتفرم

کفش پلتفرم
کفش پلتفرم

در جواب سوال امسال چه کفشی مده ؟ باید بگوییم که یکی از ترند ترین کفش های امسال کفش های پلتفرم است. ممکن است پاسخ به این سوال کمی شگفت انگیز باشد کفش های پلتفرم بسیار ظریف، این کفش های کلاسیک مطمئنا یکی از پرطرفدارترین ترندهای کفش امسال به شمار می رود. طراحی این کفش ها به صورت انگشتی و با کفی تخت و نسبتا حجیم است.

صندل های تسمه دار

صندل های تسمه دار
صندل های تسمه دار

صندل های تخت تسمه ای: این نوع صندل با کف تخت و تسمه های کلفت از جنس چرم عرضه شده اند. این نوع کفش ها به عنوان گزینه ی مناسبی برای فصل تابستان به شمار می روند.

 

 

 

 

 

 

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 1 میانگین: 5]

About مجله کادای

مجله کادای حاصل کار چند ساله یک تیم جوان و خلاق است که از سال 98 گرد هم آمده‌اند و در یک محیط دوستانه و حرفه ای با هدف آموزش، آگاهی‌سازی و ترویج خوش‌پوشی، خوش استایلی و زیبایی شروع به کار کرد. کادای در تمامی دسته بندی های خود با هدف پوشش دادن مد و فشن و سبک زندگی، به تهیه مقالات آموزشی می‌پردازد. رسالت تیم مجله کادای، بر آن است تا در عین صداقت، زیبایی را به شما هدیه دهد.

View all posts by مجله کادای →

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *