هماهنگ کردن رنگ و مدل کفش با کت و شلوار ( چگونه تیپ بزنیم 4)

کفش باید مطابق با رنگ و سبک کت و شلوار انتخاب شود

ست کفش با کت و شلوار

این مقاله ست کفش با کت و شلوار ، یا بهتر بگم مقاله تصویری، برای مدیران، سخنرانان، افرادی که رسمی می پوشند و همچنین افرادی که می خواهند جدی گرفته بشوند، بدرد خواهد خورد. اگر همواره تیپ اسپرت میزنید تصویر خیلی به درد شما نمی خورد مگر در مواقعی که برای مجلس جشن یا عذاداری مهیا می شوید.

در اینجا با تصویری ساده و گویا به شما نشان خواهیم داد که رنگ کت و شلوار خود را با کفش های مناسبی ست ( هماهنگ) کرده و این‌گونه رسمی‌تر، شیک‌تر و جذاب‌تر به نظر خواهید رسید. کافی است که رنگ کت و شلوار خود را در این تصویر انتخاب کنید، در زیر تصویر هر کت و شلواری، طرح و رنگ های مختلفی از کفش قرار گرفته است که مطمئنا مناسب همان کت و شلوار است. به این ترتیب ست کفش با کت و شلوار با قوانین کوچکی که در این تصویر نشان داده شده است، کار دشواری نخواهد بود.

همچنین قبل از اقدام به خرید کت و شلوار یا کفش، این مطلب و مرور آن، کمک شایان توجهی به شما خواهد کرد.


کفش باید مطابق با رنگ و سبک کت و شلوار انتخاب شود
کفش باید مطابق با رنگ و سبک کت و شلوار انتخاب شود.

امیدوارم این قسمت از خوش تیپ باشیم نیز برایتان مفید بوده باشد. در صورت تمایل می‌توانید قسمت قبلی خوش تیپ باشیم را در مقاله‌ی جوراب مردانه مناسب برای هر لباس را بشناسید  مطالعه کنید.

لطفا نظرات خود را برای ما بگذارید. اگر این مطلب را دوست داشتید، آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 1 میانگین: 4]

About مجله کادای

مجله کادای حاصل کار چند ساله یک تیم جوان و خلاق است که از سال 98 گرد هم آمده‌اند و در یک محیط دوستانه و حرفه ای با هدف آموزش، آگاهی‌سازی و ترویج خوش‌پوشی، خوش استایلی و زیبایی شروع به کار کرد. کادای در تمامی دسته بندی های خود با هدف پوشش دادن مد و فشن و سبک زندگی، به تهیه مقالات آموزشی می‌پردازد. رسالت تیم مجله کادای، بر آن است تا در عین صداقت، زیبایی را به شما هدیه دهد.

View all posts by مجله کادای →

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *