چگونه انگشتر دخترانه ایده آل را انتخاب کنیم

انگشتر دخترانه

خرید انگشتر دخترانه کار طاقت فرسایی است. فشار زیادی بر این خرید وجود دارد. این نمادی از عشق و تمایل شما برای بالا بردن رابطه است. بعلاوه ، این تصور که عشق شما نشان دادن حلقه به دوستان و خانواده اش خواهد بود، کار را آسان نمی کند

برای بسیاری از آقایان ، خرید حلقه نامزدی یا انگشتر دخترانه، اولین تجربه آنها در دنیای جواهرات است. وقتی وارد یک مغازه جواهرات فروشی می شوند ، غرق در اصطلاحات و مفاهیمی می شوند که قبلاً هرگز نشنیده اند مانند تنظیم تیفانی ، اجزا ، باند ابدیت.

اما نترسید. راهنمای نهایی را برای کمک به شما در خرید انگشتر دخترانه برای عشق خود تهیه کرده ایم. این انتخاب عشق شما را متحیر خواهد کرد. بیایید مهمانی را شروع کنیم.

لطفا مطالعه بفرمایید: تیپ زدن با 10 قلم پوشیدنی

تصمیم بگیرید که خرید انگشتر دخترانه  به چه صورت باشد

این اولین چیزی است که باید در نظر بگیرد و کار را بسیار راحت تر کند! اگر یک زوج  هستید. اگر مطمئن هستید که نامزد شما قطعاً می داند چه می خواهد. اگر مطمئن هستید که می خواهد در خرید انگشتر نامزدی خود شرکت کند ، قطعاً باید این کار را با هم انجام دهید. او را به خرید برسانید ، اندازه او را امتحان کنید ، بگذارید نشان دهد انگشتر ایده آل او چیست.

اگر شما و زنتان سنتی هستید ، قطعاً باید از این شانس استفاده کنید و این مرحله را به یاد بیاورید. جواهرسازان می گویند که مردان بیشتری با دختران برای انتخاب انگشتر دخترانه وارد می شوند. قطعاً این امر باعث می شود که حلقه متناسب باشد و دوستش داشته باشد. اما شما یک بار در زندگی فرصت خود را از دست می دهید تا نشان دهید چقدر متفکر و عاشق هستید. تصور کنید که از نظر دوستان دختر و مادر شوهر آینده شما چه امتیازاتی کسب خواهید کرد. مهمترین چیز در اینجا سوپرایز برای نامزد شما است که وقتی از او خواستگاری می کنید و حلقه متناسب است ، و او در این لحظه بسیار شگفت زده می شود.

بودجه را برنامه ریزی کنید

یک بار مردی گفت که برای خرید انگشتر  دخترانه برای نامزدش به ارزش حقوق دو ماه نیاز دارد. خوب ، می توانیم بگوییم که بهتر است یک حلقه ارزان قیمت داشته باشید. اما قطعاً شروع زندگی خود را بدون بدهی شروع کنید. اگر انگشتر دخترانه را با نامزد خود انتخاب کنید قطعاً در مورد قیمت مناسب خود بحث خواهید کرد. در مورد دیگر فقط مطمئن شوید که این انگشتر با شخصیت او مطابقت دارد.

با نزدیکانش صحبت کنید

اگر او انگشتر نامزدی رویایی خود را با شما به اشتراک نگذاشته است. قطعاً با دوستان خانواده و خواهرش در این باره صحبت کرده است.. از آنها مشاوره بخواهید. چه کسی می داند؟ او ممکن است انگشترهایی را که مادربزرگ خود استفاده می کرد دوست داشته باشد و شما را با یک شباهت کامل به سمت یک انتخاب مناسب هدایت کند. شاید بتوانید یکی از آنها با شما به خرید بیاید.

نمایه او را ایجاد کنید

بنابراین ما به شما روشهای مختلفی برای ترسیم شخصیت نامزد آینده خود برای انجام بهترین انتخاب انگشتر دخترانه در اختیار شما قرار می دهیم. این انتخاب شماست که چگونه اطلاعات را جمع آوری کنید.

وقتی با نامزد خود هستید ، نوع جواهراتی را که می پوشد یادداشت کنید. آیا او مقدار زیادی طلا می پوشد؟ شاید او یک زن نقره ای یا پلاتین باشد. شاید سنگ خاصی وجود داشته باشد که او مانند سنگ ماه تولدش بسیار بپوشد که او بیش از یک الماس دوست دارد. آیا او قطعات ساده و کم اهمیت را دوست دارد؟ یا آیا او تنوع بزرگ و درخشان را ترجیح می دهد؟

به شخصیت او بیندیشید. آیا او دختری بیرون گرا است که می دانید قصد دارد انگشتر خود را به هرکسی که ملاقات می کند نشان دهد؟ سپس به دنبال یک چیز بزرگ و جرقه ای بروید. آیا او زنی است که اصلاً جواهرات زیادی نمی پوشد؟ به دنبال حلقه های ساده و در عین حال زیبا باشید.

اگر او کمدی های عاشقانه را دوست دارد ، از این فرصت استفاده کنید و در مورد سبک های مد و جواهرات مورد علاقه خود بپرسید (به خصوص در مورد بازدیدهای با موضوع عروسی). آیا هنگام مشاهده هنر ، آیا او به دوره های طراحی گرایش دارد؟ سلیقه او در هنر ، مد و فیلم احتمالاً می تواند به سلیقه جواهرات تبدیل شود.

بهترین انتخاب انگشتر دخترانه
بهترین انتخاب انگشتر دخترانه

بنابراین برخی از نتیجه گیری های شما می تواند باشد

  • اگر تیپ او یک نوع شلوار جین و اسنیکرز است ، شما می خواهید یک انگشتر تمیز و ساده و اسپرت داشته باشید.
  • اگر هنوز ندیده اید که او چیزی به جز لباس های پر زرق و برق به تن کند. انگشتر دخترانه زرق برق دار انتخاب کنید و در نظر بگیرید.
  • اگر او شغلی داشته باشد که تمام روز از دستانش استفاده کند ، می خواهید یک حلقه نامزدی که روی انگشت او قرار دارد کم باشد ، تا خطر آسیب به سنگ را به حداقل برسانید.
انگشتر دخترانه ساده
انگشتر دخترانه ساده

به حساب Pinterest او بروید

این نوع تفکر  به شما کمک می کند تا روی استراتژی خرید خود تمرکز کنید.

Pinterest به عنوان یک شبکه اجتماعی به مکان پیش فرض برای زنان تبدیل شده است تا بتوانند همه چیزهایی را که دوست دارند ثبت کنند. این می تواند شما را به سمت آخرین چیزهای مورد علاقه او سوق دهد. شاید حتی او حلقه هایی را در آنجا ذخیره کرده باشد. اگر قبلاً یک حساب Pinterest دارید ، می دانید که از چه راهی استفاده می کنید. اما اگر این کار را نکنید ، می توانید از ورود به سیستم Facebook خود استفاده کنید تا دسترسی پیدا کنید. فقط نام او را در قسمت جستجو وارد کنید ، حساب او را پیدا کنید و تجسس را شروع کنید.

سبک خود  را انتخاب کنید

امروزه مشهورترین ها طلای رز ، طلای زرد ، طلای سفید ، پلاتین و نقره هستند. گرچه ممکن است پلاتین کاملاً شبیه نقره باشد ، چگالی بیشتری دارد و به طور قابل توجهی گران تر است و همچنین نادرتر است. بعضی از فلزات راحت تر از سایرین خراشیده می شوند ، بنابراین حتماً به سبک زندگی نامزد خود توجه کنید. اگر می خواهید سنگ در باند نیز تنظیم شود ، باید فکر کنید.

چگونه الماس را انتخاب کنیم

بنابراین شما یک گروه انتخاب کرده اید. اکنون به مهمترین نقطه اکثر انگشتر دخترانه برای  نامزدی می رویم. الماس. برای بسیاری از آقایان ، خرید یک الماس می تواند یک سیاهچاله به نظر برسد اما با اندکی دانش ، می توانید با سنگی که نامزدتان می خواهد برای نشان دادن دوستان خود از فروشگاه جواهرات خارج شوید.

هنگام انتخاب یک الماس ، می خواهید برش ، چهار رنگ ، وضوح و وزن قیراط “چهار درجه سانتیگراد” را در نظر بگیرید. این چهار عامل کیفیت و هزینه الماس را تعیین می کنند. برش به زوایا و نسبت سنگ گفته می شود و توسط یک برش تعیین می شود. یک الماس تراش خورده نور را از یک وجه دیگر به طرف دیگر منعکس می کند.  نور را از بالای سنگ بیرون می دهد. این همان چیزی است که به الماس درخشش می بخشد. الماسهایی که خیلی عمیق یا خیلی کم عمق برش خورده اند از پایین یا کناره سنگ نشت می کنند و در نتیجه ظاهر کم رنگی دارند.

برش مهمترین است. حتی اگر رنگ ، وضوح و عیار مطلوبی داشته باشید ، اگر برش صحیح نباشد ، الماس آن درخشش آتشین را نخواهد داشت که نامزد شما به دوستانش نشان خواهد داد.

الماس با برش مناسب
الماس با برش مناسب

رنگ

رنگ الماس در مقیاسی درجه بندی می شود که از (بی رنگ) تا (زرد روشن) متغیر است. به راستی الماسهای بی رنگ نادرترین و گرانترین آنها هستند. الماس های رنگ سفید محبوب ترین ها هستند.

انواع رنگ الماس
انواع رنگ الماس

وضوح

وضوح هرچه نقص الماس کمتر باشد ، شفاف تر و گرانتر است. هنگامی که جواهرفروش بحث در مورد شفافیت الماس را شروع می کند ، احتمالاً “اجزا” الماس را ذکر خواهد کرد. اجزا دیگر مواد معدنی یا شکستگی های ریز الماس است. هرچه تعداد اجزا کمتر باشد ، بهتر است.

مانند رنگ ، شفافیت نیز در یک مقیاس اندازه گیری می شود. شما نمی توانید نقص را با چشم غیر مسلح مشاهده کنید. سعی کنید یک الماس در این محدوده پیدا کنید. وقتی به الماس نگاه می کنید ، از سنگهایی که در بالا و وسط قرار گرفته اند اجتناب کنید ، زیرا این امر می تواند بر پراکندگی نور تأثیر بگذارد و باعث درخشش کمتر آن شود. این الماس با انگشتر دخترانه شما زیباتر می شود.

وزن عیار

عیار به وزن یک الماس اشاره دارد. سنگ هرچه سنگین تر باشد ، بیشتر پرداخت خواهید کرد. با این حال ، نیازی به رسیدن به وزن قیراط نیست. از طریق نصب و شکل دهی مناسب ، یک جواهر ساز عالی می تواند یک الماس را بزرگتر از وزن عیار نشان دهد.

آیا اندازه آن را می دانید؟

ساده ترین راه مراجعه به یک فروشگاه جواهرات برای اندازه گیری حرفه ای است. اما اگر این بازی را به صورت انفرادی انجام می دهید ، می توانید از دوستان نزدیک یا اعضای خانواده خود بخواهید که اطلاعات اندازه حلقه را برای شما جمع آوری کنند. والدین یا دوستان ممکن است در گذشته از آنها جواهرات خریداری کرده باشند یا به مجموعه جواهرات خود دسترسی داشته باشند. آنها همچنین می توانند مخفیانه اندازه حلقه خود را بخواهند (فقط در صورت خواستگاری “اتفاقی”).

به یاد داشته باشید که دانستن اندازه حلقه لزوماً طرح پیشنهادی شما را خراب نمی کند. با استفاده از ایده های بالا بهترین تخمین خود را انتخاب کنید و در صورت تردید ، اندازه ی نیم را انتخاب کنید.

بعد از پیشنهاد می توان اندازه حلقه را تغییر داد. بیشتر فروشندگان الماس تغییر اندازه انگشتر رایگان را در یک بازه زمانی خاص ارائه می دهند. پیش از این بدانید که دوره تغییر اندازه رایگان در فروشنده خاص شما چیست ، بنابراین این سرویس را از دست ندهید.

اندازه های الماس
اندازه های الماس

او را به جواهرات فروشی ببرید

وانمود کنید که می خواهید به ساعت ها نگاه کنید و او را دعوت کنید تا در یک فروشگاه جواهرات رد شود. بگذارید قسمت حلقه را مرور کند و سبک ها و تنظیماتی را که به سمت آن گران می شود یادداشت کند. همچنین می توانید از قبل برنامه ریزی کنید و فروشنده ای را که در بخش حلقه های فروشگاه کار می کند استخدام کنید. او می تواند گزارشی در مورد اینکه نامزد آینده شما کدام یک از انگشتر دخترانه را ترجیح داده است به شما ارائه دهد.

به یاد داشته باشید این تنها زمانی نیست که مجبور به خرید جواهرات وی هستید. اگر قصد دارید یک ازدواج طولانی و شاد داشته باشید ، این بدان معناست که تولد و سالگردهای زیادی برای جشن گرفتن وجود دارد. شناختن سبک او اکنون در تصمیمات خرید هدیه در آینده وقت زیادی صرفه جویی می کند. بنابراین برای شروع انگشتر دخترانه مناسب است.

منبع: millanova

این نوشته ارزش چند ستاره را دارد؟ 1ستاره .... 5ستاره
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *