خوش تیپ باشم 2
خوش تیپ باشم 2

اصول خوش تیپی با انواع مدل های کفش (چگونه تیپ بزنیم 2)

با انواع مدل های کفش، چه لباس هایی بپوشیم و نپوشیم؟

اصول خوش تیپی به رعایت یک سری نکات کوچک و ریز بستگی دارد. کافیست که این نکات را رعایت کنیم تا ضمن آن‌که خوش تیپ باشیم، اعتماد بنفسمان نیز افزایش یابد. در این قسمت از ” خوش تیپ باشیم ” می‌خواهیم که اصول ساده خوش تیپی (در تیپ اسپرت پسرانه) را مرور کنیم، برای همین منظور، 5 نوع کفش انتخاب کرده‌ایم و یادآور شدیم که چه چیزهایی با آن‌ها بپوشیم با نپوشیم!

اصول خوش تیپی در لباس اسپرت پسرانه :

  • اولین مدل کفشی که انتخاب کردیم، کفش چرم براق و اسپرت هست. این کفش با این‌که به چرمی مجلسی و رسمی نیست اما به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود که با شلوارک پوشیده شود! در عین حال که اصلا توصیه نمی‌شود که با کت و شلوار مجلسی و رسمی هم پوشیده شود! این نوع کفش را حتما باید با جوراب بپوشید و برای پیاده روی با لباسی که برای خیابان و … می‌پوشید مناسب است.
کفش چرم براق و اسپرت
کفش چرم براق و اسپرت

  • دومین مدل کفش، کمی اسپرت تر است. و توصیه نمی‌شود که آن را با کاپشن یا کت بپوشید. این طور مواقع شلوغی کفش با شلوغی لباس، دیده خوابی به نمایش نمی‌گذارند. حتی ممکن است که زننده به نظر برسد! این مدل از کفش را با شلوارک هم می‌توان پوشید. و نیازی نیست که حتما با آن جوراب بپوشید.
کفش اسپرت
کفش اسپرت

  • کفش کالج مردانه سومین مدلی است که بررسی می‌کنیم. اصلا توصیه نمی‌شود که این مدل کفش را همراه با جوراب به پا کنید. البته که همان‌طور که در تصویر هم مشخص است، با این مدل کفش، کت و شلوار رسمی و مجلسی هم توصیه نمی‌شود و تنها کت و شلوار اسپرت با آن مناسب خواهد بود.این کفش با شلواری که کمی پاچه‌های کوتاه‌تر دارد نیز خیلی شیک به نظر خواهد رسید.
کفش کالج مردانه
کفش کالج مردانه

  • تیپ اسپرت پسرانه ، کفش های اسپرت هم می‌طلبد. مدل چهارم کفش‌هایمان را به کفش اسپرت ساده اختصاص دادیم. این مدل کفش عموما از پارچه یک‌دست ساخته شده‌اند و بند ندارند. این کفش بدون جوراب بسیار شیک تر به نظر می‌رسد و به هیچ عنوان “تاکید می‌کنم” به هیچ عنوان با کت و شلوار رسمی نباید پوشیده شود. ولی با هر لباس اسپرت دیگری قابل پوشیدن خواهد بود.
کفش اسپرت ساده
کفش اسپرت ساده

  • کفش اسپرت بند دار، پنجمین و البته آخرین مدل کفشی است که در این قسمت از ” چگونه تیپ بزنیم ” به برسی آن می‌پردازیم. این کفش که یک کفش فوق‌العاده برای مدرسه و دانشگاه است، با شلوار، شلوارک و لباس اسپرت جذاب‌تر هم به نظر می‌رسد.
کفش اسپرت بند دار
کفش اسپرت بند دار

امیدوارم این قسمت از ” چگونه تیپ بزنیم ” برایتان مفید بوده باشد. برای دیدن قسمت اول به مقاله‌ی چگونه تیپ بزنیم 1 مراجعه کنید و از اطلاعات آن استفاده ببرید. در این میان، تیپ زده چیزی کاملا سلیقه‌ای است. به همین خاطر نظر شما موجب پیشرفت ما و صنعت مد و فشن خواهد شد. برای همین منظور، می‌توانید نظرات خود را در قسمت پایین صفحه برای ما بنویسید.

اگر که این مطلب رو دوست داشتید، در شبکه‌های اجتماعیتان آن را به اشتراک بگذارید.

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 1 میانگین: 4]

همچنین ببینید

کتونی تولید ملی

بهترین تولیدی‌ های کفش کتانی ایرانی کدامند؟

بهترین کفش کتانی ایرانی را از کدام فروشگاه می‌توان تهیه کرد؟ آیا فروشگاه‌هایی را می‌شناسید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *