مانتو آجری با چه رنگی ست میشه

مانتو آجری با چه رنگی ست میشه - کادای

مانتو آجری با چه رنگی ست میشه؟ در این مقاله به معرفی انواع رنگ مناسب مانتو آجری که در استایل زنانه می‌توانید استفاده کنید، پرداخته شده است. ست مانتو آجری یکی از جذاب‌ترین استایل‌ها برای افرادی است که به رنگ‌های گرم علاقه دارند. رنگ آجری رنگی بین قهوه‌ای، نارنجی و قرمز است. استایل‌هایی که رنگ آجری دارند به دیگران احساس راحت و خودمانی القا می‌کنند.

استایل مانتو آجری

ست مانتو آجری و کرم

در صورتی که وقت فکر کردن ندارید بهتر است در کنار مانتوی آجری از شال، کفش، شلوار و … به رنگ کرم استفاده کنید تا استایل شما بی‌نظیر شود. در کل استفاده از رنگ‌های نود در کنار مانتوی آجری بهترین انتخاب است.

ست مانتو آجری و قرمز

از گزینه‌های دیگری که می‌توان در کنار مانتو به رنگ آجری استفاده کرد، استفاده از رنگ قرمز در استایل است. ممکن است انتخاب رنگ قرمز در کنار مانتوی آجری به نظر شما عجیب غریب به نظر برسد. ولی بهتر است بدانید که بسیاری از افراد خوش تیپ ریسک می‌کنند و با این دو رنگ تیپ می‌زنند که بسیار زیبا است. البته ناگفته نماند که اگر قصد استفاده از رنگ قرمز در استایل خود دارید بهتر است این رنگ را در شال یا روسری استفاده کنید.

ترکیب مانتو آجری با رنگ خردلی

خردلی که از زیر مجموعه رنگ زرد است، یکی از رنگ‌های اصلی دارای انرژی و زیبایی محسوب می‌شود. ترکیب رنگ زرد یا خردلی در کنار مانتو آجری مناسب کسانی است که رنگ پوستشان سفید، سبزه یا گندمی است. این ترکیب در استایل را می‌توانید در هر فصلی مورد استفاده قرار دهید.

ترکیب مانتو آجری با طوسی

از ویژگی مانتو آجری می‌توان به ترکیب رنگ این مانتو با رنگ طوسی اشاره کرد که جزو رنگ‌های خنثی است. تمامی طیف رنگی طوسی روشن تا تیره را می‌توان در کنار مانتو طوسی استفاده کرد.

استایل مانتو آجری با رنگ سفید

سفید نیز جزو رنگ‌هایی محسوب می‌شود که به راحتی می‌توان با آن استایل زیبایی ساخت و هارمونی جذابی را ایجاد کرد. البته بهتر است در انتخاب این رنگ در کنار مانتو آجری نیز دقت کنید و محتاط باشید. زیرا ممکن است برای مثال اگر شال یا روسری شما به رنگ سفید باشد و در کنار مانتو اجری از آن استفاده کنید، این ترکیب به رنگ پوست شما نیاید. ترکیب مانتوی آجری با شال یا روسری سفید و شلوار سفید مطمئنا از شما یه خانم شیک پوش می‌سازد. در استایل می‌توانید از شلوار به رنگ سفید به راحتی و بدون نگرانی استفاده کنید.


مانتو آجری با چه رنگی ست میشه

مانتو آجری و استایل مشکی

اگر هنوز هم پاسخ سوال خود را دریافت نکرده‌اید، بهتر است در کنار مانتو آجری به سراغ رنگ مشکی بروید. به جرات می‌توان گفت که استفاده از یک شال یا روسری مشکی در کنار هر مانتویی ممکن است. استفاده از این رنگ شال در کنار مانتو آجری توسط بسیاری از بانوان مورد استفاده قرار می‌گیرد، زیرا ترکیب این دو رنگ هارمونی جذابی را در استایل شما ایجاد می‌کند. علاوه بر این موارد، رنگ مشکی هیچ وقت از مد نمی‌افتد و می‌توان با خیال راحت از این رنگ شال و شلوار در کنار مانتو آجری رنگ استفاده کرد.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 1 میانگین: 5]

About بیتا دانش‌پرور

بیتا دانش پرور هستم، فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران گرایش مدیریت منابع آب. علیرغم رشته تحصیلیم همیشه علاقمند به نوشتن و بررسی مطالب موجود در سایت‌های مختلف بودم و همین علاقه باعث شد از سال ۱۳۹۹ با یادگیری تکنیک‌های تولید محتوا، کارم رو به عنوان محتوانویس در سایت‌های مختلفی مثل کادای، اینسوشی و … شروع کنم و درباره موضوعات مختلفی بنویسم. با تمام علاقه‌ای که به تولید محتوا دارم همیشه سعی میکنم مطلب جامع و مفیدی درباره هر موضوعی رو ارائه بدم و خیلی خوشحالم که در حال حاضر به عنوان محتوانویس سایت مجله کادای فعالیت دارم و می‌تونم مطالب جدید رو در زمینه مد و زیبایی، سلامت و… با شما به اشتراک بذارم.

View all posts by بیتا دانش‌پرور →

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *