شینیون موی کوتاه در خانه

شینیون موی کوتاه در خانه

شینیون موی کوتاه در خانه به چه صورت قابل انجام است؟ بسیاری از بانوان تصور می‌کنند با کوتاه کردن موهایشان دیگر امکان شینیون کردن وجود ندارد. برخی از بانوان فکر می‌کنند شینیون مخصوص موهای بلند است و اصلا روی موهای کوتاه قابل اجرا نیست. امروزه راه‌ها و مدل‌های زیادی برای شینیون مو وجود دارد. آرایشگران از تکنیک و مهارت خود برای شینیون‌های ساده تا فوق پیچیده استفاده می‌کنند. سلیقه و مدل مد نظر شما نیز در نتیجه نهایی شینیون مو اهمیت زیادی دارد. برای مثال شاید شما از ترکیب بافت و شینیون خوشتان بیاید. تنوع شینیون در موهای کوتاه نیز به اندازه موهای بلند زیاد است و هر مدلی که دلتان بخواهد را می‌توان روی موهای کوتاه پیاده کرد. اگر علاقمند به شناخن مدل‌های مختلفی از بهترین حالت دهنده مو هستید، به مقاله مورد نظر مراجعه کنید.

مدل شینیون باز با موی فر

اگر به دنبال مدل جذابی از شینیون موی کوتاه در خانه هستید، به سراغ شینیون باز بروید. این مدل مو مخصوص افراد با موهای کم حجم است. ابتدا کل موها را با استفاده از دستگاه فر یا دیسپانسر به صورت فر درآورید. با این کار موهایتان پر حجم‌تر به نظر می‌رسند. به منظور ماندگاری بیشتر فرها بهتر است از موس استفاده کنید. اگر دلتان می‌خواهد موها بیشتر از قبل حجیم شوند حتما از شانه پوش استفاده کرده و قسمت فوقانی مو را پوش دهید. در صورت دلخواه می‌توانید پشت مو یا قسمت بالای مو را کمی با گیره جمع کنید که این کار سلیقه‌ای است.

شینیون موی کوتاه فر

مدل شینیون گوجه‌ای در پشت سر

افراد با موی کوتاه برای انجام این مدل شینیون نیاز به یک پروتز مو دارند. این پروتز به حجیم شدن مو کمک می‌کند. در مرحله اول لازم است جلوی موها را به دو قسمت از سمت چپ و راست جدا کنید. سپس موهای باقی مانده را پوش دهید تا از قسمت ریشه مو حجم بگیرد. بعد بخش بالایی مو را از هر دو طرف پیچ دهید و به کنار مو با سنجاق وصل کنید. در مرحله بعدی این موها را وارد حفره پروتز کرده و پروتز را در جای خود محکم کنید. سپس باید موهای خود را به روی پروتز بیاورید و به موی کنار سنجاق قاطی کنید. در مرحله آخر نیز باید دو دسته موی جلوی سر را به پشت و در جهت مخالف ببرید و با سنجاق محکم کنید.

شینیون با پروتز

مدل شینیون بافت مناسب موهای کوتاه

یکی از مدل‌های معروف شینیون موی کوتاه در خانه، شینیون بافت است. این روش شینیون مو بسیار راحت است و در زمان بسیار کوتاهی می‌توان آن را اجرا کرد. این مدل مو انعطاف زیادی دارد. برای انجام این مدل شینیون لازم است دو ردیف بافت حصیری در دو طرف سر بزنید. سپس از شانه دم باریک استفاده کنید و بخشی از موها را در امتداد قوس ابرو تا وسط سرتان جدا کنید. اکنون موها را با فاصله مناسب از هم و به شکل حصیری ببافید و سپس انتهای بافت را گیره بزنید تا محکم شود. این عمل را برای هر دو سمت مو باید انجام داد. سپس بافت‌ها را از پشت سر با کش ببندید.

مدل شینیون با بافت

ردیف دیگری از بافت را با فاصله مناسب از بافت قبلی ببافید و دوباره در پشت سر با کش ببندید. می‌توانید با دست کمی بافت‌ها را باز کنید تا حجیم به نظر برسند. در آخر از اسپری فیکس برای خوش حالت ماندن و دوام بیشتر مو استفاده کنید.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 0 میانگین: 0]

همچنین ببینید

سایت عمده فروشی لباس ترکیه

سایت عمده فروشی لباس ترکیه

اگر به دنبال معتبرترین سایت عمده فروشی لباس ترکیه هستید این مقاله را مطالعه کنید. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *