مانتو قرمز با چه کفشی - کادای
مانتو قرمز با چه کفشی - کادای

مانتو قرمز با چه کفشی ست کنیم

مانتو قرمز با چه کفشی ست کنیم؟ این سوال در ذهن بسیاری از بانوان مطرح است که مانتو قرمز را با چه کفشی می‌توان ست کرد؟ قبل از یافتن این سوال بهتر است ابتدا درباره ویژگی رنگ قرمز بدانید. یکی از رنگ‌های ممبوب و معروف در لباس و مانتوی تابستانی در میان زنان رنگ قرمز است. این رنگ از نظر روانشناسان نماد اشتیاق و عشق است. البته ناگفته نماند که در استفاده از رنگ قرمز در استایل خود باید دقت کنید و افراط نداشته باشید. با پوشیدن مانتو قرمز خصوصا در تابستان یک فرد پر جنب و جوش و فعال به نظر می‌رسید.
برای بسیاری از دختران جوان که علاقمند به پوشیدن مانتو قرمز هستند، این سوال مطرح می‌شود که با مانتو قرمز بهتر است به سراغ چه رنگ کفشی رفت؟ در ادامه با انواع رنگ‌های مکمل که در کنار رنگ قرمز می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند، صحبت شده است.

مانتو قرمز و ست کفش

همانطور که حتما به ذهنتان رسیده است، اولین رنگ کفشی که می‌توان با مانتو قرمز پوشید، رنگ‌ سفید است. این‌ رنگ معمولا جزو اولویت‌های انتخاب زنان در کنار مانتوی قرمز محسوب می‌شود. اکر به دنبال یک استایل شاد، روشن و باکلاس هستید بهتر است از مانتو قرمز به همراه شلوار و یک‌ جفت صندل سفید استفاده کنید.
از دیگر رنگ‌هایی که در کنار مانتو قرمز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد، رنگ‌ زرد است. انتخاب کفش یا صندل به رنگ زرد در کنار مانتوی سفید می‌تواند یک‌ استایل خاص و فوق‌العاده برای شما بسازد. استفاده از رنگ زرد و قرمز در کنار یکدیگر کمی جسارت می‌خواهد، زیرا در بسیاری از موارد ترجیح بانوان استفاده از رنگ سفید است. ترکیب رنگ قرمز و‌ زرد رت بهتر است برای مجالس رسمی مورد استفاده قرار دهید و برای استایل روزانه چندان جالب به نظر نمی‌رسد.

مانتو قرمز با چه کفشی ست کنیم

ترکیب مانتو قرمز و کفش آبی

اگر جزو آن دسته از بانوانی هستید که به دنبال یک استایل خاص هستید و دلتان نمی‌خواهد مثل اکثر مردم از رنگ معمول سفید در کنار مانتوی قرمز خود استفاده کنی، بهتر است کمی جسارت به خرج دهید و به سراغ کفش آبی تیره بروید. اگر‌مانتوی قرمز را به همراه یک جفت کفش به رنگ آبی تیره بپوشید، یک استایل خفن و خاص برای خود ساخته‌اید. استفاده از این ترکیب رنگ تقریبا هیچ محدودیتی ندارد و می‌تثانید در استایل روزانه خود از این رنگ استفاده کنید.
در کنار مانتوی قرمز بهتر است به سراغ کفش قرمز نروید، زیرا هم چشم بیننده را زده می‌کند و هم زیبایی مانتوی شما را از بین می‌برد.

مانتو قرمز به همراه کفش کرم

ز دیگر رنگ‌های پر طرفدار که زنان می‌توانند در کنار مانتوی قرمز استفاده کنند، استفاده از کفش به رنگ ‌کرم است. استفاده از کیف و کفش به رنگ کرم در کنار مانتوی قرمز بسیار محبوب است و استایل فوق‌العاده زیبا و متینی را برای بانوان ایجاد می‌کند.

ترکیب مانتو قرمز و کفش مشکی

مانتو قرمز و کفش مشکی

در صورتی که برای مجالس رسمی به سراغ مانتوی قرمز می‌روید و می‌خواهید فقط مانتو شما نظر دیگران را به خود جلب کند بهتر است از کیف و کفش به رنگ مشکی استفاده کنید. این ترکیب رنگ‌ها نیز در کنار هم بسیار زیبا و جذاب هستند.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 0 میانگین: 0]

همچنین ببینید

مدل لباس تو خونه ای زمستانی

انواع مدل لباس تو خونه ای زمستانی دخترانه

در این مقاله با انواع مدل لباس تو خونه ای زمستانی برای بانوان که مناسب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *