سوتین دانتل چیست

منظور از سوتین دانتل چیست و این نوع سوتین دارای چه ویژگی‌هایی می‌باشد؟ همانطور که می‌دانید یکی از انواع مدل سوتین که بسیار محبوب و پر طرفدار است، سوتین دانتل می‌باشد. در سوتین دانتل از طراحی و قش و نگارهای برجسته بر روی سوتین استفاده شده است. در برخی موارد در داخل کاپ سوتین دانتل از اسفنج استفاده می‌شود و در برخی موارد نیز طرح دانتل بر روی سوتین توری، نخی، پارچه‌ای و یا سوتین هارنس دار بکار رفته است. استفاده از پارچه دانتل بر روی انواع سوتین‌ها امکان‌پذیر است و ربطی به مدل سوتین ندارد. سوتین دانتل معمولا با هدف زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل سوتین در میان انواع مدل‌ها دارای قیمت بهتر و ارزان‌تری است.

سوتین دانتل چیست

ممکن است برخی از مردم تصور کنند که سوتین دانتل همان سوتین گیپوری است. ولی این دو سوتین با یکدیگر متفاوت هستند. سوتین دانتل نسبت به سوتین گیپوری، دارای طرح برجسته‌تری است. طرح سوتین دانتل بر روی یک پس زمینه ایجاد شده و برجستگی دانتل بر روی پارچه سوتین سوار شده است. در اغلب سوتین‌های توری از دانتل استفاده می‌شود. بسیاری از سوتین‌های با طرح برجسته در پشت سوتین یا جلوی آن دارای دانتل با طرح و ابعاد بزرگ می‌باشند.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 1 میانگین: 4]

درباره‌ی بیتا دانش‌پرور

بیتا دانش پرور هستم، فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران گرایش مدیریت منابع آب. علیرغم رشته تحصیلیم همیشه علاقمند به نوشتن و بررسی مطالب موجود در سایت‌های مختلف بودم و همین علاقه باعث شد از سال ۱۳۹۹ با یادگیری تکنیک‌های تولید محتوا، کارم رو به عنوان محتوانویس در سایت‌های مختلفی مثل کادای، اینسوشی و … شروع کنم و درباره موضوعات مختلفی بنویسم. با تمام علاقه‌ای که به تولید محتوا دارم همیشه سعی میکنم مطلب جامع و مفیدی درباره هر موضوعی رو ارائه بدم و خیلی خوشحالم که در حال حاضر به عنوان محتوانویس سایت مجله کادای فعالیت دارم و می‌تونم مطالب جدید رو در زمینه مد و زیبایی، سلامت و… با شما به اشتراک بذارم.

همچنین ببینید

عوارض سوتین اسفنجی - کادای

عوارض سوتین اسفنجی

همه خانم‌ها درباره عوارض سوتین اسفنجی بارها و بارها شنیده‌اند و این سوال در ذهن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *