استخدام دورکاری

استخدام (دورکاری - غیر حضوری) در مجله کادای

استخدام (دورکاری / غیر حضوری) در مجله کادای

این صفحه برای علاقمندان استخدام دورکاری یا غیر حضوری مجله کادای مفید خواهد بود. از آن جایی که مخاطبان مجله کادای روز به روز در حال افزایش است و این دلیلی شده که تیم مجله کادای نیز مدام در حال بزرگ تر شدن و رشد باشد. برای ارائه هرچه بهتر خدمات و آگهی بخشی مخاطبان در زمینه های مد و پوشاک، سلامتی، ورزشی، گردشگری، دکوراسیون و معماری، آشپزی، آرایش و تکنولوژی در حال حاضر نیاز به نیرویی متخصص و ماهر داریم. اگر شما هم در یکی از شاخه های زیر فعالیت می‌کنید، خوشحال خواهیم بود که شما را در میان اعضای تیم خود ببینیم.

استخدام غیر حضوری در مجله کادای
استخدام غیر حضوری در مجله کادای

تخصص های مورد نیاز در مجله کادای

مجله کادای نیازمند تخصص افراد در زمینه های زیر است:

استخدام محتوا نویس به صورت دورکاری

محتوا نویسان عزیزی که تمایل به همکاری به صورت استخدام غیر حضوری یا همان دور کاری را دارند، می‌توانند رزومه خود را به ایمیل موجود در پایین صفحه ارسال نمایند. نیازی به سابقه کار در این رشته وجود ندارد. با این حال علاقمندان این رشته باید با نویسندگی و سئوی محتوا آشنایی داشته باشند. اگر به نوشتن در موضوعاتی همچون مد و پوشاک، سلامتی، ورزشی، گردشگری، دکوراسیون و معماری، آشپزی، آرایش و تکنولوژی علاقه دارید، رزومه خود را برای ما ارسال کنید.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در کادای به عنوان نویسنده میهمان باشید و نوشته هایتان در کادای با نام خودتان منتشر شود، به صفحه نویسنده میهمان در مجله کادای سری بزنید.

استخدام برنامه نویس به صورت دورکاری

اگر جزو برنامه نویسان عزیز این مرز و بوم باشید حتما متوجه شده اید که مجله کادای (persiahandicraft.com) وبسایتی وردپرسی است. وردپرس بودن این سایت مزایا و معایب زیادی برای ما داشته است. برای همین هم به کمک دوستان برنامه نویسی احتیاج داریم که

1- تا زمانی که سایت به صورت وردپرسی است ما را در پشتیبانی و تغییرات لازم برای سایت کادای کمک کنند.

2- مجله کادای کم کم به مرحله ای نزدیک می‌شود که نیاز به یک CRM اختصاصی دارد. برای همین منظور به افرادی نیاز داریم که ما را در نوشتن برنامه وبسایت و پشتیبانی همیشگی آن یاری رسانند.

استخدام سئو کار حرفه ای به صورت دورکاری

سئوی وبسایت خصوصا وبسایت هایی که مجله هستند نیاز به تخصص و زمان بالایی دارد. برای همین منظور هم ما نیازمند افرادی حرفه ای و کاربلد در زمینه سئو هستیم. در صورتی که تجربه کاری در زمینه سئوی وبسایتی رو دارید، و قصد دارید که به صورت دورکاری با ما همکاری کنید، لطفا رزومه خودتون رو برای ما بفرستید.

استخدام گرافیست به صورت دورکاری

مجله کادای به علاقمندان رشته گرافیکی و طراحی تصویر، ادیت ویدئو و طراحی موشن گرافیک نیاز دارد. برای همین منظور از دوستانی که میتوانند در این زمینه با ما همکاری داشته باشند دعوت میکنیم که رزومه خودشون رو برای ما بفرستید.

استخدام دورکاری در مجله کادای
استخدام دورکاری در مجله کادای

چگونه عضو تیم مجله کادای شویم؟

به منظور استخدام به صورت دورکاری یا غیر حضوری در مجله کادای، لطفا رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال کنید.

kadaycompany@gmail.com

لطفا در ایمیلی که رزومه خود را برای ما ارسال می‌کنید، موارد زیر را رعایت نمایید.

  • 1- عنوان ایمیل حتما به صورت “درخواست استخدام غیر حضوری” باشد. (توجه داشته باشید که ایمیل هایی که عناوین نا آشنایی برای ما داشته باشند، به عنوان اسپم شناخته خواهند شد.) + حتما در ادامه عنوان ذکر کنید که در چه بخشی امکان همکاری با کادای رو دارید؟ (گرافیست، محتوا نویسی، برنامه نویسی یا سئو؟)
  • 2- رزومه خود را در یک فایل PDF برای ما ارسال کنید. فایل PDF رو در یک فایل زیپ قرار بدید.
  • 3- اگر نمونه کاری دارید و تمایل دارید که آن را نیز برای ما بفرستید، حتما آن ها را در فایل زیپ شامل PDF رزومه خود قرار دهید.