شلوار طوسی روشن

پیراهن مناسب نامزدی

پیراهن آبی و شلوار طوسی روشن

 ترکیب پیراهن آبی و شلوار طوسی، در عین سادگی، استایل مناسبی رو ایجاد میکنه. این ترکیب رو هم در مکان های رسمی مثل جلسات کاری و قرار ای مهم آشنایی میشه پوشید و هم در مکان های غیر رسمی مثل قرار های عاشقانه و دانشگاه و … . با پوشیدن این استایل جسورانه مطمئن باشید که توجه بسیاری رو به خودتون جلب خواهید کرد. پیشنهاد میکنم ضمن خوندن متن های نوشته شده در این صفحه، توجه بالایی به تصاویر موجود هم داشته باشید.

شلوار طوسی با پیراهن آبی
شلوار طوسی با پیراهن آبی
شلوار پارچه ای طوسی مردانه
شلوار پارچه ای طوسی مردانه
پیراهن مناسب خواستگاری
پیراهن مناسب خواستگاری
شلوار خاکستری با چه پیراهنی هماهنگ است
شلوار خاکستری با چه پیراهنی هماهنگ است

چنین ترکیبی برای مناسبت‌های روزمره و کاری بسیار مناسب و برازنده هستش. فقط برای اینکه استایل‌تون رسمی‌تر بشه، از طوسی تیره و در شرایط غیر‌رسمی‌تر، و از شلوار طوسی روشن ، در مناسبت‌های رسمی‌تر استفاده کنید. وقتی دارید تصاویر موجود در این صفحه رو بررسی میکند، یک لحظه صبر کنید.

از خودتون بپرسید این کاراکتر تیپ رسمی دار یا روزمره؟ جواب این سوال به نحوه پوشیدن شما کمک بسیاری میکنه. اگر تیپ و استایل این تصاویر رسمی هست و شما به مکانی رسمی دعوت شدید، میتونید شبیه ترین لباس هاتون به لباس این شخصیت ها رو انتخاب کنید و اون ها رو باهم بپوشید.مطمئن باشید که اینجوری انتخاب درستی در رابطه با استایتون خواهید داشت.

طوسی رنگ روشن
طوسی رنگ روشن
شلوار طوسی پارچه ای
شلوار طوسی پارچه ای

 برای تکمیل ظاهر خودتون هم می‌تونید از “کفش مشکی و کراوات سرمه‌ای” استفاده کنید و حتی “کفش‌های قهوه‌ای” هم گزینه‌ی مناسبی خواهند بود. باید دقت کنید که هر کدوم از ست هایی که میپوشید مکان مخصوص به خودشون رو دارند. درسته که برای پوشیدن روزمره لباس ها به حال و حوصله و مود خودمون توجه میکنیم، ولی اگر قرار مهمی داشته باشیم یا بخوایم در جلسه ای شرکت کنیم، نیاز هست که علم و آگاهی خودمون رو دز این زمینه بالا تر ببریم.

شلوار طوسی آقایان با پیراهن آبی و کراوات سرمه ای
شلوار طوسی آقایان با پیراهن آبی و کراوات سرمه ای
پیراهن آبی با شلوار طوسی و کفش مشکی
پیراهن آبی با شلوار طوسی و کفش مشکی


این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 1 میانگین: 4]

About مجله کادای

مجله کادای حاصل کار چند ساله یک تیم جوان و خلاق است که از سال 98 گرد هم آمده‌اند و در یک محیط دوستانه و حرفه ای با هدف آموزش، آگاهی‌سازی و ترویج خوش‌پوشی، خوش استایلی و زیبایی شروع به کار کرد. کادای در تمامی دسته بندی های خود با هدف پوشش دادن مد و فشن و سبک زندگی، به تهیه مقالات آموزشی می‌پردازد. رسالت تیم مجله کادای، بر آن است تا در عین صداقت، زیبایی را به شما هدیه دهد.

View all posts by مجله کادای →

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *