پیشنهاداتی برای داشتن بهترین تیپ اداری دخترانه

پیشنهاداتی برای داشتن بهترین تیپ اداری دخترانه

همه چیز در مورد تیپ اداری دخترانه

تیپ اداری دخترانه از چه قوانینی پیروی می کند؟ این سوالی است که خانم های جوان همواره می پرسند. در حال حاضر به جز تعدادی از ادارات دولتی اکثر دفاتر کار از یک تیپ و استایل واحد استفاده نمی کنند. بنابراین خانم های جوان همواره به این فکر می کنند که بهترین استایل و تیپ اداری دخترانه کدام است.

نکته ی مهمی که در ارتباط با انتخاب استایل اداری برای دختران و خانم های جوان وجود دارد این است که با انتخاب لباس مناسب می توانند تاثیر مطلوبی بر روی مخاطب خود گذاشته و باعث ایجاد اعتماد به نفس بالا شوند.

چگونه یک تیپ اداری دخترانه مناسب داشته باشیم

تیپ اداری دخترانه کژوال
تیپ اداری دخترانه کژوال

تیپ اداری دخترانه کژوال:

برای داشتن یک تیپ اداری دخترانه می توانید از قوانین استایل کژوال پیروی کنید. می توانید یک مانتوی ساده از پارچه های بدون طرح انتخاب کنید. بهتر است در انتخاب پارچه لباس نهایت دقت را داشته باشید پارچه هایی را انتخاب کنید که از لحاظ وزنی سبک تر بوده و همچنین پارچه هایی که الکتریسته ایجاد نمی کنند پارچه هایی که خشک هستند نیز در هنگام حرکت خش خش کرده و چروک می شوند. می توانید از رنگ های خنثی برای مانتو خود استفاده کنید. شلوارهای جین یک گزینه مناسب برای ست کردن با این مانتوها است. از شلوارهای جین کلاسیک متناسب با رنگ مانتوی خود استفاده کنید.

افراد در این نوع استایل به جای استفاده از یک پالتو رسمی در فصول سرد می توانند از یک ژاکت سبک استفاده کنند. می توانید به جای کاربرد رنگ های تیره و سنگین از رنگ های روشن و ملایم استفاده کنید. یک مانتو مدل دار یا کت اداری برش خورده بپوشید . در این استایل روسری و جواهرات پر زرق و برق را کنار بگذارید و از طرح های ساده استفاده کنید. می توانید از کفش های چانکی، لوفر و پامپ ها استفاده کنید. رنگ های مناسب برای کفش ها شامل قهوه ای، مشکی، شتری و آبی نیروی دریایی باشد.

تیپ اداری کلاسیک
تیپ اداری کلاسیک

استایل اداری کلاسیک:

شاید دختران جوان تمایلی به رنگ های تیره نداشته باشند. اما استفاده از رنگ های تیره در استایل اداری می تواند جذاب باشد. مانتوهای مشکی نخی می توانند یک گزینه مناسب باشند. می توانید آن ها را با شلوار مناسب و کفش های تخت ست کنید. برای اینکه استایل شما یکنواخت نشود از اکسسوری هایی با رنگ های متضاد استفاده کنید. همچنین خوب است بخوانید: راهنماي تيپ اداري خانم ها

استایل اداری کلاسیک
استایل اداری کلاسیک

این نوع استایل باعث ایجاد اعتماد به نفس شده و ظاهر شما را موجه تر نشان خواهد در صورتی که در محیط های رسمی مانند دفاتر و مطب ها فعالیت می کنید این یک پیشنهاد مناسب است. می توانید به جای پوشیدن مانتو از یک کت و شلوار اداری خوش دوخت استفاده کنید.

به جز رنگ مشکی می توانید از مانتو و کت های اداری به رنگ خاکستری و شتری به همراه شلوار مشکی استفاده کنید.

تیپ اداری دخترانه شیک
تیپ اداری دخترانه شیک

تیپ اداری دخترانه شیک:

اگر شما در یک دفتر کاری مجلل مشغول به فعالیت هستید مسلما نباید لباس های ساده بپوشید. می توانید یک استایل جسورانه داشته باشید. از رنگ های روشن مانند سفید برای لباس های خود استفاده کنید. در این مواقع بهتر است برای هماهنگی بیشتر کفش های پاشنه بلند بپوشید. می توانید از لباس هایی با طرح های راه راه و چهارخانه ریز نیز استفاده کنید. در صورتی که از مانتوهای جلو باز استفاده می کنید در زیر آن لباس هایی با طرح های چهارخانه به رنگ سفید و مشکی بپوشید. برای ست کردن آن می توانید از کت سفید یا مشکی استفاده کنید.

تیپ اداری دخترانه مناسب:

از پوشیدن لباس های تنگ برای استایل های رسمی خودداری کنید. برای راحتی بیشتر می توانید جنس لباس خود را از پارچه های پنبه ای مناسب انتخاب کنید. بهتر است بلندی مانتوی شما تا روی زانو باشد تا هنگام انجام فعالیت مزاحم حرکت شما نباشد. بهتر است از پوشیدن صندل و کفش های فلاپی در محیط اداری خودداری کنید. از اکسسوری های مناسب استفاده کنید. یکی از نکات مهمی که در استایل اداری دخترانه به آن توجه می شود آرایش ناخن ها است بهتر است از لاک ناخن روشن و مات استفاده کنید ناخن ها باید کوتاه باشند.

نکته ی دیگری که در ارتباط با استایل اداری مناسب وجود دارد باید به این نکته توجه کنید که در چه فضایی کار می کنید ممکن است محیط کاری شما این اجازه را بدهد که به راحتی شلوار جین و کتانی بپوشید.

رنگ های مناسب برای تیپ اداری دخترانه

رنگ تیپ اداری دخترانه
رنگ تیپ اداری دخترانه

شاید عجیب به نظر برسد ولی می توانید با استفاده از رنگ های خاص نیز یک تیپ اداری دخترانه بی نظیر  داشته باشید. برای داشتن یک استایل رسمی می توانید از آبی کاربنی و سبز فیروزه ای استفاده کنید.

در صورتی که در یک گالری یا در یک محیط هنری زندگی می کنید می توانید از یک ترکیب بسیار جسورانه مثل شلوار آبی تیره به همراه مانتوی نارنجی سوخته استفاده کنید. برای ست کردن کفش ها و روسری از سایه های مناسب این رنگ ها استفاده کنید.

رنگ مشکی

می توانید رنگ مشکی را با نارنجی یا سفید ست کنید. ترکیب یک رنگ درخشان به همراه رنگ خنثی بسیار جالب است و باعث بالا رفتن روحیه شما خواهد شد. می توانید از صورتی بسیار ملایم و خاکستری در کنار هم بهره بگیرید در صورتی که یک پالتو، مانتو یا کت خاکستری پوشیده اید می توانید آن را با شال یا روسری صورتی بسیار ملایم ست کنید. رنگ خاکستری به تنهایی نیز می تواند گزینه مناسبی برای استایل های اداری باشد.

استایل اداری دخترانه
استایل اداری دخترانه

رنگ سفید

رنگ سفید مانند همیشه یک گزینه فوق العاده است و شما را مانند یک رهبر نشان می دهد می توانید این رنگ را با بنفش تیره یا بادمجانی و شتری و مشکی ست کنید و استایل فوق العاده ای از خود به نمایش بگذارید.

رنگ خاکستری

در کل اگر محیط اداری یا کاری شما از رنگ یا استایل خاصی برای لباس استفاده نمی کند شما مجاز هستید از رنگ ها و استایل های مختلف استفاده کنید. انواع خاکستری ها را می توانید با رنگ های زرد، سبز، سفید و… ست کنید. رنگ زرد به عنوان یک رنگ قدرتمند و درخشان به شمار می رود که در کنار رنگ مشکی می تواند بسیار جالب باشد. یکی از رنگ های مناسب محیط کار رنگ سبز سدری است این رنگ می تواند برای قطعه های مختلف استایل به کار رود این رنگ با خوبی با شتری نیز ترکیب می شود.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 2 میانگین: 3]

About مجله کادای

مجله کادای حاصل کار چند ساله یک تیم جوان و خلاق است که از سال 98 گرد هم آمده‌اند و در یک محیط دوستانه و حرفه ای با هدف آموزش، آگاهی‌سازی و ترویج خوش‌پوشی، خوش استایلی و زیبایی شروع به کار کرد. کادای در تمامی دسته بندی های خود با هدف پوشش دادن مد و فشن و سبک زندگی، به تهیه مقالات آموزشی می‌پردازد. رسالت تیم مجله کادای، بر آن است تا در عین صداقت، زیبایی را به شما هدیه دهد.

View all posts by مجله کادای →

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *