متولدین اسفند
متولدین اسفند

ازدواج مرد دی ماهی و زن اسفند ماهی

ازدواج مرد دی ماهی و زن اسفند ماهی می‌تواند موفقیت آمیز باشد؟ در این مقاله درباره سازگاری اخلاقی و موفقیت زندگی مرد متولد دی و زن اسفند صحبت شده است. در حالت کلی گفته می‌شود که ازدواج متولدین دی ماه و اسفند ماه متوسط است، خیلی خوب و خیلی بد نیست. ولی در کل پیشنهاد نمی‌شود. یکی از دلایل اصلی عدم سازگاری مرد دی با زن اسفندی این است که دی شدیدا اهل حساب و کتاب است و زن اسفند ماهی نیز احساساتی و عاشق پیشه می‌باشد. زن متولد اسفند ماه بسیار رویایی و خیال پرداز است و همین مسئله باعث می‌شود که همیشه آرام و صبور باشد. مردان دی ماهی نیز همیشه به دنبال زنی برای ازدواج می‌گردند که زود عصبانی نشود و تا حد امکان در برخورد با مسائل مختلف بتواند آرامش خود را حفظ کند.

ازدواج مرد دی ماهی و زن اردیبهشتی

زن اسفند ماهی شیفته خانواده و دوستان است و همین امر باعث می‌شود که مرد متولد دی که خود نیز عاشق خانواده است. در کنار این زن احساس خوبی داشته باشد. زن اسفند ماهی از جریحه دار کردن احساسات دیگران متنفر است. به جای رویارویی با مسایل، خود را درگیر آن ها نکرده و اغلب با آن ها مواجه نمی‌شود. مرد دی ماهی نیز همیشه از جنگ و جدل دوری می‌کند ولی نقطه تضاد این زوج می‌تواند در جاری کردن و بروز دادن احساسات به هم باشد.

سازگاری اخلاقی مرد دی و زن اسفند ماهی

مرد دی اگر می‌خواهد ازدواج موفقی با زن اسفند داشته باشد نیاز است تا به علت زن بودنش او را محدود نکنید. زیرا زن اسفندی شدیدا به تساوی بین زن و مرد اعتقاد دارد. از دیگر خصوصیات تضادی که مرد دی ماهی با زن اسفند دارد این است که هیچ یک از این زوج نمی‌توانند احساسات خود را به راحتی بیان کنند. هر دوی مرد دی ماهی و زن اسفند در ابراز عشق و علاقه خود ناتوان هستند.

مرد دی ماهی دوست دارد همسرش هر روز ناز و نوازشش کند و عشق و علاقه خود را به زبان بیاورد. در حالی که این ویژگی در زنان اسفند ماهی وجود ندارد و زنان اسفند ماهی اصلا اهل بیان احساسات درونی خود نیستند. البته ناگفته نماند که زنان اسفند ماهی به شدت احساساتی و درون‌گرا هستند. همین ویژگی درون‌گرا بودن در زنان اسفند ماهی باعث می‌شود تا این افراد نتوانند حس واقعی خود را به همسر دی ماهی‌شان بروز دهند و به مرور سردی در رابطه بین این زوج حاکم شود. متولدین اسفند ماه برای ارضای خواسته‌های خود، به وفور تغییر عقیده می‌دهند و از این شاخه به آن شاخه می‌پرند.

این دقیقا بر عکس ویژگی اخلاقی مرد دی ماهی است. مردان دی ماهی همیشه بر روی یک موضوع تمرکز می‌کنند و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند. این افراد هرگز از این شاخه به آن شاخه نمی‌پرند و همین مسئله می‌تواند سبب بروز مشکل در میان زوج دی ماهی و اسفند ماهی شود.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 15 میانگین: 3.7]

همچنین ببینید

شناخت خصوصیات دختر آذر ماهی - کادای

بهترین و بدترین خصوصیات دختر آذر ماهی

اگر شما نیز به دنبال شناخت خصوصیات دختر آذر ماهی هستید، بهتر است مقاله زیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *