درباره ما کادای
درباره ما کادای

درباره ما

درباره مجله کادای

مجله کادای به آموزش و معرفی موضوعات مختلفی می پردازد و تمام این موضوعات را با محوریت مد و پوشاک پوشش می دهد. برای مثال شما در گروه گردشگری موضوعاتی همچون لباس محلی را خواهید دید و یا در دسته سلامت، موضوعاتی همچون بهداشت لباس زیر را پیدا خواهید کرد.

مجله اینترنتی کادای با اهداف آموزش، معرفی، نشان دادن و آگاهی بخش یدر زمینه برترین مسائل موجود در حوزه‌های  سلامتی، ورزشی، گردشگری، دکوراسیون و معماری، آشپزی، آرایش و تکنولوژی (با محوریت اصلی مد و پوشاک) شروع به کار کرده است. در این زمینه ابتدا با جمع آوری، ترجمه و تکمیل و انتشار مطالب و مقالاتی مفید شروع به کار کردیم. پس از مدتی متوجه شدیم که مجلات خارجی و ایرانی زیادی هستند که در زمینه های مختلف اطلاعاتی را در اختیار افراد فرهیخته و علاقمند به یادگیری و مطالعه قرار می‌دهند.

با این حال بسیاری از مجلات خارجی مسائل را مختص به فرهنگ و نیاز مردمان خود بیان کرده‌اند. در ایران عزیزمان مطالبی بومی شده و آموزشی در میان مجلات اینترنتی بسیار خالی بود. به همین دلیل در کادای دور هم آمدیم تا مجله‌ای آموزشی و بومی شده در اختیار مخاطبان و هم میهنان خود قرار دهیم. در این راستا نیز محتواهایی آموزشی به همراه آخرین اخبار و تغییرات دنیا را در زمینه‌ها مد و پوشاک گرد هم آوردیم.

درباره کادای

تیم کادای مجموعه ای از افراد متخصص در زمینه های مد و پوشاک، سلامتی، ورزشی، گردشگری، دکوراسیون و معماری، آشپزی، آرایش و تکنولوژی هستند. تمام بخش های مورد نظر توسط متخصص آن حوزه بررسی و اداره می‌شود. با این حال در صورتی که خطایی در هر کدام از محتواهای موجود در کادای را مشاهده کردید، لطفا آن را در ایمیلی با عنوان “خطا در کادای” به ایمیل زیر ارسال نمایید.

 kadaycompany@gmail.com

نکته:

  • در صورتی که تمایل به انتشار تبلیغات در کادای (به صورت بنر و رپورتاژ آگهی) به صفحه تبلیغات در کادای مراجعه نمایید.
  • در صورتی که تمایل به همکاری با مجله کادای به صورت استخدامی غیر حضوری را دارید به صفحه استخدام دورکار در کادای مراجعه نمایید.