مردان بهمن ماه از چه دختری خوشش میاد
مردان بهمن ماه از چه دختری خوشش میاد

مرد متولد بهمن از چه دختری خوشش میاد؟

در اینجا رک و پوست کنده به این موضوع می‌پردازیم که مرد متولد بهمن از چه دختری خوشش میاد و از چه دختری خوشش نمیاد؟ چند نکته مهم از خصوصیات دخترانی که مردان بهمن ماهی را جذب می کنند اشاره می‌کنیم.

مرد متولد بهمن از دختری با خصوصیات زیر خوشش میاد:

مرد متولد بهمن از دختری متین خوشش میاد

مرد بهمن ماهی عمدتا عاشق دختری می‌شوند که متین باشد. از آنجایی که “عقل” و “دور اندیشی” از خصوصیات شاخص متولدین مردان بهمن ماه است، همچنین از آنجایی که مردان بهمن ماهی خود عاقلانه و متین رفتار می‌کنند، این رفتار آن ها را جذب می‌کند. به این ترتیب مرد بهمن ماهی عمدتا دختری با همین خصوصیات خواهند شد. اگر می‌خواهید مرد بهمن ماهی را جذب کنید همانند یک دختر خانم عاقل و باشخصیت رفتار کنید.

مرد متولد بهمن از دختری زیبا خوشش میاد

عمده مردان زیبایی پسند هستند و مرد متولد بهمن نیز همین گونه است و مانند مردان دیگر زیبا پسندند. اگر مرد بهمن ماهی بخواهد دختری را به عنوان همسر آینده خود انتخاب کند، بیشتر به زیبایی رفتار او توجه خواهد کرد تا زیبایی صورت! و البته همان طور که در بالا مطرح کردیم، متانت نیز در این موضوع تاثیر گذار است. به عبارت دیگر برای انتخاب شریک زندگی خود هرگز زیبایی اولویت اول مرد بهمن ماهی نخواهد بود هرچند ممکن است برای انتخاب دوست یا رابطه جنسی زیبایی را مد نظر قرار دهند.

مرد متولد بهمن از دختری با اخلاق های مردانه خوشش میاد

آن چه به تازگی مطرح می‌شود و از نظر روانشناسان مورد تایید است این است که: زن باید دارای ظرافت زنانه داشته باشد. این گروه معتقتند رفتارهای مردانه در شان خانم‌ها نیست! بهتر است بدانید که مردان بهمن ماهی جذب دخترهایی می‌شوند که دارای تفکر و رفتاری مردانه هستند. هرچند دلیل اصلی این موضوع مشخص نیست. شاید به این دلیل باشد که مردان متولد بهمن فکر می کنند زنانی که رفتاری مردانه داشته باشند، عاقل‌تر و قابل اعتمادتر از دیگران هستند. اگر قصد جذب مردی بهمن ماهی را دارید لازم است کمی مردانه رفتار کنید.

مرد متولد بهمن از دختری با عشوه و ناز خوشش نمیاد

مرد متولد بهمن از دختری عشوه‌ای و جلف خوش نمی‌آید. یک مرد بهمن ماهی دختری را دوست خواهد داشت که سنگین- رنگین باشد. این گروه کمتر تمایل دارند به سمت دختری بروند که برای همه جلب توجه می‌کنند یا رفتارهایی سراسر عشوه دارند. برای بدست آوردن قلب مرد متولدین بهمن ماه باید شیک، متین و آراسته بود (شبیه زنان سیاست مدار دنیا). به راستی که مرد متولد بهمن برای زنان سیاستمدار ارزش و احترام ویژه قائل هستند.

اما چه رفتارهایی مردان متولد بهمن ماهی را از شما دور خواهد کرد؟

مرد متولد بهمن از دختر لوس خوشش نمیاد

مردان بهمن ماه بر خلاف مردهای دیگر از دختران لوس خوششان نمی‌آید. اگر دختری هستید که فکر می‌کنید با رفتار های بچگانه، حرف زدن‌های بچگانه، شکلک در آوردن، ادا و اصول‌های مختلف و لوس بازی می توان یک مرد بهمن ماهی را جذب خود کرد، سخت در اشتباه هستید. اگر قصد دارید قلب یک مرد بهمن ماهی را بدست آورید، به هیچ عنوان لوس‌بازی و رفتارهای بچگانه نداشته باشید.

مرد متولد بهمن از دختر فضول خوشش نمیاد

مردان بهمن ماهی از اینکه دائما از او سوال بپرسند، خوشش نمی‌آید. بهمن ماهی ها خوششان نمی‌آید که به حریم خصوصی‌شان سرک بکشند و از این موضوع بیزار هستند. مردان بهمن خود را بسیار عاقل و دوراندیش می‌دانند. به همین دلیل است که پرس و جوی دیگران برای آن‌ها حکم شک کردن به عقل و درایتش را دارد. آن ها از افراد بسیار کنکاو و به اصطلاح فضول به شدت دوری می‌کنند. اگر مردی بهمن ماهی را در زندگی خود دارید، نسبت به مسائل خصوصی و مخصوصا گوشی همراهشان، کاملا بی‌خیال و خونسرد بمانید.

مرد متولد بهمن از دختر حسود خوشش نمیاد

مرد بهمن ماهی نباید احساس کند که وابستگی‌ها و تعلقات او از جانب دیگران در معرض خطر است. اگر با مرد بهمن ماهی در ارتباط هستید، و او از زنان دیگری تعریف و تمجید کرد یا فرد دیگری را همانند خواهر یا مادرش می‌دانست، به هیچ عنوان حسادت حسادت خود را بروز ندهید و در مورد آنها حرف نامربوطی نزنید. با این رفتارها این مرد به سرعت شما را ترک خواهد کرد. بخش جالب تر قضیه آنجایی است که این گروه مردان با آن که به تعلقات خود وابسته هستند، به شدت از این که دختر زندگیشان با شخص دیگری صمیمی باشد یا محبتش را بین او و دیگران تقسیم کند بیزار بوده و این گونه رفتارها آن ها را بسیار عصبی خواهد کرد.

مرد متولد بهمن از دختر حساس خوشش نمیاد

مردان بهمن رک صحبت می‌کنند. صداقت طلب هستند و این را یک ارزش می دانند. در نتیجه در صورتی که از رک‌گویی‌های مرد بهمن ماهی زندگی خود رنجیده خاطر شوید، او نسبت به صداقت و دوستی شما، شک خواهد کرد. به این ترتیب حرف‌های درست و تعریف و تمجیدهای شما را باور نخواهد داشت. بهمن ماهی ها دوست دارند شما نیز همانند آن ها رک و راست گو بوده و انتظار دارند از رک گویی او خوشتان بیاید.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 29 میانگین: 3.9]

همچنین ببینید

شناخت خصوصیات دختر آذر ماهی - کادای

بهترین و بدترین خصوصیات دختر آذر ماهی

اگر شما نیز به دنبال شناخت خصوصیات دختر آذر ماهی هستید، بهتر است مقاله زیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *