روانشناسی رنگ جوراب 50% شخصیت شناسی

روانشناسی رنگ جوراب

روانشناسی رنگ جوراب

در این مقاله به مطلب جذاب روانشناسی رنگ جوراب خواهیم پرداخت. رنگ جوراب های افراد مانند زبان بدن آن ها بازگو کننده شخصیتی از آن هاست. شخصیتی که در عمق وجودی هر انسانی است از نحوه لباس پوشیدن اون نیز مشخص است. یکی از موثر ترین روش ها برای تشخیص نوع شخصیت با کمک روانشناسی رنگ جوراب افراد است که در ادامه مفصل به آن خواهیم پرداخت.

در انتهای متن شما میتوانید تنها با کمک روانشناسی رنگ جوراب فرد مقابل خود، شخصیت درونی او را تشخیص دهید. با این حال باید توجه داشته باشید که این گفته ها برای همه افراد 100% صحیح نیست. چرا که در کمد هر فردی تعداد بسیار زیادی جوراب و حتی در رنگ های متفاوتی وجود دارد. علاوه بر این که بسیاری از افراد جامعه از پوشیدن رنگ جوراب مورد علاقه خود پرهیز می‌کنند. برای مثال جوراب غالب آقایان رنگ های طوسی و سرمه ای و مشکی و قهوه ای هستند که برای شناختن کلی شخصیت آن ها کافی نیست. ولی این را هم باید بگوییم که با کمک روانشناسی رنگ جوراب به 100% احساس همان لحظه ای که فرد جورابش را انتخاب کرده و شاید احساس کل روز او پی خواهید برد.

شخصیت شناسی با روانشناسی رنگ جوراب
شخصیت شناسی با روانشناسی رنگ جوراب

روانشناسی رنگ جوراب قرمز

اگر بخواهیم در مورد روانشناسی رنگ جوراب قرمز بپردازیم، باید به ماهیت رنگ قرمز بپردازیم. این رنگ، رنگ جلب توجه است. برای همین هم هر فردی که تمایل به جلب توجه داشته باشد آن را بسیار دوست خواهد داشت. به این ترتیب اگر فردی که مقابل شماست جورابی به رنگ قرمز پوشیده است، نیازمند جلب توجه و محبت دیگران است. روانشناسی رنگ قرمز بیان می کند که این رنگ نشان دهنده وجود بیماری های نهفته گوارشی و عصبی در افراد نیز هست.

روانشناسی رنگ جوراب قرمز
روانشناسی رنگ جوراب قرمز

روانشناسی رنگ جوراب خاکستری

رنگ خواکستری دقیقا برعکس رنگ قرمز است. اما اگر بخواهیم بر اساس روانشناسی رنگ جوراب صحبت کنیم، افرادی که جوراب هایی به رنگ قرمز می پوشند، از دیده شدن فراری هستند. این افراد از دیده شدن فراری هستند. برای همین به افرادی که این رنگ جوراب ها را دارند زیاد نگاه نکنید. بگذارید به حال خودشن باشند.

روانشناسی رنگ جوراب خاکستری
روانشناسی رنگ جوراب خاکستری

روانشناسی رنگ جوراب سیاه

روانشناسی رنگ جوراب در مورد رنگ سیاه خیلی صدق نخواهد کرد. چرا که آسان ترین رنگ است. بسیاری این رنگ را نسانه شیک بودن میدانند. برخی جوراب مشکی انتخاب میکنند چون راحت ترین رنگ است و با هر لباسی قابل ست شدن است. اما اگر به طور کلی بخواهیم در مورد روانشناسی جوراب هایی به رنگ مشکی صحبت کنیم، باید گفت که این رنگ نشان دهنده دل مردگی و عدم تسکین است. ( راهنمایی جامع برای ست جوراب با شلوار و کفش )

روانشناسی رنگ جوراب سیاه
روانشناسی رنگ جوراب سیاه

افرادی با جوراب نارنجی چه شخصیتی دارند؟

افرادی که رنگ نارنجی میپوشند عموما افرادی مثبت­ اندیش و ­خون گرم هستند. مثبت اندیشی و خون گرمی این افراد سبب اجتماعی بودن آن ها نیز می شود. به این ترتیب اگر فردی که روبروی شما است، جوراب نارنجی پوشیده است، زمان مناسبی است که سر صحبت را باز کنید. مطمئن باشید که افرادی که جوراب نارنجی رنگ را انتخاب می کنند مهارت معاشرت بالایی دارند.

شخصیت فردی با رنگ سبز

رنگ سبز نماد آرامش و تعادل روحی است. بنابراین بر اساس مطالبی که روانشناسی رنگ ها بیان میکند، افرادی که جوراب هایی با رنگ سبز میپوشند سرشار از شادی و احساس تکامل و پیشرفت هستند. با این دسته از افراد احساس خوبی خواهید داشت.

خوب است بخوانید: چگونه جوراب کالج درست کنیم ؟

روانشناسی رنگ جوراب زرد

روانشناسی رنگ ها رنگ زرد را  نمادی از دانایی و زیرکی میداند. با این تفاسیر افرادی که جوراب های زرد را انتخاب میکنند افراد باهوشی هستند.

روانشناسی فردی با جوراب آبی

رنگ آبی را میتوان نمادی از صلح­ جویی دانست. این رنگ اعتماد افراد را به خود جلب میکند. بنابراین افرادی با جوراب های آبی خوی آرام و هماهنگی دارند. ذات این افراد از استرس به دور است.

روانشناسی فردی که رنگ جورابش بنفش است

آخرین مورد در خصوص روانشناسی رنگ ها در خصوص رنگ بنفش است. رنگ بنفش نمادی از تمایز، خلاقیت است. افرادی که این رنگ را دوست دارند به دنبال الهام­ بخشی آن هستند. شما فردی با جوراب بنفش را فردی خلاق و متمایز از دیگران خواهید دید.

همچنین بخوانید:  با ساپورت جورابی چه کفشی بپوشیم؟

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 2 میانگین: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *