ازدواج زن دی ماهی و مرد فروردین ماهی
ازدواج زن دی ماهی و مرد فروردین ماهی

ازدواج زن دی ماهی و مرد فروردین

آیا ازدواج زن دی ماهی و مرد فروردین ماهی منطقی و عقلانی است؟ در این مقاله سعی شده است درباره موفقیت یا عدم موفقیت ازدواج متولدین دی ماه و فروردین ماه و همچنین سازگاری خصوصیات اخلاقی این زوج مورد بررسی قرار گیرد. با ما همراه باشید.

در حالت کلی گفته می‌شود که ازدواج زن دی ماهی با مرد فروردین ماهی بد است. یکی از بزرگ‌ترین تفاوت‌های اخلاقی متولدین این دو ماه که می‌تواند مشکلات جدی در رابطه یا زندگی مشترک آن‌ها شود این است که مردان فروردین ماهی بسیار رو راست هستند. این مردان از حیله و نیرنگ دوری می‌کنند. برعکس زنان دی ماهی بسیار مرموز هستند و اخلاق این زوج در کنار یکدیگر چندان سازگاری ندارد. زن دی ماهی با مرد فروردین ماهی با یکدیگر تفاهم چندانی ندارند و مرموز و محافظه کار بودن در ارتباط این زوج دیده می‌شود. مردان فروردین ماهی بسیار رک و راست هستند و همین صحبت با صراحت و رک گویی آن‌ها ممکن است دل زن دی ماهی‌شان را بشکند و او را ناراحت کند.

ازدواج زن دی ماهی و مرد اردیبهشت ماهی

مردان فروردین ماهی همیشه به دنبال ریاست هستند و این اخلاق در کنار زنان دی ماهی با شکست روبرو می‌شود. زیرا زنان دی ماهی نیز از استقلال و روحیه مستقلی برخوردار هستند و همواره به دنبال رئیس بودن و مقتدر بودن در زندگی و کسب و کار می‌باشند. این ویژگی مشترک در زن دی ماهی با مرد فروردین ماهی می‌تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد. مردان متولد فروردین را مردانی حادثه‌طلب هم معرفی کرده‌اند و از این رو به زنان دی ماهی توصیه می‌شود که اگر به دنبال ازدواج با مردی بی‌دردسر و سرراست و بدون‌حاشیه‌اند، سمت مردان متولد فروردین‌ماه نروند. مردان فروردین ماهی سرشان برای دردسر درد می‌کند و از درگیر شدن با مشکلات و دردسرها لذت می‌برند.

بررسی سازگاری اخلاقی زن دی ماهی و مرد فروردین ماهی

مرد فروردینی چندان محافظه‌کار نیست و تمایل دارد که دست به انجام کارهای پرریسک بزند. برعکس زنان دی ماهی از اعتدال و میانه‌روی خوششان می‌آید و اهل ریسک در کارهای خود نیستند. زنان دی ماهی همیشه کارها و هدف‌های خود را با برنامه‌ریزی مشخصی پیش می‌برند. مردان فروردین ماهی معمولاً اعتماد به ‌نفس خوبی دارد و به‌شدت به دنبال آن است که دیگران را پشت‌سر بگذارد و از رقیبانش جلو بزند. مردان فروردین ماهی یک خصوصیت بد دارند و این است که معمولا سرسخت هستند و روی حرف خود می‌ایستند. این اخلاق و لجباز بودن در کنار زنان دی ماهی سبب دعوا می‌شود. زیرا زنان دی ماهی نیز کمی لجاجت در رفتار و عملکرد خود دارند.

مرد فروردینی انسانی جاه‌ طلب و کمال‌گرا است، ممکن است نتواند برای مدت‌زمانی طولانی در یک شغل ثابت بماند. او نمی‌تواند دستور بشنود و از این رو اگر در یک شغل کوچک‌ترین دستوری به او داده شود، به احتمال بسیار زیاد آن را تاب نخواهد آورد و به دنبال شغل جدیدی خواهد رفت. این ویژگی و ثابت نبودن زندگی مرد فروردینی باعث می‌شود تا در زندگی مشترک با زنان دی ماهی به مشکل بخورد. زیرا زنان دی ماهی به شدت بر روی ثبات و اعتدال در زندگی معتقدند.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 9 میانگین: 4.2]

همچنین ببینید

شناخت خصوصیات دختر آذر ماهی - کادای

بهترین و بدترین خصوصیات دختر آذر ماهی

اگر شما نیز به دنبال شناخت خصوصیات دختر آذر ماهی هستید، بهتر است مقاله زیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *