شستن شورت با شامپو بچه

شستن شورت با شامپو بچه - کادای

تا به حال به شستن شورت با شامپو بچه دقت کرده‌اید؟ در این مقاله به بررسی نحوه شستن شورت با شامپو بچه و نکات این شست و شو پرداخته شده است. حتما بارها این سوال در ذهنتان ایجاد شده است که آیا شستن لباس زیر با شامپو بخصوص شامپو بچه کار درستی است؟ امروزه نحوه شست و شوی لباس زیر به یکی از مسائل بسیار مهم و قابل توجهی تبدیل شده است. در بازار انواع شوینده‌ها را می‌توان یافت که این تنوع برای تصمیم‌گیری خریداران کمی گیج‌کننده است. همه شما می‌دانید که در بازار انواع شوینده‌ها با برندهای متنوعی عرضه شده‌اند. اکثر این شوینده‌ها نه تنها با تمیز شدن لباس زیر و از بین رفتن باکتری روی آن کمکی نمی‌کنند، بلکه سبب می‌شوند تا رنگ لباس زیر از بین برود یا شکل اولیه خود را از دست دهد. برخی افراد برای مواجه نشدن با این مشکل توصیه می‌کنند تا برای شست و شوی شورت از شامپو بچه استفاده شود.

آیا شستن شورت با شامپو بچه توصیه می‌شود؟

بسیاری از مردم پس از شستن شورت و لباس زیر خود با استفاده از شوینده‌های صنعتی متنوع معترض هستند که شورت بافت خود را از دست داده است. از آنجایی که در ترکیبات این شوینده‌ها از مواد پاک کننده قوی استفاده شده است، لذا شستن شورت با شامپو بچه برای آسیب کمتر بهترین انتخاب است. زیرا در شامپو بچه مواد قلیایی بسیاری کمی وجود دارد و همین مواد به هیچ عنوان به بافت و رنگ پارچه آسیبی نمی‌رسانند و قادر هستند کیفیت و شکل اولیه لباس را حفظ کنند.

شستن شورت با شامپو بچه

شوینده‌های دیگری مانند پودر لباسشویی که برای شستن لباس زیر کاربرد دارند، انتخاب مناسبی برای شستن شورت زنانه و شورت کودکان نیستند. برای شستن شورت خصوصات شورت زنانه بهتر است از شوینده‌های ملایمی مانند شامپو بچه، پودر صابون و مایع لباسشویی استفاده کرد. فقط در صورت استفاده از این شوینده‌ها بهتر است به آبکشی کامل لباس زیر دقت کنید تا همه مواد از آن خارج شود.

در صورتی که پوست بدن شما نسبت به شوینده‌های قوی مانند پدر ماشین لباسشویی حساسیت نشان می‌دهد، بهتر است برای شستن شورت خود فقط از شامپو بچه استفاده کنید. در شامپو بچه ماده‌ای ملایم و در عین حال پاک کننده قوی وجود دارد که به میکروب‌ها اجازه نمی‌دهد بر روی لباس زیر شما باقی بماند.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 3 میانگین: 4.3]

About بیتا دانش‌پرور

بیتا دانش پرور هستم، فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران گرایش مدیریت منابع آب. علیرغم رشته تحصیلیم همیشه علاقمند به نوشتن و بررسی مطالب موجود در سایت‌های مختلف بودم و همین علاقه باعث شد از سال ۱۳۹۹ با یادگیری تکنیک‌های تولید محتوا، کارم رو به عنوان محتوانویس در سایت‌های مختلفی مثل کادای، اینسوشی و … شروع کنم و درباره موضوعات مختلفی بنویسم. با تمام علاقه‌ای که به تولید محتوا دارم همیشه سعی میکنم مطلب جامع و مفیدی درباره هر موضوعی رو ارائه بدم و خیلی خوشحالم که در حال حاضر به عنوان محتوانویس سایت مجله کادای فعالیت دارم و می‌تونم مطالب جدید رو در زمینه مد و زیبایی، سلامت و… با شما به اشتراک بذارم.

View all posts by بیتا دانش‌پرور →

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *