سوتین مناسب برای افراد چاق

آیا با انواع مدل سوتین مناسب برای افراد چاق آشنا هستید؟ در مقاله زیر به معرفی برخی مدل‌های سوتین که پر کاربرد هستند و توسط افراد افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند، پرداخته شده است. یکی از مهم‌ترین لباس بخصوص برای افراد چاق، انتخاب لباس زیر مناسب است. در صورتی که افراد چاق از لباس زیر نامناسب استفاده کنند ممکن است دچار بیماری جسمی زیادی مانند ایجاد اضطراب، حس خفگی و کلافگی شوند. در واقع انتخاب سایز صحیح سوتین مناسب برای افراد چاق به شدت اهمیت دارد و باید در انتخاب سایز مناسب سوتین حساسیت لازم را به خرج داد.

افراد چاق باید قبل از خرید یک سوتین مناسب برای خود، سایز دور سینه و اندازه کمر خود در زیر سینه را حتما اندازه‌گیری کرده تا بتوانند بهترین سوتین را خریداری کنند. در صورتی که افراد چاق از سوتین نامناسب و اندازه نادرستی استفاده کنند، ممکن است دچار گرفتگی ماهیچه، احساس درد در کمر، گردن، شانه و کتف خود شوند. علاوه بر این موارد، افراد چاق در صورت استفاده از سایز سوتین نادرست ممکن است به انواع بیماری‌های پوستی و حساسیت‌های پوستی مبتلا شوند.

سوتین مناسب برای افراد چاق

انتخاب سوتین با مدل مناسب برای افراد چاق

همانطور که می‌دانید انواع مختلفی از سوتین‌ها در بازار عرضه شده و به فروش می‌رسند. ولی سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که سوتین مناسب برای افراد چاق و پلاس سایز چیست؟ در واقع سه مدل عمده سوتین در بازار وجود دارد که شامل سوتین فانتزی، سوتین توری، سوتین جک‌دار، سوتین اسفنجی و سوتین معمولی هستند. هر یک از این سوتین‌ها با توجه به سلیقه و فرم بدن و سینه زنان مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مثال از سوتین جک‌دار افراد لاغر با سینه کوچک استفاده می‌کنند.

از میان تعداد بسیار زیاد سوتین در انواع مدل‌ها و رنگ‌بندی‌های مختلف، بهترین و مناسب‌ترین نوع سوتین برای افراد چاق سوتین معمولی است. سوتینی که افراد چاق با سینه بزرگ استفاده می‌کنند نباید توری، فانتزی و حریر و … باشد. افراد چاق بهتر است تا حد امکان برای استفاده روزانه از سوتین‌های معمولی استفاده کنند. سوتین معمولی سوتینی است که به شکل ساده دوخته شده و جنس آن از پارچه‌های نخی و خنک می‌باشد. افراد چاق با پوشیدن سوتین معمولی در حد زیادی عرق نمی‌کنند و همین امر موجب می‌شود احتمال ابتلای افراد چاق به حساسیت‌های پوستی مثل خارش، قرمزی و … بسیار کم شود.

سوتین برای افراد پلاس سایز

بند سوتین برای افراد چاق

افراد چاق علاوه بر سایز سوتین باید به بند سوتین نیز دقت کنند. افراد چاق بهتر است از سوتین با قابلیت تنظیم بند استفاده کنند. سوتین‌های اسپرت نیز گزینه مناسبی برای افراد چاق هستند ولی ممکن است قابلیت تنظیم بند نداشته باشند. ولی سوتین اسپرت در عوض دارای وزن کمی است و برای افراد جاق مناسب‌ترین انتخاب است. افراد چاق که سینه بزرگی دارند بهتر است از سوتین بند گره‌ای استفاده نکنند، زیرا ممکن است دچار درد در ناحیه گردن و ماهیچه پشت کمر شوند.

سعی کنید در انتخاب مدل سوتین با مد پیش نروید و فقط سوتینی را انتخاب کنید که پوست شما را اذیت نکند. سعی کنید از سوتینی استفاده کنید که بعد از نیم ساعت پوشیدن آن، احساس سوزش و خارش در کمر و سینه خود نداشته باشید.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 1 میانگین: 5]

همچنین ببینید

خصوصیات سوتین بارداری

خصوصیات سوتین بارداری

در این مقاله به خصوصیات سوتین بارداری بطور کامل آشنا می‌شوید. همانطور که می‌دانید زنان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *